Kui beebid saab alustada joogivee ja kui palju me peame andma?

Reeglid sageli joogivee ja koosolekuruumid teatud kogus üldise tervise ja vedeliku, et me järgime, ei kohaldata väikelastele. See viib meid mitmeid küsimusi, nagu millest kuus ei vastsündinute juua vett? ja millised on märke dehüdratsioon imikutel? Sul võib isegi ei tea, kas 1 kuu vana võib isegi juua vett? .Nii, võtkem pilk kõik asjakohased ja täpsed andmed selle kohta, kuidas anda vett beebid.

Millal saab Imikud Start Joogivesi?

Paljud uued vanemad ei ole kindel, kui nad peaksid kehtestama vee oma beebi toit. Erinevalt täiskasvanutest, kes peab tarbima märkimisväärses koguses vett iga päev, ei kehti see imikutele. Nende veevajadus sõltub vanusest ja annab liiga palju vett enne nende süsteemid on valmis seda võib olla kahjulik mõju.

Sünnist kuni 4 kuud

Imikuid ei vaja täiendavat vett, kuna rinnapiima peetakse super toit, mis vastab kõigile toidu ja vedeliku nõuetele laps. Seda seetõttu, et rinnapiim tagab vajaliku koguse vedelikku, et teie laps peab jääma vedelikku. Lühidalt, sa should isegi mures pakkudes ekstra vett vastsündinu nii kaua kui õde nõudlus.

Valem toidetud laps ka ei nõua liiga palju täiendavaid veega. Enamik imiku piimasegude sisaldavad konkreetseid juhiseid vee kogus, mis lisatakse piisavalt lahjendamist. Kui te järgite neid juhiseid ja kohandada kooskõla valemiga vanusele lapsele, see piisavalt hoiab teda hüdreeritud, kui ta toitub aega.

5-8 kuud

Kui beebid juua vett nendel kuudel? Vastus on, et ei ole raske ja kiire reegel selles osas. Kuni nad on 6 kuud vana, ei ole vaja oma lapsele juua midagi peale rinnapiima või valem. Vesi on üldiselt kasutusele beebidele kui nad on varem vastsündinud etapis ja aeglaselt üleminekul toidu kõrval rinnapiima.

Imikud tavaliselt alustada tahke toidu vahel 5 ja 8 kuu vanuselt. Sel ajal, võite anda vett sippy tassi beebi lonks paar korda päevas. See neednt liiga sagedased, eeldades, et teil on endiselt rinnaga või valemiga toitmise beebi, lisaks pakkuda tahke.

9-12 kuud

Kui nad omakorda aastane või nii, siis võib jätkata rinnaga, kuid pakuvad vee või lahjendatud mahla tassi söögiaegadel. Kuid vältida andes gaseeritud joogid või joogid kunstlikke magusaineid. Nagu uus ema, siis võib olla segaduses beebi veevajaduse. Kuna nad on liiga vähe, et väljendada janu, siis võib olla mures, et teie laps ei hüdreeritud korralikult, ja kui sa peaks täiendama rinnapiim veega. Aga nagu ta väljendab janu, oma jumbu on samuti võimalik väljendada janu läbi teatud signaale nagu grizzling.

Kuidas ma saan Vesi imikutele?

Vett tuleb anda imikutele alles pärast nad hakkavad tahke toidu. Kuni nad on aastane, neeru- havent küpsenud piisavalt lagundada ning liiga palju vett. Selle tulemusena oma veevajaduse on minimaalsed. Siiski on võimalik tutvustada oma lapse vee maitse, pakkudes oma beebi väike sips korraga. Võite täita beebi pudel või sippy tassi veega ja anda talle paar sips sellest, kui ta väljendab janu. Samuti ei anna oma lapsele vett avatud anumas, kuni ta on palju vanem.

Kui palju vett, et saada Imikud?

Kui te ei tea, kui palju vett 6 kuu vanune laps on oluline, siis peab teadma, et see sõltub lapse ja tema toitumisharjumused. Kui ta on ikka rinnapiimaga, paar lonksu on rohkem kui piisavalt, et küllastatud tema. Baby dehüdratsioon on haruldane, kui beebisid nende nõutav vedelikud rinnapiima või valem feed. Niisiis, see should muret. Imikud, kes on nooremad kui 4 kuu vanuselt ei pea vett tuleb eraldi ette neile. Nende kehad on hüdreeritud alates vedelikud nende vooge.

Intoksikatsiooni Imikud

Kuigi liiga palju vett ei põhjusta pöördumatut kahju tervetel täiskasvanutel, see võib olla päris ohtlik imikute. Anda lastele, kes on nooremad kui 6 kuud, liiga palju vett võib häirida organismi loomulikku võimet toitaineid rinnapiima või valem feed. Joogivee äärmise kogustes väga lühikese ulatusemärgendite ajal võib põhjustada naatriumi tase nende organismis langeda. Nende neerud Arent piisavalt küps hakkama suurtes kogustes vett korraga, ja see võib põhjustada ohtlikku seisundit nimetatakse veemürgistus. Kui on sümptomid veemürgistus beebi, nagu hägune nägemine, ärrituvus või ammendumine järgmised veetarbimine, see nõuab kohest arstiabi. Liiga palju vett võib põhjustada haigushooge beebid. See on ka sama põhjus, miks see ei ole mõistlik hallata ujumistunnid vastsündinud väikelastele. Kui tõenäosus, et nad kugistama suurtes kogustes vett, samas basseinis, see võib põhjustada vee intoksikatsiooni ja viia kiirabiauto.

Kas lapsed vajavad vett jooma avatud pakkumistele?

Kuigi vastsündinul ei ole vaja juua vett, nende asutused peavad seda, kuna nad kasvavad vanemad. Niisiis, kui teie laps kasvab, saate ohutult tutvustada vee tema toitumine. Imikud saab juua umbes 30 ml vett, kuni kord, kui nad on 4-6 kuud vana, kuid piirata enam kogus vett. Võite aeglaselt suurendada oma veehaare, kui teie laps on 9 kuud 1 aasta vanusest. Kui teie laps on aastane, tema keha süsteem on piisavalt küps talu suuremates kogustes vett. Kuid isegi kui ta jõuab oma esimest sünnipäeva, hoida veehaarde määruse.

Korduma kippuvad küsimused andmine Vesi lapsele

Olgem lahendada mõned kõige levinumad kahtlused andes vett imikute ja selge edasist segadust.

Kas see on ohutu anda vett 6 kuud või nooremad Baby?

Vastus on, et saate alati paar sips vee lastele vanuses 4 kuni 6 kuud. Kuid koguses, mis on suurem kui 30-60 ml ohtliku ühel päeval.

Kas me Lahjenda Vormel veega?

Kui kasutate ready-to-use valemiga, siis ei ole vaja lisada vett ta. Siiski, kui te kasutate pulbrilist valemiga, siis on vaja lisada vett segada see üles. Ole ettevaatlik, et mitte segada rohkem vett kui on soovitatav, sest see võib põhjustada tüsistusi nagu krambid.

Millal saab Imikud Start Joogivesi?

Paljud vanemad ei tea, millises vanuses saab anda lapsele vett. Nagu varem mainitud, imikud, kes on rinnapiimatoidul ja emapiima ei vaja täiendavat vett. Tegelikult on soovitatav, et vesi tuleb sisestada beebi dieet alles pärast ta on 4-6 kuud vana.

Mis siis, kui Imiku tekkida dehüdratsioon?

Laps, kes on üksnes rinnaga nõudmisel on väga vähe lootust dehüdratsiooni. Isegi emapiima beebidele saada vajalik kogus vett oma toitu

Kas anname Vesi imetavale Baby?

See ei ole soovitatav anda vett imetamine beebi. Babys vedeliku nõudeid täidab rinnapiima ise.

Kas liiga palju vett Imikud põhjustada nähte krampe?

Jah, liiga palju vee tarbimist põhjustab seisundi, mida nimetatakse intoksikatsiooni imikute. See on väga ohtlik seisund, mis võib kaasa tuua dramaatilisi krambid. Samuti on märkimisväärne mõju beebi keha, nagu naatriumi tase kipuvad langema liiga palju vett sisend.

Kokkuvõte: Vesi on vältimatult vajalikuks ellujäämise elusorganismid. Nagu täiskasvanud, oleme soovitatakse juua palju vett iga päev, ja vastavad Soovitatav ööpäevane nõue optimaalse tervise, kuid see ei ole sama väikelastele. Kas järgige kindlasti oma arsti soovitusi andes vett lapsele tagada ta jääb terveks.