Labākais laiks, lai mitrināt dienas laikā

Nav nekas, piemēram, ūdens, lai palīdzētu jums palikt aktīvs un atjaunots pēc smagā treniņa vai darbojas pēc bērniem. Ja Jums ir jautājums, kā un kad mitrināt, daži parocīgu padomus, var palīdzēt jums veikt lielāko daļu jūsu ikdienas ūdens patēriņu. Kad jūs hidrāts īstajā laikā, jūs stāvēt gūt dažus no labākajiem veselības ieguvumus, kas saistīti ar dzeramo ūdeni. Jūs varat malkot jebkurā diennakts laikā, protams, bet, ievietojot preces šajā būtības dzīves noteiktas darbības laikā tiešām dod savu ķermeni, kas papildus degvielas.

Kā mitrināt maksimālu labumu

1. Pēc pamošanās

Mēģina pulcēšanās enerģiju, lai saņemtu bērni dressed, baro un samazinājās uz skolu? Kamēr visi jūs varat ir jūsu deva kofeīna, tas ir svarīgi dzert divas glāzes ūdens pēc pamošanās. Ne tikai tas mitrina ķermeni pēc labas naktis gulēt, bet tas arī rada savus iekšējos orgānus, lai sāktu savu tīrīšanas funkcijas. Jūs jutīsieties vēl nomodā un atsvaidzināta too.

2. pirms treniņa

Mitrinoša pirms laba treniņa saglabās jūs no izžūšanas un slāpes. Nobaudiet apmēram 12 unces, pirms sākat savu sesiju un saglabāt malkojot īstenošanu kā vienu intensitātes aktivitātes laikā. Ja izlemjat par darbojas vēsā laika, patērē 16-unce pudeli stundā. Un, ja temperatūra paaugstinās, dzert ap diviem četri pudelēm. Ja jums nav dzert pietiekami daudz ūdens, jūs sapratīsiet, ko hidratācija ir (un cik daudz jūsu ķermeņa, tas ir nepieciešams), cietā veidā.

3. Pirms Maltīte

Pēc tam, kad pagatavot gardu maltīti par savu ģimeni, pieņemt būtne un dzert glāzi ūdens 30 minūtes pirms sākat ēšanas. Tas palīdzēs gremošanu un saglabātu jums sajūta mazliet pilna – drausmīgs ideja, ja jums ir tendence pārēsties. Centieties, lai saņemtu savu vīru un bērniem darīt to pašu. Jo ātrāk viņi nokļūst ieradums dzeramā ūdens, jo labāk. Kas ir vairāk, tas ir viens hidratācija gals, kas ir super-viegli sekot.

4. Pirms Sleeping

Veselības eksperti bieži debatēs vai dzeramā ūdens pirms gulētiešanas patiešām palīdz jūsu veselību. Nu, ja Tu esi izslāpis vai nav izpildījis savu kvotu ūdens dienai, esat pārliecināts, ka varat pabeigt to naktī. Plus, jūsu ķermenis var sākt detoksikācijas sevi. Neērta blakusparādība var pamosties, lai dotos uz tualete. Ja jūs vēlaties, lai izvairītos, ka mēģināt dzert ūdeni apmēram vienu vai divas stundas pirms gulētiešanas.

5. Uzņemot Medikamenti

Šis ir viens hidratācija padoms, ka daudzi izlaist dēļ nejūtas pietiekami izslāpis. Lai gan tas var šķist atdzist pop tabletes bez ūdens, tas ir neveselīgs. Ūdens palīdz jūsu nieres flush zāles, lai viņi iet uz leju gludi. Vai nodrošinātu jums nekad lietot zāles ar šķidrumiem, izņemot ūdeni. Tikai ūdens ir droši ar zālēm, jo ​​tas nesatur neko, kas var negatīvi ietekmēt to, kā zāles uzsūcas.

Mūsu ķermeņi ir veidoti no aptuveni 60 procentiem ūdens. Bez šīs spēcinoša vielas, mūsu orgāni, audi un šūnas nevarētu darboties pareizi. Izdomāt, kad mitrināt un ievērot noteikto modeli samazināt braucienus uz ārsta un gadījumi, zvanot slimiem darbā.