Kuidas juua rohelist teed kaalulangus

Kui sulle meeldib tee ja soovid terve jooke, olete liitunud auastmed teine 158 miljoni inimest, kes on nautida tassi iga päev. Arvatakse, et viimase aasta jooksul 80 miljardit portsjonit tee olid tarbitud teearmastajad üle maailma. See tähendab umbes 3,60 miljardit gallonit.

Kuigi must tee on kõige populaarsem (see moodustab umbes 84 protsenti kogu tee tarbitud), roheline tee on teatatud, et kasvab palju suurem kui must. Meie oletus on, et on, sest roheline tee võimalikku rolli kehakaalu langus. Me otsustasime, et võtta lähemalt, kuidas saab juua rohelist teed kaalulangus.

Kuidas saab juua rohelist teed kaalulangus

Allpool on mõned näpunäited, mida peaks järgima juua rohelist teed kaalulangus:

Roheline tee aitab teil kaalust alla

Mitmed uuringud on näidanud, et flavonoidid ja kofeiini roheline tee aitab tõsta ainevahetuse kiirust suurendada rasva oksüdatsiooni ja isegi parandada insuliini aktiivsust. Üks uuring näitas, et neil, kes tarbivad roheline tee ja kofeiini kaotanud keskmiselt 2,9 naela ajal 12 nädala jooksul, samas kinni oma regulaarne toitumine. Teine uuring näitas kasvu kalorite toodang oli võrdne umbes 100 kalorit üle 24-tunnise ajavahemiku jooksul.

Sa ei pea jooma palju rohelist teed, mis aitavad teil kaalust alla

Kuigi kaalulangus kasu varieeruvad erinevatel dünaamika, nad on leitud juues nii vähe kui 2,5 tassi rohelist teed päevas.

Mõned rohelise tee sorte on parem kaalulangus kui teised

Kui te ei kõike, mis roheline ja kehakaalu kaotus missiooni, võiksite valida Matcha roheline tee (rikkamaid roheline tee allikas toitainete ja antioksüdantide). Registreeritud dietoloog Isabel K Smith selgitab, miks: “Kogu lehed on maas ja tarbitud osana joogi, erinevalt teistest (kõige) tüüpi roheline tee, kus lehed on leotatud ja seejärel tee tarbitakse.”

On õige ja vale viis tõmmata roheline tee

Kui Õlle roheline tee, võtab vähe täiendavat hoolt, nagu keeva veega on halb vääris catechins (tee terve kemikaalide). Ära tuua oma vee keema, kuid las ta puhata umbes kümme minutit. Seejärel valage vesi üle tee ja keeta umbes üks minut enne serveerimist. Muidugi, tõmbamiseaega saab teha lühemaks või pikemaks, sõltuvalt teie maitse.

Roheline tee on palju kasu tervisele

“See sisaldab palju toitaineid, sealhulgas antioksüdante ja vähivastane ja aju-tervislik ühendeid,” Smith meenutab meile. Üks asi on kindel: olenemata sellest, kas või mitte te heita naela roheline tee, juua seda niikuinii. “Kõik teed sisaldavad paljud tervislikud toitainete, see on üks tervislikumaid valikuid joogi!” Smith ütleb. Aga lihtsalt olla ettevaatlik, et mitte vaia mett või suhkrut!