Kokie oversleeping jūsų sveikatai poveikis?

Paspaudus lova po ilgos varginančios dienos yra vienas iš labiausiai palaimingas jausmas pasaulyje. Jei norite, galite praleisti tiek daug laiko miega, snuggled į jūsų šiltas, jaukus lova, kaip ten yra ne rytoj. Jei pramiegoti kartą, o tai gali būti, kad didelis spręsti; Tačiau, jei tai tampa įpročiu, tai gali turėti įtakos jūsų sveikatai daugiau nei vieną būdais. Jei tai sukelia nerimą, mes rekomenduojame, kad jūs skaityti šį straipsnį ir suprasti, kaip oversleeping gali turėti įtakos jums.

Kas yra idealus suma Miego asmuo turi?

Mes visi turime miegoti gerai, kad Hale ir širdingas. Miegas yra geriausias būdas mūsų kūnas ilsisi ir recoups. Tačiau, daugiau miego, negali būti, kad idėja gera. Taigi, kas yra idealus dydis miego, kad asmuo turi? Na, toliau pateiktoje lentelėje, gali padėti jums gauti teisingą idėją. Reikšmės virš valstybės paminėjo numatomą kiekį miego skirtingų amžiaus grupių reikalauti. Tačiau miego reikalavimai gali skirtis nuo vieno asmens kitam.

Kas yra galimų priežasčių oversleeping?

Oversleeping yra tada, kai tu miegi daugiau nei jūsų kūno poreikius. Todėl asmuo, miega daugiau nei 10 iki 12 valandų per dieną gali patekti į letargija kategorijas. Daug priežasčių gali sukelti oversleeping. Kai kurie bendri oversleeping priežasčių yra taip.

  • Jei kenčia nuo depresijos ar nerimo, galite miegoti ilgų darbo valandų.
  • Jei turite miego apnėja, gauti iš lovos gali atrodyti sunki užduotis.
  • Jei turite skydliaukės problemų, tai gali sukelti pernelyg miega.
  • Jei kenčia nuo širdies ligų, tai gali sukelti oversleeping.
  • Kartais didžiulis nuovargis gali sukelti jums pramiegoti.
  • Jeigu vartojate tam tikrų vaistų, tai gali padaryti jums miegoti daugiau nei įprasta.

Kaip diagnozės oversleeping Priimta?

Jei jūsų oversleeping modelis išplečia iki šešių savaičių ir už jos ribų, ji gali būti ir pagrindine medicinos problemą, kuri gali padaryti tokius pakeitimus savo miego modelio požymių. Labai svarbu, kad jūs gaunate sau kruopščiai nagrinėjami, siekiant nustatyti tikrąją priežastį oversleeping. Gydytojas gali rekomenduoti tam tikrus tyrimus ir net gali paprašyti eiti į miego tyrimas. Jei nėra akivaizdžių sveikatos problemos, susijusios su oversleeping, gydytojas gali patarti vartoti šias diagnostikos metodus:

1. Polysomnogram Bandymo

Jums reikės likti klinikoje ar miego centre, ir įvairūs instrumentai stebės jūsų širdies ritmas, smegenų veiklą, kojų judesiai, akių judesiai ir tt

2. Epworth mieguistumo skalė

Jūsų gydytojas gali matuoti savo mieguistumas tokio masto nustatyti, kaip jūsų miego gali turėti įtakos jūsų kasdienį funkcionavimą.

3. Keli Miego delsos Testai

Be to, ar po polysomnogram bandymą, gydytojas gali rekomenduoti kelis miego latentinis bandymus turėti daugiau išsamų vaizdą apie savo miego modelis ir kaip jūs plaukeliai per dieną.

4. Išlaikyti Pieninėse

Jūsų gydytojas gali net paprašyti jus išlaikyti savo miego modelio dienoraštis, tai yra, kai tu miegi, kai jūs atsistoti, kiek miega per dieną galite imtis, ir tt

Kokie yra šalutiniai poveikiai oversleeping?

Kaip būdu mūsų organizmas priima kaip maitintis nuo maisto, miego maitina mūsų kūno pojūčius. Mes manome, atsipalaidavęs ir atjaunėjusi po vejasi kai ramų miegą. Tačiau, miega daugiau, nei reikalaujama pagal mūsų kūno negali būti gerai mums, ir tai gali sukelti įvairių fizinės ir psichinės komplikacijų. Toliau pateikiami kai kurie fiziniai ir psichikos oversleeping rizika, kad gali atsirasti.

Fizinės efektai

Jei norite žinoti, kaip jūsų kūnas gali neigiamai reaguoti į per daug uždaromąjį akis, gerai, čia yra keletas priežasčių, kurios gali jums permąstyti, ar jums reikia atidėti toli į šlovę ar ne.

1. Tai gali padidinti jūsų šansai susirgti diabetu

Snaudžiančių ne daugiau nei 9 valandas per dieną gali padėti jums yra padidėjusi rizika susirgti diabetu. Taigi, jei manoma, kad miega keletą papildomų valandų gali ne tai, kad didelis vargo; Na, tai gali būti ir tai gali sukelti diabetą. Tai yra todėl, kad buvo įrodyta, viename iš tyrimų, kad žmonės, kurie miegojo 9 ar daugiau valandų per dieną, turėjo 50 procentais daugiau galimybių gauti diabetu nei tie, kurie miegojo mažiau valandų kasdien.

2. Jums gali Padorus

Jūs vartoti maisto teikti energiją į savo kūną, ir jūsų kūnas sudegina kalorijų, kai jūs darote savo pagrindinius namų ruošos darbus per dieną. Tačiau, kai jūs praleisti didžiąją laiko dalį miega, jūsų kūnas gali išlaikyti atraminės konstrukcijos papildomų kalorijų, o tai galiausiai veda prie svorio padidėjimo. Pasak tyrimo, žmonės, kurie miegojo 9 ar daugiau valandų per dieną, reguliariai buvo labiau linkę tapti nutukę šešerių metų laikotarpį, nei žmonių, kurie smūgio padaryti.

3. Gali sukelti galvos skausmą

Jeigu jaučiate nuolatinius seansų galvos skausmai, yra gera suma galimybė, kad jums gali būti mėgaujasi per daug miego. Tai atsitinka todėl, kad pernelyg miegas neigiamai veikia smegenų, o tai savo ruožtu gali sukelti problemų, tokių kaip galvos ir skausmai neurotransmiterių.

4. Tai gali sukelti nugaros

Tai gali skambėti šiek tiek ne vietoje, bet miegoti ilgesnį laiką gali sukelti nugaros skausmų ir skausmai. Tai yra todėl, kad jūsų kūnas yra ne pagaminti, kad būtų į nustatančio padėtyje ilgą laiką, o tai turėtų būti judant. Gulint ant lovos ilgai gali sukelti laikysenos problemas ir nugaros skausmas.

5. Gali kištis vaisingumą

Snaudžiama ir vaisingumas, ar jie turi ryšį? Na, jei jūs planuojate pastoti, tai gali būti protinga dalykas, apsvarstyti, kiek laiko jūs praleidžiate miega, nes miegoti ilgesnį laiką gali trukdyti jūsų vaisingumui sutrikdyti hormonų pusiausvyrą ir įtakos paros ciklus. Viename iš tyrimų, buvo pastebėta, kad moterys, kurios miegojo nuo 9 iki 11 valandų per dieną buvo mažiau derlinga, lyginant su moterimis, dozed aštuonerius ar mažiau valandų per dieną.

6. tai gali sukelti širdies Strokes

Pasak tyrimo, ji buvo pastebėta, kad žmonės, kurie miega ilgiau nei 8 valandas per parą, yra maždaug 50 procentų didesnis pavojus patirti insultą nei žmonių, kurie miegojo 8 ar mažiau valandų per dieną. Todėl, ilgiau miego valandas gali padėti jums gresia insultas. Atidėjimo mažiau išlaikyti širdies smūgių baimėje.

psichikos efektai

Be įtakos jūsų fizinę savijautą, oversleeping gali neigiamai paveikti jūsų psichikos gerovė taip pat. Štai keletas būdų, oversleeping gali turėti įtakos jūsų psichinę sveikatą:

1. Tai gali padaryti Jus nerimo ar Priežastis Nerimas

Nerimas yra, kai jūs nerimauti daugiau apie tokius dalykus ir situacijas nei reikalaujama. Kartais ji gali padaryti jums miegoti netenka, tačiau kartais jis gali padaryti tik atvirkščiai. Tai gali padaryti jums daugiau mieguistas ir netvirtas, nes galbūt norėsite vengia tikrovės ir praleisti laiką miega.

2. tai gali sukelti depresiją

Oversleeping gali turėti įtakos jūsų serotonino lygį, kuris savo ruožtu gali sukelti depresijos simptomus ar kitų tokių psichikos sąlygomis. Todėl, miega tas papildomas valandas gali būti nieko nedaryti malonu gauti jūsų nuotaika sparčiai didėjančias, tačiau ji gali padaryti jums jaustis visi niūrus ar pasmerktas, todėl nuolat patikrinti jūsų snaudimo laiku.

3. Tai gali sukelti atminties problemų

Oversleeping gali krapštytis su savo atminties arba būdų prisiminti dalykus. Tai yra todėl, kad ilgas valandas miego reguliariai gali turėti įtakos jūsų bodys neurotransmiterių, todėl jums pamiršęs.

4. Tai gali sukelti miego pagirių

Kai miegate daugiau, jums gali pasireikšti Mglistość ar vangumas. Šie jausmai yra taip pat vadinamas miego pagirios. Kai jaučiate tokius simptomus, gali turėti įtakos, kaip jūs manote ar aktas. Todėl, kad būtų budresni ir aktyvus, miego saikingai išvengti oversleeping pykinimą ir kitus tokius jausmus.

5. Tai gali sukelti Bipolinis sutrikimas

Ar galite patikėti, kad oversleeping gali sukelti bipolinį sutrikimą per daug? Na, pagal tyrimą, buvo pastebėta, kad žmonės, kurie turėjo bipolinio sutrikimo miegojo ilgai trunka, nei kas situacijoje.

6. Jis gali sukelti dirglumą ir kitas emocinių problemų

Taigi, jūs manėte, kad papildomų snaudimo valandą duos jums laimingą būseną, bet jums rasti sau visas piktas ir irzlus. Na, oversleeping gali kištis Jūsų hormonų pusiausvyra todėl jūs nepastovus ir kaprizingas.

Kaip sustabdyti save nuo oversleeping?

Jei Jūs jau miega toli į šlovę arba oversleeping, yra priemonės, kad jūs galite imtis, siekiant sustabdyti tai. Štai keletas oversleeping gynimo priemonių, kurios tikrai gali padėti.

  • Padaryti tvarkaraštį savo miego ir bandyti prilipęs prie jo.
  • Gauk žadintuvas į pagalbą ir nustatyti pažadino žadintuvas įveikti savo oversleeping sutrikimas.
  • Atskleisti save daugiau natūralios šviesos ir įsitikinkite, kad jūsų kambaryje yra ryškios šviesos per daug, nes ryški šviesa yra labai veiksmingas kovojant su oversleeping simptomus.
  • Kartais tam tikrų vaistų receptų gali sukelti šią problemą taip pat. Jūs galite paprašyti savo gydytojo, kad pakeisti savo receptą.

Šie patarimai gali padėti jums susidoroti su oversleeping klausimais, o taip pat padėti išlaikyti juos baimėje. Nors oversleeping negali būti, kad paplitusi žmonių ir ši sąlyga gali atsirasti tik 2 procentai žmonių, jei jūs manote, kad jums yra susijusios su šia liga, turite veikti greitai ir imtis taisomųjų priemonių. Klausk gydytojai padėti už tą patį.