Mida peaks kaaluma enne otsustamist, et kohvi on hea või halb

Kas see on hea? Kas see on halb? Ma mõtlen, et on aeg panna see kohvi arutelu, sest see on jama mõned tõelised tunded siin. Neile, kes ei saa hommikuti koos kena kuum Tassike teed, sa tead, mida me mõtleme, eks? Kuigi theres toidukategooriale võimas burgereid ja hotdogs, täiuslik pitsad ja küpsised ja eelduseks igale erakonnale pahaks toitumisspetsialistid theres teise kategooria need nutikad inimesed on sündinud propageerida.

See hõlmab salatid, mahlad, rohelistes lehtedes, lõssipulber, lahja liha. Seal järjekordne kategooria, mis on alati jäänud läbi avatud ja arutletakse. See on kategooria Sumppi. Juba aastaid on paljud haritud inimesed on nõudnud või vastu väeti kruus java. Siiski on süütu hinge ootab lõputu repliike saada järeldust. Anna meile kohustuse mitte otsida on kohvi- hea või halb Teie jaoks? meie otsingumootorid enam. Uurigem õige vastus ja laseb alustada siin.

1. Mõõdukus on võti

Extreme kõike on halb. Kui väga sageli, anduma midagi nagu kofeiin, Sa märkavad kohe energialaengu, nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Aga liigne see ainult kaasa te muutub hüperaktiivne alguses, siis järk-järgult tunne oma energia äravoolu läbi mõju kaob ära. Aga oodake minut. On neid vähe näärmete nimetatakse neerupealised, et saada mõjutatud iga kord, kui Säksättää alla karikasarnast joe.

Bodys võidelda või lennu vastuse saab aktiveerida iga kord, kui juua tass kohvi. See tähendab, et selle asemel, vabastades adrenaliin, neerupealised hakkavad vabastades hormoon vastuseks kohvi, et sa tarbivad. Aja jooksul neerupealised süttime välja liig. Põhimõtteliselt vältida kohvi või hoida tarbimise miinimumini.

2. Cup-Size Matters

Pidades silmas summa tarbimist ühes minna on sama oluline kui hoida sakk kui tihti te tarbima oma kohvi. Sa võid hakata higistama rohkem kui normaalne või on kiirenenud südametegevus peale rahutu ja blabbering lihtsalt midagi.

3. Iga keha on erinev

Me kõik saab nimetada vähemalt üks inimene, kes sööb nagu siga ja ikka näeb alatoitumuses. Metabolism mängib oma rolli siin. Kuna tendents keha reageerida suunas teatud toidu objekt võiks väga erinevad ühelt inimeselt teisele, teatava koguse kohvi võiks olla just õige kogus laenata sära üks nägu, samal ajal raskendavate sõrmikud keegi, kelle nahk on kalduvus akne. Kui kohv on nii tähtis sa (mis ka eeldada, et see on), saada toitumisspetsialisti hinnata, kui palju on okei teile või kui see on okei üldse.

4. kaalutakse Teie nõuded Praegu

Kohv on õnnistus, et keegi, kes püüab raske ärkvel kogu öö õppida. Teiselt poolt, isikule, kes vajab hea uni ärkama varakult järgmisel hommikul, võttes tass kohvi hilisõhtul ainult teda süüdistada kofeiini unetust. Kui teil on suhteliselt tavaline rutiinne, 2 tassi kohvi oli terve päeva, kuid piiratud kuni 3 tundi enne magamaminekut on okei.

5. Ilm Have või mitte

Istub akna vaadates vihmapiisad rassi alla pane ja jõime tassi oma lemmik kohvi kõlab täiuslik kombinatsioon; nii ei lugemist kena raamat kruus kohvi ühe käega, samal ajal sajab lund väljaspool. Aga kujutan ette kedagi teevad sama, kui see on 40 kraadi väljaspool.

Muidugi, korralik summa jahutatud kohvi oleks hea otsida kergendust kõrvetav kuumus, kuid kuna loomuliku tendentsiga kohvi soojendada keha, oleks parem kaaluda jahedam võimalusi. See väide põhineb puhtalt ebamugavustunne / mugavuse nii hästi sul valida ilmne valik.

6. Kui keha vajab hädasti See

Alates oleks suurepärane algus teie hommikul, kui olete saanud esitluse või täiuslik viis ennekuulmatut väsimus metsik päev tööl leevendada läbi nende menstruaaltsükli krambid, seda tassi raputus võib olla teie Lunastaja mitu päeva. Lihtsalt ei lase oma keha muutunud nii harjunud sellega, et sul on halb aeg lohistades ennast tööle päevadel, kui sa ei saa aru.

Aga kohvi sõltuvus on reaalne asi, poisid. Kofeiini molekul on vees lahustuv ja rasvlahustuvate. See tähendab, et seda saab läbida vere-aju barjääri ja vahetult muuta meie ajusid. Samuti kursused läbi meie veenide ja mõjutab vere ja rakumembraanide. See on koht, kus sõltuvus algab.

7. Kuidas Teile meeldib Kohv, Sir?

Kuigi arutame hea ja halb kohvi, siis kuidas saab pea suhkru kogust või ekstra rasva koor, mis läheb oma Latte? Sa ei julge süüdistada kehva kohvi paks tekk rasva ümber oma kõhtu. Kui Te olete liiga mures üha need tolli, valida musta kohvi. Jah, ohtra musta kohvi on ka halb teile, kuid sa võid juua üks tass päevas.

Kas see saab olema Nüüd Im haritud ja võib jätkata joomine mu kohvi uuesti. või Dude, Im kavatse lüüa see harjumus? Tundub, samas kohvi on seotud kaalulangus, pikem eluiga ja vähem depressiooni, see on kergesti sõltuvust ja võib olla ohtlik üle. Mis on liigne? Kuni 400 mg kofeiini on ohutu täielik täiskasvanud inimene päevas. See summa on ligikaudu 4 tassi kohvi. Olid okei sellega. Midagi on parem kui kaotada kohvi igavesti.