Kuidas puhastada oma keelt korralikult ja lihtsalt

On keel kõige bakterite hulk võrreldes teiste osadega suus. Kuid enamik inimesi ei võta aega, et puhastada oma keele. Keele puhastamine aitab vältida hambakaariest, halb hingeõhk, ja palju muud.

Miks on oluline puhastada oma keelt regulaarselt?

Aja jooksul surnud rakud, bakterid ja praht saab ehitada üles oma keele ja põhjustada halb hingeõhk. Hoides oma keelt puhas on oluline, sest see:

1. Parandab Välimus oma keelt

Kui on kogunenud liigne praht, oma keelt võib alustada võttes valge välimus. Kui te seda puhastada iga päev, see kate on võimalik eemaldada.

2. Parandab oma maitse

Keele puhastamine võib parandada teie maitsemeele. Teie keele saab eristada erinevaid aistinguid parem.

3. Eemaldab Bakterid

Keele puhastamine iga päev vähendab mutans’ile streptokokid ja laktobatsillid bakterid, mis on tuntud põhjustab hammaste lagunemist ja halb hingeõhk.

4. Vähendab Bad Breath

Tõhus keele kraapides saab eemaldada lõhn põhjustavate bakterite.

5. Parandab üldist tervist

Eemaldamine bakterid võivad aidata ennetada igeme haigust, õõnsused ja muud tingimused suhu.

Mida teil on vaja puhastada oma keelt?

Seal on palju erinevaid vahendeid valida puhastada oma keelt. Kõige tavalisem vahend inimesed kasutavad on keele-kaabitsad. Paljud kasutavad ka keele harjad kuigi nad on suhteliselt uus. Keelepuhastajad on vahendid, mis on väike servi ja see aitab tõmmata kogu oma keelt. Skreeperit-harja kombinatsioonid on samuti saadaval. Selle tööriista abil saate kraapima ajal värskendada. Keele harjamine ja kraapimine on võrdselt tõhus, et vältida võimalust, tahvel. Pärast puhastamist võid loputage suud suuvee.

Kuidas te saate Puhastage oma keelt õigesti?

Keele puhastamine on väga lihtne, kui sa seda õigesti.

1. puhastamine Keel harjaga

 • Pärast harjamise korralikult, lülitage oma tähelepanu oma keele. Saad kasutada Hambaharja harju puhastada oma keelt.
 • Võid kasutada ka hambaharjad, mis on keelepuhastajad alumisele pinnale.
 • Baktereid ja lõhn-build up saab eemaldada tupsutades oma hambahari ja hoolikalt harjata keele peal.
 • Alusta puhastamist tagasi oma keele ja töö jätkamisel alguses suus.
 • Võsa Üles punni täielikult pehme surve ja protsessi lõpetamiseks maha loputades mõned suuvee või veega.

2. keele puhastamine Kasutades skreeperit

 • Pärast harjamine, jääda oma keele välja. Asetage ümardatud ots skreeperit õrnalt tagaosas keelega.
 • Kui leiate gagging olla probleem, siis võite alustada keset keelt.
 • Alusta tagant järk-järgult nagu te harjuda see harjumus.
 • Asetage kaabits õrnalt keele ja tõmmake see aeglaselt edasi suunda keeletipuga. Alati minna tagasi otsa ja ei tee seda kunagi teistpidi.
 • Pärast kraapides, kasutada koe või washcloth eemaldada praht kogutakse kaabitsaga.
 • Seda protsessi korratakse, kuni kogu punnipinna kraabitakse. Tavaliselt kraapides üks või kaks korda piirkonnas piisab.
 • Peske puhasti mõned seebi ja veega, kuivatada ja hoida seda puhtana.

Looduslik õiguskaitsevahendeid puhastada ja desinfitseerida oma keelt

Siin on, kuidas saab puhastada oma keele loomulikult. Need kodus õiguskaitsevahendid puhastada oma keelt on väga lihtne:

1. Küüslauk

Me teame, küüslauk on põhjus halb hingeõhk ja arvavad, et nad ei puhasta suus. Sõltumata nende varasemate uskumuste, küüslauk, kui süüakse toorelt, saab võidelda ja hävitada baktereid keelel, seega puhtust hoida.

2. Sool

Teine hea viis puhastada oma keelt on kasutada soola. Abrasiiviosakesed soola aitab eemaldada surnud rakud ja halvad bakterid praegu keelel. Kõik, mida selleks vaja on panna natuke soola ja keelel harjake seda õrnalt ümber abiga oma hambaharja minut või kaks.

3. kurkum

Kurkum on mitte ainult midagi, mida me kasutame vürtsi, kuid see võib ka teha hämmastav asenda antiseptiline ravimeid, mida saab kasutada oma suud. Kombineeri sidrunimahl ja kurkum, kuni konsistents on väga pastataoline. Pane see kurkum pasta keele umbes 2 minutit ja seejärel loputage suud korralikult mõned leige veega.

4. Aloe Vera

Aloe vera on hästi tuntud oma põletikuvastase ja raviomadused. Võite panna 1 spl mahla suus tappa bakterid ja mikroobe keele või igemed. Sulistatakse mahla paar minutit ja peske oma suu. Kasutades sooja veega, loputage suud.

5. Ürdid

Mõned maitsetaimed nagu piparmünt, kummel ja salvei on tuntud oma unikaalse raviomadusi. Võtke 1 spl kummel, 1 tl salvei ja 1 tl piparmünt. Lisatakse väike kogus tamme koor sellele segu ürdid ja täitke see umbes 4 tassi väga kuuma vett. Hoidke seda vett kõrvale ja oodata, kuni see jahtuda ja seejärel filtreeritakse vesi. Siis pane supilusikatäis soola sellesse vett. Kõik, mida pead tegema nüüd on nähvama seda vett suus kaks korda päevas kohe pärast olete teinud harjamise.

Peale nende meetodite keele puhastamine vesinikperoksiidiga ja söögisooda saab teha ka.

Korduma kippuvad küsimused

Siin on mõned asjad umbes keele puhastuse, et sa peaksid teadma.

1. Mitu korda ma peaksin Clean My Tongue?

Keele puhastamine tuleks teha iga päev, nii et saate järjekindlalt säilitada oma suuõõne tervise. Bakterid koguneb suus varsti pärast harjamine, nii regulaarselt harjata ja hambaniidi on väga oluline samm tõrjuma suuõõne tervise küsimusi.

2. Kas Tongue utiili ohutu?

Üks suurimaid probleeme on gagging kui kraapides keele. Selle vältimiseks võid kraapida alates punni. Sa võiksid ka kogemata lõigata keele kaabitsaga. Vigastuste vältimiseks veenduge, et skreeperit ei ole mingit ebaühtlane servi ja veenduge, et skreeperit on ohutu kasutada.

3. Kas see on parem harja või kaapides keelt?

Kasutades skreeperit on parem kui harjaga sest harjad on tõenäolisem, et põhjustada gagging. Kaabitsad ka võimaldab teil alustada puhastamist tagant keele ilma puudutamata tundlik suulagi.

4. Mida teha, kui ma haiget puhastamise ajal oma keele?

Kui tunnete ebamugavust või haiget ise, siis hoida ära kraapides päev või kaks ja siis proovida pehmem lähenemine.

Keele puhastamine on väga lihtne protsess. Kui teil pöörata tähelepanu oma suuhügieeni arv bakterite suus väheneb. On oluline, et te puhtad keele ja hammaste iga päev. Sa peaksid ka näha hambaarst regulaarselt puhastada ja tervist.