Maisto taisykles, kurios turi būti laikomasi optimalių sveikatos

Leiskite man užduoti jums keletą klausimų:

1. Ar jūs jaučiatės priblokšti ir nusivylę bando atskleisti tiesą už kurio maisto produktai ir papildai yra sveika ir naudinga?

2. Ar jūs painioti, kuriuo dietos suteikti jums optimalų sveikatos? Išgirsite veganų yra būdas eiti, dar jogurto turi teigiamą poveikį sveikatai. Jūs skaityti kaip lašiša yra supermaistu, bet tada tavo geriausias draugas jums pasakys jo pilnas gyvsidabrio. Jūs esate rimtai nulaužti, kaip jums perkrautas su visa informacija ir sveikatos plovimo. Jūs liko sutrikę ir sunku klijuoti nieko, nes jūsų protas nuolat keičiasi. Pažįstamų?

3. Kaip jūs perkate į visas superfoods, papildų ir sveikatos crazes, galite ne padėti, bet paklauskite savęs: “Ar aš tikrai to reikia?

Aš vieną kartą buvo, kad mergaitė, kuri valgė daug baltymų, mažai angliavandenių ir mažai riebalų dietos. tada aš dabbled maisto sujungimas, Veganizmas, žaliavų ir beveik kiekvieną kitų maisto reiškinių, kad nukentėjo naujienas. Aš taip pat praleido likimo kiekvieną mėnesį papildų ir vadinamųjų superfoods kaip Goji uogos, Noni sultys, žuvų taukų, Spirulina, chlorofilo ir aš išbandžiau. Ir tada vieną dieną, kaip man buvo atsižvelgiant savo dešimt skirtingų papildų, gurkšnojant mano kokoso vanduo ir planuoja savo dienos valgio, aš negalėjo padėti, bet klausiu savęs, ar man tikrai reikia daryti visa tai? Kartu su yra juokingai brangus ir daug laiko atimantis, tai buvo padaryti man šiek tiek protinis. Norėčiau praleisti valandas įvairaus, ką aš norėčiau, o ne būtų valgyti, gaišti svarbius valandų dieną savęs neapykanta, nes aš nusileido į jogurto vonia ant mano naujai atrastą veganų dietos.

Būklė, atėjo pas mane atsakymas buvo toks: žmonės išgyveno tik baudą tūkstančius metų atgal be visų kelių milijardų dolerių sveikatos produktų. Kaip ir daugelis kitų žmonių, aš tapo suviliojo išminties multi-million dollar įmonių pirkti į naujausias maisto tendencijos. Ir būkime sąžiningi, jie tiesiog dabartinė tendencija.

Aš neabejotinai tiki papildų ir superfoods, nes yra laikas ir vieta juos visus, bet išlaikyti realu ir už prieinamą kainą. Paklauskite savęs: Ar aš jau gauti šio maistinių medžiagų iš nuolankus brokolių ar morkų, kad valgau kas antrą dieną? Ir, jei po peržiūros savo mitybą, rasite jums trūksta vitaminų, tada visais būdais, nusipirkti papildus! Atlikti kraujo tyrimą, siekiant užtikrinti visų savo vitaminų kiekis yra normalus.

Rasti savo gijimo mityba yra gyvenimo kelionė. Kaip jums ištirti visas įvairias galimybes ten, nereikia pabrėžti apie tai. Tiesiog eikite į kelionę ir mokytis, augti ir vystytis. Niekas dieta ar maisto principas yra paslaptis amžinojo sveikatai; ji tikrai yra skirtingi kiekvienam. Yra ne vienas dieta, kuri kovojo su vėžiu; yra daug dietų, kurie kovojo su vėžiu. Ir bendra nurodo, kad šie vėžio gesinimo dietos yra tai, kad jie yra uogienė-supakuotas pilnas sveikų maisto produktų. Sveiki maisto produktai yra šviežių vaisių, daržovių, grūdų, riešutų, mėsos, pieno ir derinys.

Geriausia dieta galite eiti yra vienas, kad yra pilna sveikų maisto produktų ir laikytis labai paprastas principas 80/20 taisyklė . Valgyti 80 proc puikus, ir tada tegul kiti 20 procentų bus jūsų kalti malonumai. Tai suteikia jums tobulą pusiausvyrą harmonijos tarp jūsų kūno ir proto.

Kai jis ateina į pasirenkant ką natūralius produktus, kuriuos norite valgyti, nereikia įklimpsta visose naujosiose maisto reiškinys. Laikykis, ką jaučia jums tinka. Įsiminti visi yra pastatytas skirtingos, todėl nėra teisinga ar neteisinga mityba, tiesiog klausytis savo kūno, nes jis jums pasakys, ką reikia valgyti. Viskas turi būti valgoma balanso ir jokių kvailų manijas. Tiesiog atsipalaiduoti, įsiklausyti į savo kūną ir leiskite jam jus savo gijimo kelionę. Jei apsėsti per daug apie tai, ką gali ir ko negali valgyti, Jūs tampate protiškai nusausinti ir blogai. Tiesa yra jūsų mityba turi būti nuolat tobulinama; jums turėtų būti mokymosi ir bandyti naujus dalykus visą laiką.

10 dalykų, kurie padės jums kelyje į optimalų sveikatos ne obsesinis būdu:

Kitą kartą jums jaustis kaltas, nes nebuvote valgyti tai ar jums buvo valgyti, kad prisiminti tai: įmonės visada išgryninimo nuo visuomenės poreikį ir norą, kad taptum labiau sveikesni, parduodant naujų sveikatos crazes, mitybą ir papildus. Šaltas sunkiai tiesa yra tai, kad jūsų kūnas žino, ką jis nori, išmokti klausytis ir pašarų ją ką jis turi.

Ir kai jis ateina į sveikatos skalbimo produktus, išlaikyti atvirą protą, bet niekada prarasti savo perspektyvą. Šviesti sau, valgyti tai, ką tiki, klausytis savo kūno, ir surasti savo gijimo mitybą. Ir svarbiausia, jūsų kūnas yra savo teisę stebuklas, išmokti pasitikėti, garbė ir gerbti ją.