Mida peaks teadma rasvumine ja diabeet

Uurimus soovitab võite pöörduda ümber diabeetilise küsimusi igavesti, kui te säilitada sobiva kaalu. Suhkurtõbi tugineb oma suhkru tarbimist samuti saadud rasva salvestatud pankrease. Rasvhappe kõhunääre heidab oma võime luua piisavalt insuliini, mis põhjustab diabeetiline profiili. Et heita salvestatud keha rasva, pead uuesti treenida oma keha kasutama rasvu erinevalt süsivesikuid nagu soovitatud keha kütust. Meil on näidanud, kui on meie meditsiini, et kaalutõus soovitab diabeet. Lubage meil heita pilk tegelik teadus, kuid esimene, võimaldab meil vaadata läbi mõned põhilised tegelikkusega puudutavad suhkurtõbi samuti liigne kehakaalu.

5 Olulised faktid Seoses Diabeet

  1. Suhkurtõbi ei ole haigus, see on märkide ja sümptomite.
  2. Diabeetiline küsimusi võib tegelikult, ümber pöörata. See ei ole eluaegne, allamäge protsessi.
  3. Üks kõige tõhusam ravimid, iga üks nende ohtude, põhinevad ainete eraldamiseks looduslikud maitsetaimed ja nende valmistamise (farmaatsiatööstus ei saa teenida raha ehtsa punkt).
  4. Kind 2 suhkurtõbi ei ole elu lause. Uus uuring on leidnud, et see on sümptom, mis on pöörduv, samuti saab olla ilma seda oma ülejäänud elu, kui te hoida oma kehakaalu alla.
  5. Kind 2 diabeet on tegelikult hulk põhjuseid, mis on põhjus, miks enamik ülekaalulised inimesed ei ole diabeetik küsimusi.

Mis põhjustab Diabeet?

Seal on mitmeid põhjuseid diabeetilise isik konto. Kas te olete kunagi näinud isikute arvu, kes on sale on diabeet! Diabeet võib vallandada:

  • Erinevad infektsioonid või neerupealiste ülekoormus.
  • Way liiga palju suhkrut dieedi kava või söövad liiga mitu toidud, mis kiiresti muutub suhkur.
  • Kõrge suhkru tarbimist (või tarbimist vana), mis loob AGEs kehas. AGEs on glükeerimise lõppsaaduseks käivitub siis, kui seal on ülemäärane suhkur, samuti suhkru algab sisaldavad rasvu või terve valkude ilma keemilise protsessi. Need AGEs on palju extra kahjulike võrreldes vabade radikaalide nagu nad ühendada rakkude kogu keha ja põhjustada ka häire, vähirakud või raku surma.
  • Maksatalitlushäirega või seedetrakti probleemid (st erinevus või kahanemise Mikrobioloogia).
  • Mitmed erinevaid hormooni ebavõrdsust.

Kaal ja diabeet

Üle 70% ülekaalulised inimesed ei ole diabeeti. Seost kaalu samuti suhkurtõve tegutsevad vastavad mood:

Kui teie kaal on peamiselt seetõttu, suhkru tarbimist, siis on suur võimalus haigestuda diabeeti. Kui keha ootab kasutades lihtsalt suhkru gaasi; see peatub kasutades rasvade kütust. Igaüks põhiteadmised kütuse tegemise protsessi rakkudes möönab, et on 5 erinevat rada, mis tutvustavad glükoneogeneesi või glükolüüsi rajad, Krebsi tsüklis ja ETC (Electron transpordi ketis), mis toodab ATP (adenosiintrifosfaat).

Kui te lõpetate kasutades rasva gaasi, siis hoidke kinni rasvu. Sa pead uuesti treenida oma keha kasutama rasvu asemel võrreldes suhkrute ja ka voila ja seega siis kindlasti alustada kaotada rasvarakke. Õpetaja Roy Taylor, meditsiini ja ka ainevahetust Newcastle’i ülikooli täpsustatud, et “See toetab meie mõiste isiklik rasva läve. Kui isik kasu isegi rohkem kaalu kui need otseselt taluvad, siis diabeetik küsimusi on maha aga kui nad pärast, et heita, et kogus massi, siis nad naasta tavalise “.

Miks on see Astme?

Tundub, et sõltub, kui palju rasva on salvestatud pankrease. Kui teil on rasvhapete kõhunääre, keelatakse kõhunäärme tegemisest insuliini, mis loomulikult on vaid üks paljudest end probleemid luua diabeetilise isik profiili. Long enne pankrease, peame tegelema gut, maksa, samuti neerupealised. Professor Taylor tunnistas, et ka kestev suhkurtõbi võib eemaldada.

Kahetsusväärne osa küsimus on see, et inimesed, kes võtavad Metformiin (teatud suhkurtõve ravim põhineb kunstlik ühend asub arvukalt maitsetaimed) vähendada oma keha CoQ10 (sarnane statiiniravimid teha ja kõige antidepressandid teha), mis põhjustab kaose kogu keha, sest rakud vajavad CoQ10 teenida kütust. Kuid hea osa probleemist on, et mis tahes ravimtaimede meditsiinitöötaja kõik-looduslik meditsiin, naturopath jne, tunnistab seda olulist kraami ja ka see, mida maitsetaimed loobuma, millise annuse ümber pöörata suhkurtõbi.

Teiselt poolt, oma dieedi kava tavaliselt vaja tegutseda koos menetluse kuigi dieedi kava võiks olla väga erinevad sõltuvalt just see, mida loob diabeetikutele küsimusi. Näiteks dieedirežiimist võib olla erinevaid komponente kui diabeetik küsimusi on tulemus maksatalitlushäirega versus neerupealiste düsfunktsiooni. Lihtne lahendus sellele on avastada suurepärane tervise praktik, et tegelikult ei ole nende uuring ja tunneb ära põhjus ja lahendada seda teemat.