Kõik kasutaja rinnapiima: kuidas pumbata – kui alustada – kui kaua kasutada

Emade üha teadlik hoolitsemine laste igal võimalikul viisil, kuid ohustamata oma karjääri, üks oluline iga uue ema kott on rindade pump. See on ka väga kasulik emad, kes põevad mingit imetamine küsimusi või soovite lihtsalt mõista ka nende partner ja pereliikmed protsessis söötmise beebi. Kergesti kättesaadav paljudes eri tüüpi, Rinnapumbad mitte ainult aidata toita last kui ema ei ole ümber, kuid on mitu muud kasu ka. Loe edasi ülevaate käesoleva nutikas seade.

Mis on rindade pump?

Rinna pump on masin, mida jäljendab imemise beebi aidata väljendada rinnapiima. See koosneb rindade varbalüli või kilp, mis sobib üle nibu pumpa, mis töötab kas käsitsi või elektri ja pudel, kus piim kogub.

Kui te saate hakata kasutama rindade pump?

Saate valida, kas hakata kasutama piima käsipumbaga kohe, kui teie laps on sündinud juhul on meditsiinilised probleemid, mis tulevad teed põetamine. Enneaegsetele vastsündinutele, kes on raske kinni jääda, telli või erivajadustega laste võib vajalikuks ka varajase pumpamine. Siiski, kui õendusabi edeneb hästi, soovitasid arstid ootab üks kuni kolm nädalat enne kasutusele pudeli vältida rinnanibu segadust.

Mis on rindade pump kasutatakse?

Väljendamiseks kasutada rinnapiima, rindade pump ei ole mitte ainult oluline emad, kes soovivad naasta tööle või teha paus rinnaga, vaid ka aitab säilitada või isegi suurendada piima pakkumise. Miks rindade pump kasutatakse: pumpamine stimuleerib piima ja on tõhus lahendus emadele kogevad imetamine küsimusi. Rindade pump leevendab ebamugavust põhjustanud paisunud rinnad liiga.

Kuidas kasutada rinnaga pumba?

Alustamine oma rindade pump on lihtne nagu ühe paar-kolm! Lihtsalt asetage rindade kilp nibu otsa ning pumbata alustada väljendades. Kui kasutate elektrilist või akuga pump, see lihtsalt kaasneb selle sisselülitamist, kuid kui te kasutate käsitsi pump, siis on vaja pump käsitsi.

Nõuandeid Pump Rinnapiima

Siin on mõned näpunäited, mis aitavad valmistada pumbata rinnapiima:

 • Relax: Leida vaikne koht lõõgastuda aitab ergutada lase alla
 • Massaaž: Kiire rindade massaaž, lahjad üle lase raskus teha oma osa, või soe kompress aitab teil alustada
 • Invest in käed-vabad pumpamine rinnahoidja: See rinnahoidja hoiab pumba asemel jättes teile vaba lugeda raamatut, teksti või isegi tööd arvutiga. Mõned emad isegi teha oma käed-vabad rinnahoidjad, lõigates augud vanem spordi rinnahoidja või lisades kummipaeltega imetavale rinnahoidja
 • Alusta väikseim: Kui kasutate elektrilist pumpa, ei veenduge algavad väikseim ja suurendada seda järk-järgult nagu te saada mugav

Kui Väljenda Rinnapiima käsitsi ja kuidas sa seda teed?

Kui soovite õde teie laps, ja ainult aeg-ajalt tunne vajadust väljendada piima, pumpamine rinnapiima käsitsi võib olla õige valik sinu jaoks. Siin on, kuidas seda teha:

 • Peske käed: Imikud on tundlikud, ja see on oluline säilitada hügieeni igal ajal
 • Massaaž: Õrn rindade massaaž või soe rätik abi stimuleerida lase alla, mistõttu on lihtsam väljendada piima. Sa võid isegi lahja edasi lase raskus abi
 • Õige seisukoht: Kasutades oma pöidla ja nimetissõrmega, moodustavad C umbes tollise taga Nännipiha
 • Väljenda: vajutage sõrmedega suunas rinnus seina ja kasutada ettevaatlikult rulluva väljendada piima
 • Salvestamine: Koguge rinnapiim puhtas pudeli hoidmiseks

Kui palju Pump Rinnapiima?

Kui palju sa pumbata sõltub peamiselt sellest, kui palju teie jumbu tarbib. See ei ole alati vaja pumbata üle, nii ei saa põhjendamatult mures, kui te ei suuda pumbata suurtes kogustes.

 • Seal ei kindlat reeglit, kui tihti sa peaksid pumbata rinnapiima. Pumpamisest rinnapiima peamiselt sõltub sellest, kuidas vana teie laps on. Üle aja, summa piima saab pumbata suureneb järk-järgult
 • Kui palju te soovite pumbata sõltub ka sellest, kuidas teie rinnad tunda pärast olete pumbatakse.
 • Kui palju teil on vaja pumbata sõltub ka sellest, kui suur on teie piima tegemise näärmed. Pea meeles, et suurust oma näärmete erineb suurus rindu
 • Hea pump saab pumbata nii rinnad umbes 20 kuni 30 minutit, kui te hätta kiire
 • Pideva Praktikas on sul võimalik pumbata rohkem piima, kui teie rinnad saada kohandatud pumba ja annab teile kvaliteetset piima
 • Hoidke märkimisväärne aeg erinevus kahe pumpamine istungid tagada, et te saada sarnase koguse piima.
 • See on tähtsam teada, kui palju piima laps saab 24-tunnise ajavahemiku jooksul ja mitte ühe söötmise

Ei ole olemas ühte reeglit, kui palju rinnapiima pumpamiseks. Niisiis, pumba oma rinnapiima omal mugavam ja vastavalt oma lapse vajadustele. Keegi teab oma keha paremini kui sina.

Kuidas Rinnapiima?

Salvestamine rinnapiima võib olla üsna keeruline, kui rasvasisaldus piima pidevalt toimumas muutused. Esimene asi, mida peaks olema ettevaatlik on dating oma piima. See võimaldab teil teada, millal pumbatakse piim ja kasutada esmalt vanemad.

 • Saate salvestada rinnapiima plastikust või klaasist, mis on õhukindlalt, et hoida seda värske pikemaks ajaks
 • Tavaliselt pump kaasas ladustamise mahuti mõõtmise skaala, mis võimaldab salvestada piima vastavalt oma lapse tarbimine
 • Piima võib hoida külmikus teatud kestuse sõltuvalt temperatuurist, kuigi see on parem veenduge, et laps tarbib piima varasematel perioodidel, sest aja jooksul, selle toiteväärtus väheneb,

Kuhu salvestada Rinnapiima pärast pumpamisest?

Pumpamisest piima rinnad saab leevendust, kui sa tead, et seal on salvestatud piima oma sügavkülma. Sa ei pea hoidma toimumas protsess iga kord. See piima võib hoida värske vormi kaks nädalat kuni kaksteist kuud. Kuid pidage järgmised vihjeid meeles, kui olete selle salvestamist.

Kuidas külmutamise ja sulatamise Rinnapiima?

Aeg on peamine takistus on külmutamine ja sulatamine rinnapiima. Kui sulatatud piima ei tarbita 24 tunni jooksul jahutus- ja pärast 1 tund toatemperatuuril, see rikub. Puuduseks umbes sulatatud piima on, et see ei saa uuesti külmutada. Järgmine peaks aitama teil hoida oma piima värske ja hea kvaliteediga.

1. Rahaliste Rinnapiima

 • Kuigi külmutamine, pidage meeles, et hoida seda vastavate konteinerite osa sobib teie laps. Kui 50 ml tarbitakse ühe tarbimist, hoidke seda vastavalt. See aitab teil veenduda, et te ei raiska piima.
 • Ärge külmutage konteinerites, mida ei saa kõrvaldada seda lihtsalt. See mitte ainult suurendab vaeva, kuid võimaldab ka lisandeid immitseb.

2. sulatamine Rinnapiima

 • Pidage meeles, et piima tuleb sulatatud ja ei keedetud. Hoidke mahuti, mis on piima all sooja veega, kuni see jõuab sobiva temperatuuri.
 • Võite lasta see sulatada peakambrisse üleöö ja seda kasutada toatemperatuuril järgmisel päeval.
 • Ärge kasutage mikrolaineahju sulatamiseks või soojendamist, sest see tapab toitaineid piima. Leviala võib ka arendada, vähendades piima kvaliteeti.

3. Kui kaua võib Rinnapiima säilitatakse?

 • Kui te salvestamiseks piima sügavkülma osa oma külmkapp, see jääb värske maksimaalselt kaks nädalat. Mida varem saab kasutada seda piima, seda parem on.
 • Mõned külmikud on eraldatud ruumis kui sügavkülma. Kuna see on avatud harvem, ja 0⁰ F, see hoiab piima värskena kolm kuni kuus kuud.
 • Sügavkülmikute suhteliselt hoida piima värske pikim. See võib säilitada maksimaalselt kaksteist kuud.
 • Siiski, kui sulle meeldib piim olema värske ja tarbitud päevas on Haiguste Ennetamise ja Tõrje väidetakse, et parim viis säilitada rinnapiima on toatemperatuuril kuus kuni kaheksa tundi