Korzyści z wody kokosowej dla zdrowia zwłaszcza do odchudzania

Większość z nas biec do dobrej wody kokosowej, gdy mamy problemy brzucha, zwłaszcza biegunka. Woda kokosowa jest natur najlepsze rozwiązanie do odwodnienia i aparatów do szybkiego przywrócenia równowagi elektrolitowej organizmu. Jednak ludzie są szybko odkrywają, że ten skromny napój ma wiele innych korzyści też.

Jak działa Pomoc woda kokosowa w odchudzaniu?

Jest więcej do pokornego wody kokosowej niż tylko nawodnienie umieścić atak biegunki. Oto niektóre ze sposobów, w którym można znacząco poprawić skuteczność odchudzania z wody kokosowej.

1. Woda bramki i sytości Iloraz

Woda kokosowa jest doskonałym sposobem, aby zakończyć swój cel wody. Wszyscy wiemy, że to może się znudzić pić wszystko, że woda w ciągu dnia. Zastąpienie jednego ze swoich codziennych 8 szklanek wody z porcji wody kokosowej może zrobić ci wiele dobrego. Bonus jest: woda kokosowa ma również wysoki iloraz sytości. Oznacza to, że to pomoże Ci zachować uczucie pełności, ograniczenie przedwczesnych pragnienia i chęci objadania się.

2. lepiej niż napoje energetyczne

Woda ta jest pakowany z minerałów, a zwłaszcza potasu. Posiada również sporą ilość naturalnych cukrów i tłuszczów nasyconych też. Więc jest to jeden z najlepszych napojów energetycznych natura ma do zaoferowania. Wszyscy wiemy, że wiele napoje energetyczne, napoje sportowe i wody wzbogacone również zapakować sporą ilość niepotrzebnych cukrów i kalorii. Dlaczego więc nie pójść naturalny?

3. No More Wzdęcia

Woda kokosowa jest idealnym pełni naturalny środek moczopędny. Diuretykiem jest substancją, która sprawia, że ​​… siusiu. Więc wypicie szklanki wody kokosowej codziennie może pomóc zredukować retencji wody. Jest to jeden z najlepszych środków na wzdęcia.

4. Wysoka Fiber

Włókno jest nieobecny w większości napojów – w tym woda, cola, napoje gazowane, elektrolity, itp Więc woda kokosowa może pomóc w opakowaniach dodatkowej błonnika w diecie – i wiemy już korzyści z włókna dla utraty wagi. Nie tylko pomoże Ci poczuć pełny, to wyczyszczenie wnętrzności skutecznie, a także podnosi poziom cukru we krwi, tym samym wspomagając odchudzanie.

5. Walki Cholesterol

Woda kokosowa pomaga utrzymać zdrową profil lipidowy. Cholesterol i jego pochodne są ściśle powiązane z utratą masy ciała i wielu innych chorób cywilizacyjnych (takich jak cukrzyca, otyłość, choroby serca, etc.) – z których można uniknąć poprzez włączenie wodę kokosową w codziennej diecie.

6. Lepsza Metabolism

Woda kokosowa, ze względu na jej zawartość błonnika i białka, pomaga przyspieszyć metabolizm. To z kolei uczynić swoje ciało spalić więcej kalorii, co przyspiesza utratę wagi.

Nutritional Korzyści z picia wody kokosowej

Jest więcej niż tylko korzyści odchudzających, które powinny sprawiają rozważyć dodanie wodę kokosową do swojej codziennej diety.

1. Lepsze skóry

Woda kokosowa pomaga wypłukać toksyny. Jest to zatem dobry naturalny środek na trądzik i pryszcze. Pij codziennie do wyraźniejszego skóry.

2. Lepsze Nerki

Woda kokosowa jest diuretykiem żywności, a tym samym pomaga lepiej funkcjonować nerki. Jest to naturalny sposób, aby utrzymać z dala zbyt kamieni nerkowych.

3. Lepsze Odporność

Poszczególne witaminy w kokosowym wody – jak tiamina, ryboflawina, niacyna, itp pomóc w walce z typowych zakażeń. Woda kokosowa jest również anty-wirusowe i antybakteryjne w przyrodzie. Idealny do utrzymania sezon dolegliwości związanych ze zmianami z dala.

4. Lepsze Blood Pressure

Ta korzyść z wody kokosowej pochodzi od jego zdolności do regulowania krążenie krwi. Zawartość włókien również utrzymuje poziom cukru we krwi w ryzach, co minimalizuje wahania ciśnienia krwi.

5. Lepsze Trawienie

Woda kokosowa zawiera dużo enzymów, takich jak katalazy, fosforu i wiele innych. Regulują one aktywność metaboliczną w organizmie, utrzymując trawienie na torze.

6. Lepiej równowagę elektrolitową

Cukru, witaminy, minerały i tłuszcze w kokosowym wody sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie naturalne nawodnienie doustne.

7. Nie więcej wolnych rodników

Woda kokosowa zawiera ważny enzym o nazwie peroksydaza. To pomaga w pozbyciu się wolnych rodników w organizmie – rzeczy, które sprawia, że ​​wiek.

8. Nie ma więcej Migreny

Magnez jest ściśle związana z migreny. Sugeruje się, że niedobór magnezu jest odpowiedzialne za większość przypadków migreny. woda kokosowy, ładowane z magnezem, mogłaby pomóc w rozwiązaniu migreny.

9. No More Blues

Wierzcie lub nie, woda kokosowa może również pomóc w walce z depresją, Wynika to z faktu, znowu, magnez.

Porady dla picia wody kokosowej

Woda kokosowa nie powinien być przechowywany po jego usunięciu z kokosa i powinny być spożywane świeże. Unikać chłodniczych go. Dobrze jest też aby nie dodawać cukru lub nawet jakiegokolwiek sztucznego słodzika do napoju. Po prostu cieszyć się jego naturalny smak.

Kiedy Drink

Chociaż można mieć wodę kokosową tylko o każdej porze dnia, można zoptymalizować ten czynnik w celu maksymalizacji swoich korzyści. Pij wodę kokosową:

  • natychmiast po treningu
  • jako orzeźwienie po męczącym dniu
  • po spędzeniu długich godzin w słońcu
  • 20 minut przed posiłkiem (kontrolować porcji posiłku)

Jak dużo wypił

Zazwyczaj najlepiej jest mieć 1 porcję wody kokosowej dziennie. Najlepszym sposobem, aby obliczyć ilość wody kokosowej spożywają jest mieć wodę kokosową prosto z przetargu świeżego kokosa. Spożywanie wody z 1 ofertę kokosa dzień jest idealny. Jedną z rzeczy, ludzie stają się mylić wody kokosowej jest ile napoju.

Ważne jest, aby pamiętać, że wodę kokosową – będąc bardzo zdrowe – jest również wysoki na cukier i tłuszcze obu. Jedna filiżanka wody kokosowej zawiera cukier 6,3g i 3-4% dziennego RDA tłuszczów nasyconych. Chociaż organizm potrzebuje oba te składniki odżywcze, zbyt wiele może w rzeczywistości odwrócić utratę wagi.

FAQ na Woda kokosowa dla Weight Loss

1. Ile wody kokosowej powinienem pić dziennie?

Zalecane jest, aby utrzymać spożycie wody kokosowe do jednej porcji dziennie (1 porcja to woda z 1 świeżego kokosa przetargu lub 1 szklanka).

2. Co się stanie, jeśli Pij wodę kokosową codziennie?

Będziesz zbierać wszystkie swoje korzyści. Ale także pamiętać, że ważne jest, aby wspierać utratę wagi z wody kokosowej z odpowiednimi modyfikacjami przewodnikiem diety i ćwiczeń. Wystarczy picia woda kokosowa nie pomoże Ci schudnąć. Bądź mądry.

3. Ile kalorii jest tam w Coconut Water?

Jedna filiżanka wody kokosowej ma 46 kalorii. Należy jednak pamiętać, że 25 z tych kalorii pochodzi z cukrów obecnych w nim.