Kuidas kontrollida viha ja teha ise rahulik

Seal on nii palju asju, mis võivad vallandada viha ja me kõik ei ärritu ja vihane üle erinevaid asju. Anger on normaalne emotsioon ja see on okei, et väljendada seda üks kord samal ajal. Aga kui sa märganud, et te ei saada vihaseks üle triviaalne küsimusi või mingit põhjust üldse, siis vajad abi. On oluline, et kontrollida seda emotsiooni, enne see avaldub mõnda meditsiiniline seisund.

Miks Sa peaksid kontrolli oma viha

Kui mõned inimesed ei pruugi näidata oma viha teised võivad muutuda väga vägivaldne ja näidata intensiivse emotsioone. Siiski, ükskõik kuidas reageerida, on oluline, et saada lahti sellest emotsioon, sest järgmistel põhjustel:

  • Vihastamine regulaarselt võib võtta teemaks oma tervist ja see võib isegi põhjustada terviseprobleeme. Sa võid kogeda seedimist probleem, unetus, peavalu, depressioon ja muud sellised küsimused.
  • Ületamine viha on oluline, sest see võib hävitada või tüve oma suhteid. Viha võib panna teid tegema irratsionaalne asju öelda haavav sõna või teha muid selliseid asju, mis mõjutavad teie suhted teisele inimesele. Kui inimesed on vihased, nad võivad öelda teatud asju, et keegi võib häirida neid ja see võib mõjutada nende suhe. Seega on oluline kontrollida viha ja mõtlema enne rääkimist, kui olete ärritunud või vihane.
  • Viha võib teha te kaotate oma tähelepanu, mis võib negatiivselt mõjutada teie töö.
  • Vananemine on loomulik protsess, kuid on vihane enamiku ajast saab ära võtta aastaid oma nägu ja teha sa vaatad vanem kui teie vanus. Õnnelik ja rõõmsameelne välimus teeb inimese nooremaks ja pahaks nägu paneb sind vaatama üle oma vanuse.
  • Viha võib võtta teemaks oma pilt liiga. Kui te ei lase oma harjumus, siis võib märgistada vihane lind oma kolleegide, sõprade või isegi meie pere liikmed.

Anger võib olla füsioloogiline, emotsionaalne, sotsiaalne ja füüsiline mõju teile. Seetõttu on oluline, et taltsutada oma tujusid õigel ajal. Järgnevas osas, me arutame mõned tõhusaid nõuandeid, kuidas tulla toime selle emotsiooni parimal võimalikul viisil.

Tips kontrollida oma viha

Allpool on mõned tõhusad viha juhtimise nõuanded, mida saate proovida, kui sa vihane üle triviaalne küsimusi.

1. Näita oma viha

Kui on midagi, mis teeb teid hulluks, siis peaks väljendama, sest villimise oma tundeid võib kahjustada teie tervist. On väga tavaline, et olla ärritunud või vihane üle midagi, kuid mis on veelgi olulisem on channelise need emotsioonid positiivselt. See võib aidata teil end paremini ja ilma teisi oma tundeid.

2. higi see välja

Üks parimaid viise, kuidas kontrollida oma viha on töötades välja. Indulging mõned füüsiline aktiivsus on üks kõige tõhusamaid viise, et vent negatiivseid emotsioone oma süsteemi. Kui sa ärrituda üle midagi, proovige venitusharjutusi, praktikas jooga, või joosta.

3. Mõtle enne, kui alustad

Haavav sõna teha rohkem kahju isikule kui tahes füüsilist kahju. Seega, ükskõik kui hull või vihane oled, siis veenduge, mõtteid koguda ja mõelda enne kui kuuldavale midagi halba. See aitab teil kontrollida oma viha ja ei kaota see läbi keegi.

4. Count Till 10

Kui keegi või miski teid ärritab, kahtlemata, siis vihane. Bu see Sapenpurkaus kestab tavaliselt kuni kaks sekundit ainult. Kui te ei soovi näidata oma viha, loota Kuni 10. See võib tegelikult panna kõrvale oma viha ja aitab teil mõelda mõistlikult ja teha asju ratsionaalselt. See on suurepärane võimalus mitte asju soojust hetkel. Te saate õpetada see harjumus oma laste kui ka aidata neil juhtida oma viha.

5. Hingake

Kui oled vihane oma südamelöökide suureneb. Siiski, kui teil kontrollida oma hingamist või see tagasi saada normaalsele tasemele, siis on võimalik, et hallata oma viha hästi. Sügav hingamine harjutused on suurepärane rahunemine, sest need aitavad teil saada oma hingamine tagasi normaalsele tasemele. Keskendudes hingamine aitab ka kanalistamise energia, mis omakorda aitab teil lõõgastuda.

6. veeta aega üksi

Vahel elu muutub nii stressirohke, et meie pettumust muutub viha. Siiski, kui te võtate välja mõned vaikne hetki ise või lõõgastuda, see võib aidata teil palju hallata oma viha küsimusi ja stress. Võta aega, mõtle, mida sa pead tegema, siis planeerida seda vastavalt. Siin Puhkamine tähendab aja maha võtta olukorda ja mõelda, mida saate teha. Walking eemal stsenaariumi ja mõtlemine või mõtisklenud selle üle aitab teil taastada oma vaatenurgast ja tegeleda sellega, mida võib panna teid välja varem.

7. leida lahendus

Enamus kordi viha võib põhjustada ebapiisava tõenäolise lahendus. Seetõttu on parim viis, et lasta minna off see emotsioon on, luues võimalikke lahendusi probleemidele, mis võivad kärpimine viha esiteks. Kui räpane ruumi on, mida põhjustab teile hulluks minna, puhastada oma toas või paluge seda teha teie jaoks.

8. Lase vimm

Kui keegi teeb haiget teie või on valesti teinud, et sa kahtlemata siis vihane. Võimalik, et sa harjumus isegi rääkida, et isik. Aga kui te arvate, mõistlikult, siis saad aru, et ei räägi, et inimene ei pruugi olla tegemist sind õnnelikuks. Sul on ärritunud. So let kustub vimm või halvasti tundeid, sest need tunded teevad mingit kahju inimene on vihane pigem mõjutab teid. Seega parim asi, mida teha on andeks ja unusta.

9. Ära süüdista ülejäänud

Peaaegu kõik meist kipuvad kritiseerida või süüdistada teisi oma vigu ja suunata meie viha neid. Kuid see ei lahenda probleemi, vaid pigem süvendab seda. Niisiis, õppida aktsepteerima oma puudused või rikked. Peatus on vihane või karjuma teised oma vigu. Ole ise mõnda aega ja otsida lahendusi.

10. Proovi lõdvestus Methods

Igaüks tunneb rahulik või lõdvestunud tehes teatud tegevust. Uuri välja, mida teeb sind õnnelikuks ja iga kord, kui viha lööb sind, proovida ja investeerida oma aega tehes oma lemmik tegevus.

11. rääkida oma Anger

see on okei, kui sa saad vihaseks. Sa ei pea end süüdi tundma seda. See on normaalne inimese emotsioone, mis võivad mõnikord saada kontrolli. Selleks, et kontrollida seda emotsiooni, on oluline aktsepteerida seda esimesena. Saa oma viha ja mitte karjuma keegi, olgu vaikne hetk ja jagada oma tundeid koos oma lähedastega.

12. Sleep

Get piisavalt magada läbi öö ja ülejäänud päeva jooksul, kui võimalik. Mõnikord unepuudus ja ülejäänud saavad oma emotsioone Sõda, mis võib viia ka viha küsimusi. Saada piisavalt magada on üks ideaalne võimalusi tegeleda viha raseduse ajal.