Kuidas vältida keha lõhn tõhusalt

Higistamine on loomulik mehhanism keha, mida ei saa vältida. Aga kui higistamine toob endaga halb lõhn, see on kindlasti murettekitav. On mitmeid põhjuseid halb keha lõhna naistele ja meestele. Hoida kontrolli neid ja õppida, kuidas kõrvaldada probleemi. Kas olete märganud inimesed distantseerumist eemale ilma kindla põhjuseta üldse? Sa võisid olla keha lõhn probleem? Kui te seda teete, ei ole vaja vihastama üle. Leidub lihtsaid viise, et võidelda keha lõhn ja neid ära hoida.

Kuidas vähendada keha lõhn Ilma suurema kärata

1. teha muudatusi oma dieeti

Kas teadsid, et see, mida sa sööd mõjutab, kuidas sa lõhnad? Jah, te kuulsite õigesti. Kuna higistamine on keha viis loputada välja toksiinid, muutes oma toitumine võib tegelikult aidata vabaneda keha lõhn. Karri ja vürtsikas, et te õgima võib olla põhjuseks keha lõhn. Vähendada oma tarbimist sibul ja küüslauk võib ka vähendada oma keha lõhn.

2. Ütle jah avar Riided ja looduslike kiudude

Kui teil on keha lõhn, see on hea mõte kraavi riided valmistatud sünteetilised kiud ja valida riided valmistatud puuvill, lina ja siidi asemel. Sul on üllatunud, kuidas vähem higi neid. Sa võiksid ka taha minna avar riided, kuna need võimaldavad õhul ja hoida oma keha ventileeritud.

3. Tee ise Dry

Kui te seda ei tee rätikuga ennast korralikult, ülejäänud niiskus võib muutuda bakterite kasvulava. See on veel üks põhjus halb keha lõhna naistele ja meestele. Kasutage absorbendiga rätik ja pühkige ära kogu niiskuse keha, eriti all käed ja erasektori osad.

4. Mine Antiperspirandi Way

ärge ajage deodorandid koos antiperspirandid. Deodorandid on aromaatne, kuid ei vähenda higistamist. Teiselt poolt, kõige antiperspirandid lõhnavad ja sisaldavad alumiiniumi kloriidi, mis aitab vältida liigset higistamist. Spray või hõõruda kaks korda päevas, et aidata teil vähendada naiste lõhn probleeme.

5. raseerida Kaenlaalused

Kui sa arvasid, et sa pead vabaneda karv kaenla ainult sellepärast soovite kanda varrukateta riided, mõtle uuesti. Higi võib saada lõksus juuksed ja võib suurendada bakterite kasvu, mille tulemusena keha lõhn nii naistele kui meestele. Regulaarne vahatamine või raseerimist aitab vähendada riski haigestuda keha lõhn.

Looduslik õiguskaitsevahendeid keha lõhn

Täida äädikas oma kaenlaaluste, kui te higi liiga palju või nuusutada algus keha lõhn. Hüpata dušš kaks korda päevas. Hõõrudes looduslike aromaatsete õlidega ja mahla tsitrusviljade nagu sidrun on üks viis, et vältida keha lõhn. Lihtsalt hõõruda sidruniviiluga oma kaenla; võid lõpuks kergendada oma nahka liiga.

Teadmised on võim ja sama kehtib, kui tegemist on keha lõhn. Kui Sa relvastatud keha lõhn faktide Olete samm lähemale selle probleemiga tegelemiseks. Jagage näpunäiteid olete õppinud oma sõpradele ja lähedastele, kes võiksid olla silmitsi sama probleem. Hüvasti keha lõhn ja tere öelda, et värskema ja enesekindlam sa.