Korelācija starp asinsgrupa un Jūsu veselības

Vai jūs domājat, ka zināt jūsu asinsgrupa ir svarīga tikai tad, ja ir asins pārliešanas? Pētījumi liecina, ka jūsu asinsgrupa ir galvenais ģenētiskais faktors, kas ietekmē daudzas jomas veselību un labklājību. Visu savu dzīvi, jūs, iespējams, novērots, ka daži cilvēki mēdz zaudēt svaru vieglāk, bet citiem, to svars ir nepārtraukts cīņa. Vai prātoju, kāpēc daži cilvēki cieš no hroniskas slimības, bet citi palikt veseliem un svarīgi arī savos uzlabotas gadiem. Ļoti vienkārši, atbilde ir jūsu asinsgrupa.

Zinot savu asinsgrupa ir svarīgs instruments, lai izprastu, kā jūsu organisms reaģē uz pārtiku, jūsu jutību pret slimībām, savu dabisko reakciju uz stresu, un tik daudz vairāk. Viens piliens asiņu satur bioķīmisko sastāvu, kā unikāla, lai jūs par savu pirkstu nospiedumu.

Zemāk ir pieci fakti par jūsu asinsgrupa, kas var mainīt savu dzīvi:

Jūsu asinsgrupa var prognozēt savu uzņēmību pret noteiktām slimībām

Pētījumi ir konstatēts, ka cilvēki, kas dažos asins tipiem var būt augstāks risks noteiktām slimībām. Pētījumi ir atklājuši, ka cilvēki ar asinsgrupa O, ir mazāks risks saslimt ar sirds slimībām, bet arī lielāks risks saslimt ar kuņģa čūlu. Cilvēki, kuri ir asinsgrupa ir augstāks risks mikrobu infekciju, bet ierakstiet sievietes piedzīvot augstāku likmi auglību. Citi pētījumi ir atklājuši, ka cilvēkiem ar tipa AB un B asinis, ir daudz lielāks risks saslimt ar aizkuņģa dziedzera vēzi.

Cilvēki dažādu asins veidu atšķirīgi reaģē uz stresu

A tipa cilvēki, protams, ir augstāka līmeņa stresa hormona kortizola savās struktūrās un ražot vairāk, atbildot uz stresa situācijām. No otras puses, cilvēki ar O tipa asinīm, ir cīņa reakciju uz stresu, kas izraisa pārprodukciju adrenalīna. Tas aizņem tips O vairs atgūties no stresa, jo tas ir grūtāk, lai tos notīrītu adrenalīnu no savas organizācijas.

Jūsu asinsgrupa antigēni ir ne tikai asinīs

Viņi ir visur jūsu ķermeņa, jo īpaši uz virsmām, kas mijiedarbojas ar apkārtējo vidi. Tie ietver gremošanas traktu, no jūsu mutes jūsu zarnas, kā arī jūsu deguna un plaušas. Tā kā šie asinsgrupa antigēni ir visur, tās ietekmē, kā jūsu organisms reaģē uz pārtikas jūs ēdat cauri vairākiem faktoriem. Piemēram, lectins noteiktos pārtikas saistīties ar jūsu asinsgrupa antigēnu un izraisīt asins aglutinācijas reakciju (turēties kopā), kā rezultātā jūtas nogurums, galvassāpes, gremošanas problēmām, ādas problēmām, un daudzām citām veselības problēmām.

Gut baktērijas ir saistīta ar asinsgrupa

Cilvēki dažādu asins veidi ir dažādi zarnu baktērijas, patiesībā, daži baktērijas 50000 biežāk uzlocīt cilvēkiem ar vienu asinsgrupa vai otru. Tas cēlies no mūsu senčiem, kuru gremošanas trakts izstrādāti, lai izvietotu vienu no diētas veida pār otru. Piemēram, microbiome konkrētu cilvēku izstrādāts, lai nojauktu ogļhidrātus daudz efektīvāk (tips A asinis). Cilvēki trūkst šīs spējas (asinsgrupa O) mēdz uzglabāt ogļhidrātiem, kā tauki.

Vienas izmērs der visiem pieeju uzturu nedarbojas

Pārtikas ZPI nāk un iet, bet fakti ir skaidri: ikviens, nav tādas pašas uztura vajadzībām. Mēs visi zinām kādu, kurš ir stingrs veģetārietis un plaukst par šo diētu, bet citi zvērēt Atkins vai līdzīgas zemas carb plāniem. Man ir konstatēts, ka jūsu uztura vajadzības var noteikt jūsu asinsgrupa.

Kā jūs esat iemācījušies, jūsu asinsgrupa skar vairāk nekā tikai asiņu veida jums būtu nepieciešams, ja transfūziju. Jūsu asinsgrupa ir ģenētiskais faktors, kas spēlē vairākas lomas cilvēka organismā. Izvēloties zemu lektīna, non-aglutinācijas pārtiku, kas rada viesmīlīgu vidi saviem labajiem zarnu floru un izvēloties pārtikas produktus, kas cīnītos ar jūsu slimību risks ir divas labas pirmie soļi, lai radītu individuālu uztura programmu tieši Jums.

Viena no iezīmēm alternatīvo medicīnu ir atzīšana bioķīmisko unikalitāti katra indivīda un nepieciešamību pielāgot ārstēšanu un priekšraksti, lai atbilstu šo individuālo dažādību. Kamēr persona ģenētiskais kods, galu galā, ir pamats šī individualitātes, balstoties procedūras par ģenētiskajiem faktoriem ir pārāk plašs pieeju un nevis saskaņā ar alternatīvo medicīnu.

Saskaņā ar Naturopathic ārsta Peter J. D’Adamo, ND, savā grāmatā Eat Right 4 Jūsu veids , trūkstošais posms varētu būt četri pamata asins veidi: O, A, B, un AB. Tur bija jābūt iemesls, kāpēc tur bija tik daudz paradoksi uztura izpēti un slimības izdzīvošanu, kāpēc daži cilvēki zaudēt svaru, un citi ne par to pašu diētu vai kāpēc daži cilvēki saglabā savu vitalitāti, jo tās vecumu, un citi ne, saka Dr. . D’Adamo.

Viņa pētījumi par antropoloģijā, medicīnisko vēsturi, un ģenētika noveda pie secinājuma, ka asinsgrupa ir atslēga, kas atver durvis uz noslēpumiem veselības, slimības, ilgmūžība, fizisko vitalitāti un emocionālo spēku. Dr D’Adamo skaidro, ka praktiskā piemērošana asinsgrupa ir, ka tas ļauj jums veikt apzinātu izvēli par jūsu uztura, vingrojumu, papildināt, un pat ārstniecības plāniem. Ar asinsgrupa plānu, šie plāni tagad var atbilst jūsu precīzo bioloģisko profilu un dinamisko dabas spēkus savu ķermeni.

Type O

Cilvēki ar O tipa asinīm biļetes labāko par intensīvu fizisko aktivitāšu un dzīvnieku olbaltumvielu un mazāk arī par piena produktiem un graudiem, saka Dr D’Adamo. Vadošais iemesls svara pieaugums starp Type O s ir lipeklis, kviešu produktiem, un, mazākā mērā, lēcas, kukurūza, pupiņas un kāposti, Dr D’Adamo skaidro. Ideāls vingrinājumi Type O s ietver aerobiku, cīņas mākslas, kontaktlēcas sporta un darbojas.

A tipa

Tie, ar A asinsgrupa, tomēr ir vairāk, protams piemēroti veģetāro diētu un pārtikas produktiem, kas ir svaigs, tīrs, un organisko. Kā A tips s ir predisponēti uz sirds slimības, vēzis un diabēts, “Es nevaru uzsvērt, cik kritiska šis uztura korekcija var būt ar jutīgu imūnsistēmu Type A,” saka Dr D’Adamo. Type A ‘s var gūt ievērojamu labumu no nomierinoša, centrējot izmantot, piemēram, jogu un tai chi.

B tipa

B tipa s ir stabila imūnsistēmu un iecietīgu gremošanas sistēmu un mēdz pretoties daudzām smagām hroniskām deģeneratīvām slimībām, vai vismaz izdzīvot tos labāk nekā citas asins tipiem. Tips B ir darīt vislabāk ar mērenu fizisku slodzi prasa garīgo līdzsvaru, piemēram, pārgājieni, riteņbraukšana, teniss, un peldēšana.

Type AB

Asinsgrupa AB, pēdējā, runājot par evolūciju, no četrām grupām un amalgama A un B veidiem, ir visvairāk bioloģiski sarežģīta. Šai grupai, kas ir par to vingrinājumi A un B veidu kombinācija darbojas vislabāk, saka Dr D’Adamo.

Asins tips ar gremošanas un imūnsistēmas specifiku, ir logs uz personas iespējamo jutība pret vai vara pār slimībām, saskaņā ar Dr D’Adamo. Piemēram, Type O s ir visbiežāk cieš no astmas, siena drudzis, un citām alerģijām, bet B tipa s ir augstas alerģijas slieksni, un reaģēs allergically tikai tad, ja viņi ēd nepareizu pārtiku. B tipa s ir arī īpaši jutīgas pret autoimūnu traucējumu, piemēram, hronisks nogurums, sarkanā vilkēde, un multiplās sklerozes ārstēšanai. Ierakstiet AB ir parasti ir vismazāk problēmas ar alerģiju, bet sirds slimības, vēzis, un anēmija ir medicīnas riski tiem.

Ar artrītu, Type O s, atkal, ir dominējošās slimniekiem, jo ​​imūnsistēma ir ekoloģiski nepanesamība, jo īpaši pārtikas produktiem, piemēram, graudiem un kartupeļiem, kas var radīt iekaisuma reakcijas savos locītavās, saka Dr D’Adamo. Veidi A un B ir visvairāk uzņēmīgi pret diabētu, bet veidi A un AB ir kopumā augstāks līmenis vēzi un nabadzīgākajiem izdzīvošanas izredzes, nekā cita veida.

Lai gan jūs nevarat mainīt savu asinsgrupa, jūs varat izmantot zināšanas par tās būtību īstenot uztura plānu bioloģiski piemērota jūsu aplauzums, saka Dr D’Adamo, kurš piegādā bagātīgs informāciju par ēšanas plānus visiem četriem veidiem. “Lielākā daļa no maniem pacientiem piedzīvot dažus rezultātus divu nedēļu laikā, sākot diētas plānu ietvaros. Tā ir palielināts enerģijas, svara zudums, ir mazināšanos gremošanas sūdzības, un uzlabošanu hroniskas slimības, piemēram, astma, galvassāpes, un grēmas.”