Korrelatsioon veregrupp ja tervis

Kas sa arvad oma veregrupi teadmine on oluline ainult juhul, kui vereülekande? Uuringud näitavad, et teie veregrupp on peamine geneetilise tegur, mis mõjutab paljusid valdkondi tervise ja heaolu. Kogu oma elu, teil on ilmselt asjaolu, et mõned inimesed kipuvad kaalus kergemini, samas kui teiste, nende kaal on pidev lahing. Või mõelnud, miks mõned inimesed vaevavad kroonilised haigused, samas kui teised terveks jääda ja oluline ka oma arenenud aastat. Väga lihtsalt, vastus on teie veregrupp.

Teades oma veregrupp on oluline vahend mõista, kuidas keha reageerib toidule, oma haiguse vastuvõtlikkuse, oma loomulik reaktsioon stressile, ja nii palju. Üks tilk verd sisaldab biokeemiline meik unikaalne teile oma sõrmejälg.

Allpool on viis fakte oma veregrupp, mis võivad muuta su elu:

Teie veregrupp võib ennustada oma vastuvõtlikkust teatud haiguste

Uuringud on näidanud, et inimesed teatud vere tüüpi võib olla suurem risk teatud haigusi. Uuringud on näidanud, et inimesed veregrupp O on väiksem risk südamehaiguste, kuid suurem risk haigestuda maohaavandeid. Inimesed, kes on veregrupp neil on suurem risk mikroobsete infektsioonide, kuid A-tüüpi naised kogevad kõrgem viljakus. Teised uuringud on leidnud, et inimesed tüüpi AB ja B vere on palju suurem risk haigestuda kõhunäärmevähk.

Inimesed erinevatest vere tüübid reageerivad stressile erinevalt

A-tüüpi inimesed on loomulikult kõrgem stressihormooni kortisooli oma keha ja toota rohkem vastuseks stressiolukorras. Teiselt poolt, inimesed tüüpi O veres, on võitlus reaktsiooni rõhutada, mille tulemuseks on ületootmine adrenaliin. See võtab kirjutage O enam toibuda stress, sest see on raskem neile selgeks adrenaliin oma keha.

Teie veregrupp antigeenide ei ole lihtsalt oma vere

Nad on kõikjal kehas, eriti pindadel olevate suhelda keskkonda. Nende hulka kuuluvad oma seedetrakti, oma suud jämesool, samuti oma ninakäikudes ja kopse. Kuna need veregrupp antigeenide on kõikjal, nad mõjutavad, kuidas keha reageerib toitu süüa läbi mitmed tegurid. Näiteks lektiinide teatud toitude siduda oma veregrupp antigeeni ja põhjustada vere aglutineerimise (kokkukleepumise), mille tulemusena väsimustundele, peavalu, seedimise küsimused, nahaprobleemid ja paljud teised tervise küsimusi.

Soolebakterite on seotud veregrupp

Inimesed erinevatest vere tüübid on erinevad soolebakterite tegelikult teatud bakterid on 50,000 tõenäolisemalt omakorda üles inimesi ühe veregrupp või teine. See pärineb meie esivanemad, kelle seedekulgla arenenud, et mahutada ühte tüüpi toitumine üle teise. Näiteks microbiome teatud inimesed arenenud murda süsivesikuid palju tõhusamalt (veregrupp A). Inimesed, millel puudub selline võime (veregrupp O) kipuvad säilitada süsivesikuid rasva.

Üks suurus sobib kõigile lähenemine toitumise ei tööta

Toit FAD tulevad ja lähevad, kuid faktid on selged: igaüks ei ole samad toitumisvajadustele. Me kõik teame, et keegi, kes on range taimetoitlane ja liigub, et toitumine, samas kui teised vannub Atkins või sarnase madala carb plaanid. Ma leidsin, et teie toitumisvajadustele saab määrata oma veregrupp.

Nagu te olete õppinud, oma veregrupp mõjutab rohkem kui lihtsalt tüüpi vere siis oleks vaja korral vereülekande. Teie veregrupp on geneetiline tegur, mis mängib palju rolle inimorganismis. Parim madala lektiiniks mitte-aglutineerivaid toidud, mis loovad külalislahke keskkond oma hea soolestiku mikrofloora ja valides toidud, mis võidelda oma haiguse riske on kaks head esimesi samme luua individualiseeritud toitumisprogramm just teie jaoks.

Üks tunnuseid alternatiivmeditsiini on tunnustus biokeemilise unikaalsust iga ning vajadust kohandada ravi ja ettekirjutused sobitada, et individuaalne varieeruvus. Kuigi inimene geneetilise koodi lõppkokkuvõttes on aluseks käesoleva individuaalsust, lähtudes ravi geneetiliste tegurite on liiga lai lähenemine ja ei ole kooskõlas alternatiivmeditsiini.

Vastavalt naturopaatilistes arst Peter J. D’Adamo, ND oma raamatus süüa õige 4 Teie Liik , puuduv lüli võib olla nelja põhilist vere tüübid: O, A, B, ja AB. Seal pidi olema põhjus, miks oli nii palju paradokse toidu uuringud ja haiguse ellujäämise, miks mõned inimesed kaotavad kaalu ja teised mitte samal dieedil või miks mõned inimesed hoiavad oma elujõudu nende vanusest ja teised mitte, ütleb dr . D’Adamo.

Tema uurimistöö antropoloogia, haiguslugu ja geneetika sundis teda järeldada, et veregrupp on võti, mis avab ukse saladused tervise, haiguse, pikaealisuse, füüsilise elujõudu ja emotsionaalsed tugevust. Dr D’Adamo selgitab, et praktilise rakendamise veregrupp on, et see võimaldab teil teha teadlikke valikuid oma dieedi, liikumine, täiendada ja isegi ravi plaanid. Mis veregrupp tegevuskava, need plaanid saavad nüüd vastavad teie täpse bioloogilise profiili ja dünaamilise loodusjõud teie enda keha.

Liik O

Inimesed tüüpi O veres piletihind parim intensiivne kehalise ja loomsete valkude ja halvemini piimatooted ja terad, ütleb dr D’Adamo. Juhtiv põhjus kaalutõus seas Liik Od on gluteeni leitud nisu tooteid ja vähemal määral, läätsed, maisi, ubade ja kapsas, dr D’Adamo selgitab. Ideaalne harjutuste liik O on aeroobika, võitluskunstid, kontakt sport ja töötab.

A-tüüpi

Need, kellel on veregrupp A, aga on rohkem looduslikult sobib taimetoidule ja toidud, mis on värske, puhas ja orgaaniline. Nagu Tüüp A on eelsoodumus südamehaiguste, vähi ja diabeedi, “Ma ei saa rõhutada, kuidas kriitiline selle dieedi korrigeerimine võib olla tundlik immuunsüsteemi tüüp A,” ütleb dr D’Adamo. Tüüp A võib saada märkimisväärset kasu rahustav, keskendudes kasutamise, nagu jooga ja tai chi.

B-tüüpi

Liik B on jõuline immuunsüsteemi ning salliv seedesüsteemi ja kipuvad vastu paljud raske kroonilised degeneratiivsed haigused, või vähemalt elada neid paremini kui teised vere tüübid. Tüüp B teha parim mõõduka kehalise vajavad vaimse tasakaalu, nagu matkamine, jalgrattasõit, tennis ja ujumine.

Liik AB

AB veregrupiga, viimaste, nii evolutsiooni, nelja rühma ja sulam tüüpi A ja B, on bioloogiliselt kõige keeruline. Selles grupis kombinatsioon harjutused A ja B tüüpi toimib kõige paremini, ütleb dr D’Adamo.

Veregrupp, tema seedetrakti ja immuunsüsteemi spetsiifilisus, on aken inimese tõenäoline tundlikkus või võimu haigus, vastavalt dr D’Adamo. Näiteks Liik O-d on kõige tõenäolisemalt kannatavad astma, heinapalavik, ja muude allergiate, samas tüüp B on kõrge allergia künnise, ja reageerivad allergiliselt ainult siis, kui nad söövad vale toit. Tüüp B-d on samuti eriti vastuvõtlikud autoimmuunhaigused, nagu krooniline väsimus, luupus, hulgiskleroos. Tüüp AB kipuvad olema kõige vähem probleeme allergia, samas südamehaiguste, vähi ja aneemia on meditsiinilisi riske neile.

Artriit, tüüp O on jällegi on ülekaalus põdejatele, kuna nende immuunsüsteem on keskkonnasõbralik sallimatu, eriti toiduainete, näiteks terad ja kartulid, mis võivad toota põletikulisi reaktsioone oma liigesed, ütleb dr D’Adamo. Tüübid A ja B on kõige vastuvõtlikumad diabeet, samas tüüpi A ja AB on üldine kõrgem vähi ja vaesemate ellujäämise tõenäosus kui teised tüübid.

Kuigi te ei saa muuta oma veregrupp, mida saab kasutada teadmisi oma olemuselt rakendada dieeti bioloogiliselt sobivad teie meik, ütleb dr D’Adamo, kes tarnib ohtrate üksikasjad söömine plaanid kõiki nelja tüüpi. “Enamik minu patsientidest kogevad mõned tulemused kahe nädala jooksul alates dieedi kava. See on suurem energia, kaalukaotus, mille kaudu vähendati seedetrakti kaebusi, parandamise ja kroonilisi haigusi, nagu astma, peavalu ja kõrvetised.”