Kuidas rahustada meelt Stress ja ärevus

Nagu meie elu saada tihedam ja tootlikumad, meie keha ja vaimu kogevad stressi. Stress pinnad vormis haigused, haiguse, ebatervislik toitumine ja palju muud. Tegelikult me ​​kõik teame, et stress on halb meile, kuid enamik meist ei saa midagi teha. Aga täna, hästi sõelub mitmeid näpunäiteid rahulik meelt ärevus.

10 moodust, kuidas Mind rahulik ja vaikne

Siin on 10 võimalust saab koolitada ennast rahustada meelt stressi ja ärevust. Kas sul on paanikahood või vajad lihtne pick-me-up rutiinist hõivatud tundi päevas, need aitavad.

1. midagi teha

Kas midagi on põhimõtteliselt mõtiskledes. Alusta väikeste ummistamisega vaid 5 minutit päevas mõtiskledes või lihtsalt mitte midagi. see on seda väärt. Kui te ei tea, kuidas midagi teha, siin harjutus – minema üksildane koht ja vaadata, kuidas inimesed liiguvad ilma nendega rääkima. On ka mindfulness apps seal Google Play Store, mis pakuvad giidiga meditatsiooni istungid. Vaadake neid, kui soovite täiendavat abi.

2. Practice Gratitude

Suunates oma energia positiivses suunas algab tänulikkust. Tee nimekiri viie häid asju, mis sinuga juhtus lõpus iga päev või enne magamaminekut. Mõelda, et ja nautida tunnet tunnete. Smile ees peegel pärast ärkamist ja magamaminekut liiga. Tegu naeratav tugevdab kuidas te tunnete ennast ja päevad.

3. Tee positiivsus harjumus

Just nagu negatiivsed käitumised seatud negatiivse rutiin, saab harjutada rahustav meelt, luues positiivse rutiini. Blokeerida aeg lõbus ja lõõgastus oma rutiinse kõige paremini välja see. Sa ei taha lihtsalt tööd, töö ja töö. Tee aega shoppama minna, hängida koos sõpradega, joonistada, mediteerida, ja teha asju, mida soovid. Ja teha seda regulaarselt rutiini, sest see on see, mida noorendab teile.

4. Harjutus Everyday

Treenimine iga päev aitab teil vabastada need endorfiine või mõnusaks hormoonid. Nad on need, mis tunne sul elus ja annab sulle energiat. Plus on lisaks kasu silmas pidades kasutamise hoiab teid väga kuju ka. Just 10 minutit kõrge intensiivsusega intervall koolitus (HIIT) või südame päevas on hea algus korjates nimetatud hüvitised. Kui te ei tunne teed intensiivne harjutusi, võite proovida registreerumist Qi Gong ja jooga tunnid. Need on liikuvate meditatsioone ja on väga terapeutiline omal moel liiga.

5. Ärge võtke oma mõtted Isiklikult

Mõtted on nagu pilved, mis tiirutama üle meelt. Te võite võtta neid isiklikult või ei soovi. Kui tunnete liiga segane, saate märgistada mõtteid teil on tunne emotsioone. Näiteks mõned sildid oleks otsustades murettekitav või kritiseerides. Märgistama ja jätta need sel. See aitab teil mitte saada imetakse sisu mõtted ja võimaldab neil lihtsalt mööda.

6. Söö tervislikult

Mis sa sööd mõjutab, kuidas te tunnete. Kui Sa söömine ja töödeldud toidud, Sa lähed tunda haige varem või hiljem. Parim viis alustada parandada, et süües värske puu-ja köögivilju. Mine maherohu toidetud liha ja lahja liha ja ärge unustage, et võtta kala Omega-3s.

7. Draw ja Doodle

On mitmeid mindfulness või kunstiteraapia harjutusi seal rahustav meeles. Üks selline harjutus joonistab zectangles. Isegi mustrid nagu Mandala aitab teid. Mis iganes see on, proovige joonistus ja doodling. Ja sa ei pea olema parim artist kas. Just juhtida sulama stressi ära võetud paber. Kes teab? Nagu te parandada oma oskusi, siis võib olla midagi enamat ootan – nagu eputamine oma kunsti oma sõprade ja perega.

8. Alustada Päevikupidamine

Journal oma mõtteid ja emotsioone paberil. Isegi kui teil on olnud igav päev ja midagi huvitavat, kirjutage see. Lihtne tegu kirjalikult ette on ravitoimet meelt, vallandades lõõgastumiseks vastuse oma keha ja rahulik teile.

9. jalutama minna

Mitte miski ei laadi, kui tegemist on teile pakkuda oma päevane annus lõõgastumiseks. Mine välja jalutama, nautida värsket õhku ja päikest ja lihtsalt lasta minna. Pöörake tähelepanu oma ümbrust ja teha vaimse teadmiseks vaatamisväärsusi te järgima. Teil läheb oleks üllatunud, kui ta võtab asjad ära meelt ja ei maksa üldse midagi.

10. uusi sõpru

Võttes negatiivne inimesed sinu ümber tähendab, et Teil on suurem tõenäosus, et korja oma emotsioone ja tunda blues. Kaugus end mürgine inimestele ja proovida uusi sõpru. Kohtuda inimestega, kes on positiivne ja valmis seisma silmitsi maailma iga päev naeratuse. Need on tüübid, tõusu teid rahustada meelt ja on meeldiv logelema. Me ei saa öelda vaid üht siin- see töötab, siis uusi sõpru, kes kesta terve elu ja oma mured sulavad.

See ei maksa raha või midagi kesised rahulik meelt hetkega. Kõik see võtab on vaid 5 kuni 10 minutit oma ajast päevas ja kui te ei hoia seda, märkad positiivseid mõjusid lumepall ja saada midagi suurt. Tegelikult meelt ja hinge tänan teid selle eest. For starterid, proovige meie nõuandeid ja nippe eespool annavad seda nädal või kaks ja vaadata, kuidas meelt rewires või muutused paremuse poole. Ärevus sulab on suur boonus küljel.