Kuidas teha looduslik Käsihuuhde kodus

Ma ei ole fänn kaubandusliku käte puhastamise. See võib tunduda kummaline, kuid ma ei kasuta antibakteriaalne seep või tugev puhastusvahendid kodus, sest ma tõesti usuvad, millel vähe bakterid ümber on hea. Mul on hea meel, et ma hakkas minu isikuhooldustooted aastat tagasi, eriti kuna FDA otsustas 2016. aastal, et tootjad peaksid lõpetama triklosaan, ühine koostisosa antibakteriaalseid seepe ja sanitizers ajal, tänu oma võimele häirida hormoonide ja toetus eeldatavalt kaasa resistentsete bakterite vastu. Vaid näitab tasub lugeda teadus-!

Miks panema Käsihuuhde?

Minu kodu ei ole haiglas (tänu üldiselt tugev immuunsüsteem) nii ma võtan pehmem lähenemine ja seda omatehtud käsihuuhde kasutada ainult siis, kui me ei saa pesta meie kätes või on mures kokkupuude tõesti halvad bakterid. Näen kaebuse tappes 99,9% mikroobe, kui sul on pere väikeste lastega, ja haigus ühe tähendab tavaliselt haigus kõigile. Ikka, see on kasulik mõista mõned põhjused, miks antibakteriaalne etikett avanemise igasuguseid seebid, salvrätikud ja puhastusvahendid ei pruugi olla lahendus tundub olevat.

 • Põhjus # 1: Kasutades käsihuuhde hoida gripp ära? See ei tööta! Antibakteriaalseid seepe tappa bakterid, kuid mitte viirused. Käte puhastamise ja seebid ei tee midagi, et viirused paljud inimesed kasutavad neid ära hoida.
 • Põhjus # 2: See võib olla tõsi, et antibakteriaalsed tooted tappa 99,9% mikroobe, kuid 0,1% on kõige potentsiaalselt kahjulike (kuna see talub antibakteriaalsed ained). See väike protsent jääb ellu siis tõugude ja edasi oma antibiootikumiresistentsuse oma järglastele, luues liinidele superbugs et seista antibiootikumide kasutamist. See võib olla üks tegur järsu suurenemise tüvede MRSA.
 • Põhjus # 3: triklosaan, keemilise enamikus antibakteriaalseid seepe On näidatud, et suhelda kloori vees, moodustades kloroformi gaas. Peal, et see on osutunud hormoon kahjustaja, eriti lastel. Ma olen rõõmus, et ta on sealt kõrvaldatud nii palju tooteid, aga ma olen skeptiline see lahendab probleemi.
 • Põhjus # 4: Mõned tõendid näitavad, et lapsed, kes kasvavad üles liiga steriilses keskkonnas on kõrgemad allergia ja astma kui lapsed, kes ei kasuta antibakteriaalseid tooteid nii palju. Kokkupuude erinevate bakterite, eriti varases eas, aitab lapsed immuunsüsteem arendada.

Saada Bakterid Little Respect

Minu strateegia kui tegemist on hoida vastik bakterid on lahe on veenduda, et mu lapsed immuunsüsteem on tugev, toites neid tõeline toit toitumine rohke kääritatud Köögivili ja joogid (head bakterid) ja piirates suhkur. Samuti prioriteediks hea vanaaegseid mängu ajal väljaspool, kus nad saavad D-vitamiini päikesest ja tervislik bakterid mulla microbiome. Ma kasutan käsitsi baari seebid või omatehtud vahutamine seepi kõigile meie kätepesu vajadustele ja me tegime seda läbi teise gripihooaeg ilma juhtudel gripp. Kokkusattumus? Võibolla, kuid ma ei näe vajadust kasutada tugevatoimelisi kemikaale Puhas minu maja päevas.

Eelised Natural Käsihuuhde (eeterlikud õlid)

Me ei kasuta isegi meie loomulik käsihuuhde väga tihti ja valida lihtne kätepesu kui vähegi võimalik. Ma hoida natuke pudeli omatehtud käsihuuhde poolt valamu ohutuse tagamiseks pärast käitlemise liha või muutuva mähe jne Pealegi lehkav kõrge taevas, kaubandusliku sanitizers sisaldavad sageli kuivatamist alkoholi, mis on liiga tugev lastele kasutada niikuinii. Tore asi muutes oma on võin teha rohkem õrn versiooni kasutamiseks ümber lapsi ja on tugevam kasutada kohas nagu avalik tualett. Selle asemel, et triklosaan või muud antibakteriaalset ainet, ma kasutan eeterlikke õlisid, mis pärsivad bakterite loomulikult, olles ettevaatlik, et valida need, mis on ohutu lastele.

Siin on minu go-to käsihuuhde retseptid:

Õrn Käsihuuhde Retsept (Safe Kids)

See taimne käsihuuhde geel ei kuivata nahka ja on tegelikult toitev, sest aaloe. Samuti on nii lihtne, et teie lapsed aitab teil teha seda. See võib isegi teha mahuti te kavatsete kasutada nii et sa ei pea saada kaussi määrdunud.

koostisosad

 • 1/4 tassi aloe vera geeli (I kasutada seda orgaanilist)
 • 20 tilka Germ hävitaja Essential Oil (ohutu lastele)

Juhendid

 1. Segada kõik koostisosad ja salvestada korduvkasutatavad silikoonist toru (nagu see).
 2. Kasutage vajalik loomulikult eemaldada mikroobe käed.

Tugevamad Käsihuuhde Retsept

Tugevama käsihuuhde mis täidab nagu kaubanduslik versioonid (ilma triklosaan), proovige seda retsepti. Kui te töötate haiglas, see võib olla hea oma isiklikuks tarbeks. Ma ei kasuta seda retsepti lastele!

koostisosad

 • 1 spl piiritust
 • 1/2 tl taimsed glütseriini (valikuline)
 • 1/4 tassi aloe vera geeli
 • 10 tilka kaneeli eeterlikku õli
 • 10 tilka teepuu eeterlik õli
 • destilleeritud veega (kolloidne hõbe / hõbedaioonide lisab antibakteriaalne võimsus kui see on olemas)
 • Teine eeterlikud õlid (ainult lõhn)

Juhendid

 1. Et segada aloe vera geel, vabatahtlik glütseriini ja piiritust väikeses kausis.
 2. Lisa kaneel eeterlikku õli ja teepuuõli koos tilk või kaks muid õlisid, mida soovite lisada jaoks lõhn. Lemongrass, oranž, lavendel ja piparmünt on head valikud.
 3. Sega hästi läbi ja lisatakse destilleeritud vesi (kolloidsed / hõbedaioonide) vedeldamiseks soovitud konsistentsi.
 4. Kasutage väikest lehtrit või ravimi tilguti kanda käsihuuhde pihustusanumasse või pumba tüüp pudelid.
 5. Kasuta tavalist tüüpi käsihuuhde.

märkused

 • Kontrolli alati arsti või tervishoiuteenuse osutaja enne eeterlikud õlid, eriti laste või kui teil on meditsiiniline seisund.
 • Kasutades värske aloe vera geel ei ole nii stabiilne counter ladustamine; kaubandusliku brändi on soovitatav.

Kui teile meeldib see retsept, proovida minu DIY desinfitseerimiseks purgis köök loendurid või vannituba.