Korzyści z drzemki i jak zrobić to poprawnie

Powrót dni waszych szkół można spałem przez kilka minut w klasie lub got skarcił przez nauczyciela do drzemki zbyt często. Może miał dobre stopnie mimo odkładanie się pomiędzy lekcjami i zaczął się zastanawiać, czy istnieje połączenie. A może po prostu czuć się zbyt zmęczony w ciągu dnia i nie może się utrzymać otwarte powieki. Na szczęście, tam rozwiązania swoich poznawczych nieszczęść – power nap . I zaskakujące truth- są dobre dla ciebie. Dlaczego daje moc? Kalambury na bok, zbadaj je poniżej.

Co to jest Power Nap?

Meszek mocy jest bardzo krótka drzemka, która trwa wszędzie od 8 do 30 minut. to nie jest jak popołudniowe sjesty gdzie zasnąć przez dwie lub trzy godziny. Można myśleć o drzemce energii jako coś w rodzaju szybką przekąskę dla Twojego mózgu. Zapytaj każdego udanego ludzi lub przedsiębiorcy i to ci powiedzą, że powodem ich wydajności i maksymalnej wydajności drzemie moc – to jeden z przyzwyczajenia do sukcesu, który wydaje zwodniczo prosto z pierwszy rzut oka.

Korzyści władzy drzemki

Oto następujące korzyści power nap dla początkujących i dla tych bardziej doświadczonych w tej dziedzinie udanej drzemki:

1. Zwiększa nastrój i koncentrację

Jeśli masz zły dzień w pracy i chcesz trafić przycisk reset, zdrzemnąć zasilania. Będziesz obudzić uczucie odmłodzony i gotowy na wszystko, co jest na swój sposób. Zgodnie z Harvard Medical School, power nap zapewnić Państwu regenerujący sen i pomaga pokonać bezsenność.

2. zwiększa produktywność

Twój czas koncentracji poprawia Kiedy nap zasilania. To przekłada się na zwiększonej wydajności i maksymalnej wydajności pracy. W rzeczywistości, nawet NASA zrobił badania na ten temat na tematy i udowodniliśmy. Jeśli twoja praca jest, aby uzyskać więcej rzeczy zrobić w biurze i wolnego czasu na relaks na koniec dnia, dostać nap zasilania – bez zbędnych pytań.

3. Zwiększa poziom energii

power nap są doskonałym wyborem przed uczestnictwo w zadaniach, które wymagają umiejętności motorycznych, jak szkicowanie nowy kawałek, gra na pianinie, lub pracy z rąk. Od power nap odmłodzić swoją drogę czy pozbyć się toksyn w mózgu, pomaga z pamięci roboczej oraz wycofania długoterminowego też. znajdą się podejmowania dobrych decyzji przez cały dzień i utrzymanie opanowanie kiedy robi się trudne.

4. Pomaga Get Powolne Wave uśpienia (SWS)

Powolne Wave uśpienia trwa około 30 minut i power nap wchodzą w etap 2 snu, podając wszystkie SWS trzeba. Powolne Wave Sen poprawia swoje umiejętności podejmowania decyzji, w przypadku nie zrobił znać. A jeśli mieszczą się w fazie SWS po południu, to staje się dużo łatwiejsze do odpłynąć do REM snu w nocy.

5. Poziom testosteronu zwiększa

Niezależnie od tego czy chcą poprawić swoją wydajność sypialni lub uzyskać chude i rozdrobnione podczas pakowania na mięśnie, power nap pomóc zwiększyć poziom testosteronu. Naukowcy potwierdzili to, wykonując badanie na poziom testosteronu u mężczyzn, którzy spali na cztery godziny w porównaniu do tych, którzy spali przez 8 godzin. drzemiący moc powoduje uwolnienie swojego ludzkiego hormonu wzrostu (HGH), który jest co trzeba budować mięśnie, dostać chude, i mieć swój bardzo fizyczny najlepiej.

6. Obniżenie Znaczniki naprężeniowe i poprawia Immunity

Drzemiący Wykazano obniżenie markery stresu i dać pick-me-up do swojego hormonalnego zdrowia. Twoje norepinefryny poziomy idą w górę z ograniczoną snu i są odpowiedzialne za odpowiedź walka-a-lot i stresujące uczucia. Według Journal of Clinical Endocrinology and Metabolism, jeśli wziąć nap zasilania, stężenie noradrenaliny pobyt normalne i nie zwiększają – co oznacza, że ​​czujesz się spokojny i wiele szczęśliwszy.

7. Drzemanie poprawia czas reakcji

W podeszłym wieku, drzemki moc jest znany, aby poprawić czas reakcji i zwiększyć zdrowie emocjonalne. I to nie tylko u osób starszych, korzyści były badane z personelu medycznego, pilotów, żołnierzy i ludzi, którzy nie wyspać. W rzeczywistości, można odwrócić noc snu poprzez wielokrotne power nap w ciągu dnia.

8. Poziomuje Kreatywność

Herezje sekret Da Vinci wykorzystywane do drzemki co cztery godziny. I był bardzo twórczy. Ale nie trzeba być Da Vinci do nap zasilania. power nap wykazano zwiększenie kreatywności, ponieważ poprawiają swoje umiejętności motoryczne i przywrócenia funkcji umysłowych. Według badań przeprowadzonych przez naukowców z Neuroscience Meeting w Nowym Orleanie z powrotem w 2012 roku, szlak na 15 osób wykazało, że uczestnicy, którzy włosowe wykazały wzrost aktywności prawym mózgu, który jest odpowiedzialny za kreatywność i wyobraźnię myślenia.

Jak Nap zasilania do czerpania korzyści?

Możesz czerpać korzyści z power nap robiąc im rację. Herezje twoim przewodnikiem do drzemki mocy doświadczyć korzyści:

1. Kij do 30 minut Tops

Cały cykl snu jest podzielona na 5 etapów – etap 1 i 2 jest poświęcony Slow Wave uśpienia i Stage 3 do 5 przechodzi w REM (ruch szybki oczu), który jest, kiedy zacząć marzyć. Dotyczyły etapu 1 i 2, ponieważ jest to widmo gdzie drzemki moc leży.

Ponadto, jeśli wykracza poza znakiem 30-minutowego ryzykujesz przygotowując dla REM i jeśli przerwany na tym etapie będzie można obudzić uczucie wycieńczony i nie wypoczęty. Skuteczną metodą jest, aby utrzymać zasilający długości drzemki do nie więcej niż 30 minut do czerpania korzyści.

2. Wyłącz światła

Inwestować w masce snu, niektóre opaski lub zasłony do pokoju, i upewnić się, nie ma żadnych przerw, gdy przygotowujesz się odpłynąć i sprawiają, że większość swojego czasu nap zasilania. Jeśli nie mogą drzemać przez 20 do 30 minut prosto, podzielić go na 6 lub 10-minutowe kawałki w ciągu dnia.

3. Nap Między godzina trzynasta do godzina piętnasta

Jest to czas byli podpity lub uderzyć popołudniową załamanie, co czyni go idealnym czas drzemki. Twój idealny czas drzemki moc powinna wynosić od godzina trzynasta do 3 pm. Czemu? Ponieważ nasz rytm dobowy tak twierdzi na podstawie naszego biologicznego projektu.

4. Nie Nap 3 godziny przed snem

Ponieważ ten rzuci swój harmonogram snu w nieładzie i zostawiają cię uczucie pozbawieni snu, zmęczony i zepsuty następnego dnia. Jeśli zrobić drzemkę, upewnij się, aby zmieścił się w drodze przed znakiem 3-godzinny przed snem – nawet jeśli pominąć okno pm 1 pm do 3.

5. Za pomocą alarmu lub Timer

Jeśli tam nikt cię obudzić, ustawić timer. Pomaga i była pewna.

6. Zastosowanie White Noise lub uśpienia Muzyka

Uzyskać ładny słuchawki redukujące hałas i szum biały lub odtwarzać muzykę sen utworów z nim. Pomoże to stworzyć środowisko drapania moc i jeśli w domu jest zbyt głośny, dostać parę zatyczek do uszu i poprosić kogoś, aby Cię obudzić po znaku 30 minut (jeśli ta osoba jest wiarygodna). Istnieją również spać aplikacje dostępne dla Androida i iOS te dni, które pozwalają wcisnął przycisk i pozwala wyciszyć się – na jawie cię tak szybko, jak drzemka jest skończona.

power nap ARENT elementy mistyczne lub magiczne. Theyve zostało naukowo udowodnione do pracy i tam całą społeczność poświęconą nauce i odkrywania to pojęcie zbyt. W rzeczywistości, power nap spadać pod maską wielofazowego spania i geniuszy z okresu renesansu byli mistrzami tej metody spania. Cóż, dobrą wiadomością jest to – teraz wiesz co to jest i jak zrobić to praca dla Ciebie. Należy pamiętać, że każdy człowiek jest niepowtarzalny, co oznacza twoje czasy nap zasilania lub środowiska będą się różnić. Kluczem wynos jest dostosowanie go w ciągu dnia, że ​​pracuje dla Ciebie.