Kuidas ennetada külma ja gripp Loomulikult

Gripihooaeg on juba alanud, ja seal on palju küsimusi selle kohta, kuidas vältida grippi ja terveks jääda talvel. See on oluline küsimus, kui haigestuvad saab rõhutada oma immuunsüsteemi, suurendades oma riski Leimahdus sisse autoimmuunhäire, kilpnäärme talitlushäired, või muu krooniline haigus. Kuidas külm või gripp võib tihti põhjustada antibiootikumide võtmist, mis on tavaliselt tarbetu (alates külma ja gripp on nii viiruste poolt põhjustatud) ja võib kahjustada teie gut. Tagada tugev vundament tervise ja järgmise lihtsa parimaid tavasid läheb pikk tee kahanevas oma risk gripp. Siin on kümme nõuannet Tervishoid gripihooajal.

Peske käsi sageli ja põhjalikult

See on number üks viis ennetada grippi ja muid hingamisteede infektsioonid. Sa pead nühkima käed hoolikalt vee ja seebiga vähemalt 20 sekundi jooksul, et tappa viiruseid. Kakskümmend sekundit on umbes kui kaua võtab laulda ABC üks kord läbi. Ärge puudutage silmi, nina või suud ilma pesu käed.

Heal Your Gut

Teie gut on oma värav tervis, 80% oma immuunsüsteemi asub oma soolestiku. Veenduge, et teie gut on tip-top kuju ja võtab kvaliteetne, multi-tüvi probiootilise vähemalt 25 miljardit ühikut. See hoiab teie tase hea soolebakterite et aidata tõrjuma nakkuste.

Vähendada Alkoholi ja Sugar tarbimine

Isegi mõõdukas alkoholi tarbimine pärsib kesknärvisüsteemi ja seega oma immuunsüsteemi. Tarbivad liiga palju suhkrut võib pärssida immuunsüsteemi ja raskendada oma keha tõrjuma nakkuste nagu gripp. Samuti jätab avate soolestiku infektsioonid nagu Candida ja SIBOS, mis immuunsüsteemi pärssimiseks ja põhjustada lekkiv soole.

Mis arvukus puhkus kohtleb välja selle aja jooksul, suhkur cravings võib olla tõeline karu. See on põhjus, miks ma armastan oma veresuhkru Support täiendada. See on segu ürdid ja vitamiine, mis aitavad toetada tervisliku glükoosi metabolismi teha ületada suhkru cravings lihtsamaks.

Vähendada stressi

Stress on teada, et tõkestada meie immuunsüsteemile. Mõtle meditatsiooni, jooga või nõelravi.

Saa 7-9 tundi magada igal ööl

Sinu keha toetub une toibuda päevane kokkupuude toksiinid. Krooniline magamatus võib oluliselt vähendada immuunsus.

Võtke Immuunsüsteemi Booster

Andke oma immuunsüsteemi lisatud tõuke toidulisandit, mis sisaldas immunoglobuliinide ja valgu, nagu immuunsüsteemi tõuke pulber. See lisa on puhastatud ternespiima, mis on esimene piima pärast sündi, mille eesmärk on tugevdada immuunsüsteemi. Immunoglobuliinideks ternes tõstab oma IgA antikehad, mis on keha esimene kaitseliin. Need IgA antikehi toodetakse immuunrakud sooleseina ja saab välja lülitada ja isegi kahjulike patogeenide ja toksiinid, nagu need, mis tulevad koos hooajalise haiguse ja bakteriaalne tasakaalustamatust. See tähendab, immuunsüsteemi tõuke tugevdab, mitte tõstma oma immuunsüsteemi, mis on oluline kõigile, autoimmuunsuse.

Ma soovitan seda täiendada, kes soovivad võtta ennetavaid meetmeid oma tervise ja vältida hooajalisi haigusi. See on pärit piima-, aga see on tasuta kaseiini (valgu meierei, et enamik inimesi on tundlikud) ja sisaldab näiteks minimaalne meierei, et see ei põhjusta reaktsiooni keskmine inimene.

Täiendada glutatiooni, kurkum ja C-vitamiin

Antioksüdandid on väga oluline oma immuunsüsteemi. Glutatioon on vastutav antioksüdant keha, vastutab suurendada oma immuunsüsteemi ja aitab teie maksa võõrutus. Curcumin on oranž pigmendi kurkum ja tugevatoimeline antioksüdant, mis parandab liigeste tervist ja kardiovaskulaarse funktsiooni. Vitamiin C sätestab tugev antioksüdant kaitse ja toetab optimaalset immuunsus

Optimeerida vitamiin D

Vitamiin D on võimas immuunsüsteemi modulaator, mis tähendab, see on võti võitlevad infektsioonide ja reguleerivad autoimmuunsuse. Optimaalne tase vahemikus 50-70 ng / ml, nii et ma soovitan võtta 5000 RÜ kvaliteetne vitamiini D päevas ja töötavad arst regulaarselt jälgida oma taset. Sul on ka tahan olla kindel, et teie vitamiini D on seotud vitamiin K tagada, et see ohutult imendub ja ei vii arteri calcifications.

Mõtle Zinc täiendus

Tsink on teine ​​võimas antioksüdant, mis mängib olulist rolli immuunsüsteemi tervist. Immuunsüsteemis, tsink vajatakse geeniregulatsiooni ja toimimist neutrofiilid, loomulikud tapjarakud ja lümfotsüüdid, mis on igat liiki valgeid vereliblesid.

Get piisavalt Harjutused

Harjutus võib suurendada oma immuunsüsteemi suurendades oma ringlust ja leevendab stressi. Suurenenud ringlusse võimaldab antikehade reisida kogu oma vereringesse kiiremini, mistõttu on lihtsam oma immuunsüsteemi tõrjuma haigus. Harjutus võib samuti suurendada oma immuunsüsteemi poolt leevendab stressi ja pidurdavad stressi hormoonid kehas.