Koreliacijos tarp kraujo grupė ir sveikata

Ar manote, kad žinodami savo kraujo grupę, svarbu tik perpylimo atveju? Tyrimai rodo, kad jūsų kraujo grupė yra pagrindinė genetinės veiksnys, kuris įtakoja daug sričių sveikatai ir gerovei. Per savo gyvenimą, jūs tikriausiai pastebėjo, kad kai kurie žmonės yra linkę numesti svorio lengviau, o kitiems, jų svoris yra nuolatinis mūšis. Ar susimąstėte, kodėl kai kurie žmonės kamuoja lėtinės ligos, o kiti likti sveikas ir svarbu gerai į savo pažangių metų. Labai paprastai, atsakymas yra jūsų kraujo grupę.

Žinant jūsų kraujo tipas yra svarbi priemonė siekiant suprasti, kaip Jūsų organizmas reaguoja į maistą, savo jautrumu liga, natūrali reakcija į stresą, ir daug daugiau. Vienas kraujo lašas yra biocheminių makiažą kaip unikalus jums, kaip jūsų pirštų atspaudų.

Žemiau yra penki faktai apie kraujo tipą, kad gali pakeisti savo gyvenimą:

Jūsų kraujo grupė gali prognozuoti savo jautrumą tam tikroms ligoms

Tyrimai parodė, kad asmenys tam tikrų kraujo tipų gali būti didesnė rizika tam tikroms ligoms. Tyrimais nustatyta, kad žmonės, turintys kraujo O tipo turi mažesnę riziką susirgti širdies ligomis, bet didesnę riziką susirgti skrandžio opos. Žmonės, kurie yra kraujo grupė turi didesnę riziką mikrobų infekcijas, tačiau įveskite moterys patiria didesnį tarifą vaisingumui. Kiti tyrimai parodė, kad žmonės, turintys AB ir B tipo kraujo turi daug didesnę riziką susirgti kasos vėžiu.

Žmonės skirtingų kraujo tipų skirtingai reaguoja į stresą

A tipo žmonės natūraliai turi didesnį streso hormonų kortizolio jų organų ir gamina daugiau kaip atsakas į stresines situacijas. Kita vertus, žmonės su O tipo kraujyje, turi kovos reakciją į streso, kuris atsiranda dėl adrenalino pertekliaus. Tai užtrunka O tipo ilgiau atsigauti nuo streso, nes jis yra sunkiau juos išvalyti adrenalino nuo jų kūnų.

Jūsų kraujo grupė antigenai yra ne tik jūsų kraujyje

Jie yra visur savo kūną, ypač ant paviršių, kurie sąveikauja su aplinka. Tai apima jūsų virškinimo traktą, nuo savo burnos į savo storojoje žarnoje, taip pat savo nosies takus ir plaučius. Kadangi šie kraujo tipo antigenai yra visur, jie daro įtaką, kaip Jūsų organizmas reaguoja į maistą, kurį valgome per keletą veiksnių. Pavyzdžiui, tam tikruose maisto produktuose lektinai surišti į savo kraujo grupę antigenu ir sukelti jūsų kraujo serumas neagliutinuoja (sulimpa), todėl jausmus nuovargis, galvos skausmas, virškinimo problemas, odos problemų ir kitų sveikatos problemų priimančiosios.

Gut bakterijų yra susiję su kraujo grupę

Žmonės skirtingų kraujo tipų turėti skirtingas žarnyno bakterijas, iš tiesų, kai kurios bakterijos yra 50.000 labiau tikėtina, kad riesti žmonių su vieno kraujo tipo ar kita. Tai yra kilęs iš mūsų protėvių, kurių virškinimo traktas sukurti, kad tilptų vieno tipo dietos virš kito. Pavyzdžiui, tam tikrų žmonių microbiome sukurta daug efektyviau (A tipo kraujyje) suskaidyti angliavandenius. Žmonės, neturintys šį gebėjimą (kraujo grupė O) linkę laikyti angliavandenių, riebalų.

Vienas dydis tinka visiems požiūris į mitybą neveikia

Maisto mada ateina ir išeina, bet faktai yra aiškūs: kiekvienas neturi tas pačias pagrindines mitybos poreikius. Mes visi žinome, ką nors, kas yra griežtas vegetaras ir klesti dėl to dieta, o kiti prisiekiu Atkins ar panašių Low-Carb planus. Aš rasiu, kad jūsų mitybos poreikiai gali būti nustatomas pagal jūsų kraujo grupę.

Kaip jūs sužinojote, jūsų kraujo grupė veikia daugiau nei tik kraujo tipo jums reikės į perpylimo atveju. Jūsų kraujo tipas yra genetinis veiksnys, kuris vaidina daug vaidmenų žmogaus organizme. Nurodykite mažai lėktino, ne agliutininų maisto produktų, kad sukurti svetingą aplinką jūsų gerus žarnyno floros ir maisto produktų, kad kovoti su jūsų liga rizika yra du geri pirmieji žingsniai kuriant individualizuotą mitybos programa kaip tik jums pasirinkus.

Vienas iš alternatyvios medicinos požymiai yra biocheminis unikalumo kiekvienam individui ir poreikį pritaikyti gydymo ir receptų, kad atitiktų individualų kintamumą pripažinimas. Nors asmens genetinio kodo, galiausiai, yra šio individualumo pagrindu, remdamasis gydymo nuo genetinių veiksnių yra per platus požiūris ir neatitinka alternatyvi medicina.

Pasak Naturopathic gydytojo Peter J. D’Adamo, ND, savo knygoje valgyti teisė 4 jūsų tipo , trūkstama grandis gali būti keturi pagrindiniai kraujo tipai: o A, B ir AB “. Ten turėjo būti priežastis, kodėl ten buvo tiek daug paradoksų mitybos tyrimų ir ligų išlikimo, kodėl kai kurie žmonės numesti svorio ir kiti to padaryti negali dėl to paties dietos arba kodėl kai kurie žmonės išlaikyti savo gyvybingumą, nes jos amžiaus, o kiti to padaryti negali, sako dr . D’Adamo.

Jo tyrimai antropologijos, medicinos istorija, ir genetika paskatino jį padaryti išvadą, kad kraujo grupė yra raktas, kuris atrakina duris į sveikatos, ligos, ilgaamžiškumas, fizinio gyvybingumo ir emocinės stiprybės paslaptis. Dr D’Adamo teigia, kad praktinis taikymas kraujo tipo yra tai, kad ji leidžia jums priimti pagrįstus sprendimus apie savo mitybos, mankštos, papildo, ir net medicinos gydymo planus. Su kraujo tipo gaires, šie planai dabar gali atitikti savo miesto biologinio profilio ir dinamiškų gamtos jėgų per savo kūną.

O tipo

Žmonės su O tipo kraujo bilieto geriausias dėl intensyvaus fizinio krūvio ir gyvūninių baltymų ir mažiau pieno produktų ir grūdų, sako dr D’Adamo. Pirmaujanti priežastis svorio padidėjimas tarp O tipo s yra glitimo rasti kviečių produktų ir, kiek mažesniu mastu, lęšiai, kukurūzai, pupelės, ir kopūstų, dr D’Adamo paaiškina. Idealus pratimai O tipo s yra aerobika, kovos menų, kontaktinis sportas ir veikia.

A tipo

Tie, su A kraujo grupę, tačiau yra labiau natūraliai tinka vegetariškos dietos ir maisto produktų, kurie yra švieži, grynas ir ekologiški. Kaip A tipo s yra linkę į širdies ligų, vėžio ir diabeto, “Aš negaliu pabrėžti, kaip kritinis tai dietinis reguliavimas gali būti jautrios imuninės sistemos tipas A,” sako dr D’Adamo. A tipo aisiais gali gauti didelę naudą iš ramina, centravimo pratimą, pavyzdžiui, jogos ir Tai Chi.

B tipo

B tipo s turi tvirtą imuninę sistemą ir tolerantišką virškinimo sistemą ir linkę priešintis daug sunkių lėtinių degeneracinių ligų, ar bent jau išgyventi jiems geriau nei kitų kraujo tipai. B tipo padarykime geriausias vidutinio sunkumo fizinio krūvio reikalaujantis psichikos pusiausvyrą, pavyzdžiui, pėsčiųjų, dviračių, teniso, ir maudytis.

AB “tipas

Kraujo tipas AB “, naujausias, kalbant apie evoliuciją, iš keturių grupių ir A ir B tipų amalgama, yra labiausiai biologiškai sudėtinga. Šiai grupei, iš už A ir B tipų pratimų derinys veikia geriausiai, sako dr D’Adamo.

Kraujo tipas, su savo virškinimo ir imuninę specifiką, yra langas į žmogaus galimą jautrumą ar galios per liga, pasak dr D’Adamo. Pavyzdžiui, O tipo s yra labiausiai tikėtina, kad kenčia nuo astmos, šienligės ir kitų alergijos, o B tipo s turi didelės alergijos ribą, ir reaguos allergically tik tada, jei jie valgo neteisingas maisto produktų. B tipo s yra taip pat ypač jautrūs autoimuninių sutrikimų, tokių kaip chroniško nuovargio, vilkligės, išsėtinės sklerozės ir. Įveskite AB “s linkę turi mažiausiai problemų su alergija, o širdies liga, vėžys, ir anemija yra medicinos rizika jiems.

Su artritu, O tipo s, vėlgi, yra vyraujantys jaučiančių, nes jų imuninė sistema yra aplinkai netoleruoja, ypač maisto produktų, tokių kaip grūdai ir bulvės, kurios gali gaminti uždegimines reakcijas į jų sąnarių, sako dr D’Adamo. Tipai A ir B yra jautriausios diabetu, o A ir AB “tipai turi bendrą didesnį tarifą vėžio ir skurdesnių išgyvenimo šansai nei kitų tipų.

Nors jūs negalite pakeisti savo kraujo grupę, galite naudoti žinias apie jos pobūdį įgyvendinti mitybos planą biologiškai tinka jūsų makiažas, sako dr D’Adamo, kuris tiekia dideliu detales valgyti planus visų keturių tipų. “Dauguma mano pacientų patiria tam tikrų rezultatų per dvi savaites nuo mitybos planą. Jis išaugo energijos, svorio netekimas, su virškinimo skundų kad mažėja ir tobulinimą lėtinėmis ligomis, pavyzdžiui, astma, galvos skausmai ir rėmuo.”