Kuidas loomulikult autosõidu kaugusel rottidel ja hiir kodust

Kui te komistavad rottidel ja hiirtel oma kodus, tead sa olema paanika režiimis. Kui sa näed neid, siis on probleem, ja kui sa seda ei tee, siis on suurem probleem – sa ei tea kunagi, kus need võivad olla peidus oma maja. Rotid ja hiired nakatumise saate teha oma elu õnnetu. Lisaks nende olendite ka kannavad endas nakkushaigusi. Sa ei taha, et eks? Nii, see on parim, et proovida midagi kiiresti vabaneda nende kahjurite. On palju viise, kuidas vabaneda nende kahjurite oma kodus, kuid seal on mõned kodus õiguskaitsevahendid liiga et võite proovida – lihtne ja tõhus.

Kodu õiguskaitsevahendeid vabaneda rotid ja hiired

Juuresolekul rotid ja hiired võimalik aru saada ka mitmesuguste märke. Nad jätavad sageli mitu väljaheited majas. Nad isegi närida kaugusel oma kastid ja riided või mis tahes söödavat avatuna. Seetõttu on väga oluline selgitada nende kahjurite ja juhtida neid. Loe edasi järgige mõned abinõud, mis õpetab, kuidas vabaneda hiired loomulikult.

1. piparmündiõli

Rotid ei meeldi lõhn piparmündiõli. Leiame lõhn piparmünt värskendav kuid rottidel ei – nii et kasutage piparmündiõli juhtida neid eemal oma kodu. Tee piparmündi naftat kastetud puuvilla pallid ees mitu väikest avad oma kodu hoida rottidel on lahe.

2. Kips ja kakaopulber

Kips ja kakaopulber töötab ka tappa rottidel ja hiirtel. Sega 1 tl kakaopulbrit kipsi ja raputa seda ümber kindlad jälg rotid ja hiired. Kakaopulber meelitab neid kahjurite, nad söövad seda segu ja peagi nad tunnevad kunstlikult lämmatatud. Et päästa end, nad kiirustada kodudes ja surevad.

3. Sibul

Emissioon sibul ümber väikesed augud ja avad, tagades seejuures nende sibulate asendatakse ülepäeviti saab hoiab rottidel eemal oma kodu. Terava lõhna sibul varsti nad minema.

4. Küüslauk Bulb

Nagu rotid ei meeldi tugev lõhn, peate täielik kasutamine Selle atribuudi rottide juhtida neid ära. Segamine hakitud küüslauk vee ja puistata see ümber oma kodus või isegi levib küüslauguküünt rajas oma regulaarset rada saab juhtida neid ära.

5. Kartuli Powder

Kasutades instant kartuli pulber töötab ka sõita rottidel ja hiirtel kaugusel. Nagu te puista see pulber kodus, rotid ja hiired siis minna ümber, pärast rada ja toituvad selles Nami ravida. Kuna pulber siseneb oma keha, need kartulihelbed siis paisuda sooles ja tappa lõpuks.

6. Nelk

Wrap küünt musliin pajalapid ja asetage lähedal roti augud. Lõhn nelgi on piisavalt vabaneda neist kodust ilma palju vaeva.

7. Ammoniaagi Spray

Valmistatakse lihtne kasutada ammoniaaki piserdamine. Spray ammoniaagi väikeste puuvilla pallid ja asetage neid roti augud, sõiduteele ja muud nurgas oma maja. Ammoniaagi lõhna paneb neid end lämmatatud ja nad varsti ära joosta kodust, et päästa oma elu.

8. Hot Pepper helbed

Hot Pepper helbed mitte ainult teha inimestele aevastama, vaid ka hoida rottidel ja hiirtel kaugusel. Puista kuum pipar koos ukseavade ja muude nurkades oma maja vabaneda kahjurloomadele.

9. loorberilehed

Aroom loorberilehte meelitada rottidel ja nad kipuvad arvama seda oma toitu. Samas, kui proovida toita peale seda, nad lämbuda ise, ja lõpuks sureb. Niisiis, pane mõned loorberilehed ümber nurkades oma maja ja tappa need tüütud kahjurid.

10. Piluotsak Tõrje

Rotid on suhteliselt suurem suurus samas hiirte mahub lõhedes nii väike kui tolli lai. Seetõttu on oluline leida need väikesed avad ja pitsat neid kõiki. Ei jäta Mis suurus avati. Tuvastanud, et kõik lõhedes on blokeeritud on hea viis vältida invasiooni.

11. Rattraps

Igivana meetod vabaneda rottidest paneb rattraps majas. Luua rada neile hoides sööta ja viia need kahjurite õigus väljaspool kodu. Rotilõksud ja hiire püünised on üsna tõhus võimalusi saada täiesti lahti need kahjurid.

12. Selge peegeldushäirete

Kahjurite, putukate ja bakterite kalduvad olema toodetud ja tõmbuvad piirkondades mustuse ja tolmu eest. Lattu piirkondades või palju pagasi / karbid kössitades koos, hiired ja rotid seotud vargsi ja korrutada pidevalt. Seetõttu puhtaks segadusega. Hoidke oma maja puhas, puhas ja korras, jätmata ruumi mis tahes nakkuse.

Korduma kippuvad küsimused

Sageli pesitseb saastunud aladel, rotid ja hiired tavaliselt edastavad salmonella ja E. coli, mistõttu peate tegevus varsti tappa või juhtida neid eemal oma kodu. Paljud inimesed on erinevad küsimusi kahjurid. Niisiis, oleme püüdnud vastata mõnele.

1. Kas rotid ja hiired hirmul Dogs?

Jah, muidugi. Rotid ja hiired kardavad koeri ja kasse. Lemmiklooma koer võib hoida roti-probleem kontrolli. Koerad on äge ja saab tavaliselt hirmutada hiired kaugusel. Kuid mõned koera tõugu, näiteks hagijas tõugu koerad on jahimees koerad ja teadaolevalt toitubputukatest nagu rotid ja hiired. Kuid need kahjurid võivad olla mürgised ja neelamine või lubades oma lemmiklooma-koer pidu pole soovitatav.

2. Do Rotid välja tulema Light või nad Vältida Light?

Rotid on väga kiindunud pimedas nurgas, pragudeta ning laoplatsid, et ei kutsu valgust. Need nooks ja crannies kodus, tegutseda nii meeldiv kodudes nende kahjurite ja anda teed raske kasvulava. Seetõttu on soovitatav, et te regulaarselt tolmu, puhas ja välja võtta prügi koju ei lase neid kahjurite peita ja paljunevad.

Nende kodu õiguskaitsevahendeid saab täita kahjuritõrje oma maja ise. Proovige neid nippe ja vaadata neid kahjurite põgened oma kodus.