Kodėl Cholesterolis yra ne visada blogai – Ką reikia žinoti apie cholesterolį

Pasak Nacionalinės sveikatos centras statistiką Ligų kontrolės ir prevencijos centras, kai kurie iš labiausiai paplitusių sveikatos problemų, su kuriomis susiduria šiandien pasaulyje yra širdies ligos, vėžys, insultas, AIDS, cukrinis diabetas, plaučių uždegimas / gripas, lėtinės plaučių ligos (astma, bronchitas), o kūdikių mirtingumas. Neurologinių ligų, pvz autizmo spektro, pridėti ir ADHD, bipolinio sindromo, ir šizofrenija yra tik vėliau ilgainiui potencialiai gyvybei pavojingų ligų, kad žmonės (ir jų augintiniai) buvo nukreipta nuo žemės ūkio ir maisto perdirbimo technologijų modernizavimo išplėstas mus į 20-ojo amžiaus.

Dauguma šiuolaikinių ligų, atsiradusių dėl lėtinio uždegimo, o ne rūšies, kuri atsiranda, kai esate sužeistas ir žalos akyse pradeda brinkti, tačiau tokio pobūdžio, kad yra nuniokojantį ląstelių lygiu, daugumos žmonių kiekvieną dieną įstaigoms. Žemas imuninis atsakas dėl mitybos paramos trūkumas neleidžia organizmui apsaugoti ir išgydyti save.

Kas yra cholesterolis?

Cholesterolis yra riebalų medžiaga gaminama kepenyse, vykdantis ar padeda tūkstančiams organizmo funkcijų, tokių kaip Pastatas ląstelių membranas, nervų apvalkalai, ir daug savo smegenų. Labai svarbu, kad hormonų gamybai ir metabolizes visus riebaluose tirpių vitaminų, pavyzdžiui, vitamino A, D, E ir K, be kita ko. Be to, jūs mirs.

 • MTL, mažo tankio lipoproteinų, yra žinomas kaip blogojo cholesterolio. LDLs pasiimti cholesterolio iš kepenų ir pristatyti jį į ląsteles.
 • DTL, didelio tankio lipoproteinų, yra žinomas kaip gero cholesterolio. HDLs pašalinti cholesterolio perteklių iš kraujo ir nuneškite jį į kepenis.
 • Jūsų kūnas daro savo cholesterolio kiekį, bet turi galimybę žemyn reguliuoti, jei jis jaučia per daug cholesterolio kiekį kraujyje. Kai jums sumažinti savo vartojimą arba vartoja narkotikus sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje, jūsų kūnas iki-reguliuoja gamybą. Tai bando padaryti daugiau, siekiant kompensuoti tai, ko trūksta.
 • Dietiniai cholesterolio (cholesterolio iš maisto) galima gauti tik iš gyvūninės kilmės produktų.

Nepaisant ankstesnio medicinos ir farmacijos sutarimu, tačiau nauji tyrimai rodo, kad maistu cholesterolio tikrųjų gali sustabdyti uždegimą, užkirsti kelią kraujo krešulių susidarymo, palaiko imuninę sistemą, ir užkirsti kelią ligoms sukelia mutacijas ląstelėse.

 • Šalys, kuriose aukštojo vidutinis cholesterolio mažiau širdies ligų
 • Lankytinos statinų vaistų ne mažesnis cholesterolio, jos mažina uždegimą (paprastai sukelia cukraus kiekio šuoliai)
 • 2004 m Nacionalinės cholesterolio švietimo programos gairės buvo išplėsta rekomenduoti, kad žmonės, kurie neturi širdies liga turėtų imtis Statinai užkirsti kelią širdies liga (8 iš 9 komisijos ekspertai turėjo farmacijos pramonės ryšius).
 • Žmonės su mažiausia cholesterolio, nes jie amžiaus ne aukščiausios rizikos pažinimo sutrikimais, demencija ir smegenų degeneracija, širdies liga, ir mirties.

Siekti aukštos DTL ir žemos trigliceridų

Trigliceridų yra pavadinimas, duodame riebalų rūgščių, kai jie cirkuliuoja per bloodstreams. Didelis yra blogas dalykas ir sukelia daugiausia chroniškai didelio angliavandenių iš grūdų ir ankštinių augalų.

 • Pasiekti aukštesnio lygio DTL, būtinai sumažinti savo šaltinius omega-6 riebalų, daugiausia iš pramoniniu būdu perdirbtų daržovių sėkla aliejų, bet taip pat iš riešutų perteklius.
 • Atsižvelgiant geros kokybės žuvų taukų kasdien yra geras būdas padidinti omega-3 riebalų rūgštys.
 • Sotieji riebalai taip pat pakelti gerą DTL. Pagalvokite kokosų aliejus, taukai, sviestas, ir jautienos lajus.
 • Sumažinti angliavandenių, grūdus ir rafinuotų angliavandenių ir valgyti riebalų, mėsos ir kiaušinių trynius.

Cholesterolis ir širdies

Su širdies liga yra ne iš šiuolaikinių ligų sąrašo viršuje, širdies-mityba teorija yra gera vieta pradėti žiūri tarp cholesterolio ir širdies ligų ryšys. Modernus hipotezė apie širdies ligų daroma prielaida, kad dietos turtingas sočiųjų riebalų ir cholesterolio labai prisideda prie širdies ligų. Statistika gali skirtis priklausomai nuo šaltinio ir turi įtakos amžiaus, rasės ir lyties, tačiau esami pasiūlymų apie širdies ir dietos manyti, cholesterolio, nes dėl užsikimšusių arterijų, sukeliantys širdies ligos priežastinį ryšį.

Išeminė širdies liga (IŠL) yra terminas, kuris apima sąlygų, įskaitant apnašų didėjimas per arterijų, tiekiančių širdį, uždegimą ir nuo širdies raumens veikimo analizę, ir aukšto kraujo spaudimo sienų įvairovę. Pradžioje 20-ojo amžiaus, dauguma širdies ligos sukėlė infekcija ir imuninės sistemos kompromiso. Širdies liga buvo reti ir prisidėjo tik 8% visų mirčių. Su antibiotikų atradimo, tai širdies ligų priežastis buvo praktiškai buvo panaikinta.

 • Šiandien, širdies ligos sudaro daugiau nei 45% visų mirčių
 • 75% žmonių, kurie širdies priepuolių turėti normalius cholesterolio kiekį kraujyje

Cholesterolis ir smegenų

Cholesterolis gavo blogą reputaciją per pastaruosius 50-60 metų. Ar gali būti, kad atlikti tyrimai apie cholesterolio yra klaidinanti, net mokslininkų, kurie juos atliktų? Naujos studijų ir kai kurie iš pirmaujančių ekspertų smegenų plastiškumo ir sveikatai parodyti mums, kad cholesterolis yra neblogai; tai iš tikrųjų kažkas žmogaus smegenys turi.

25% mūsų kūno cholesterolio randamas smegenyse. Jis veikia palengvinti membranos funkciją ir yra žaliava priėmimo progesterono, estrogenų, kortizolio, testosteronas ir vitamino D. Kai mes galvojame apie antioksidantų, mes manome, spalvingų uogų ir žaliųjų lapinių daržovių, tačiau cholesterolio, taip pat veikia kaip antioksidantas.

 • Vienas tyrimas (1) parodė, kad atminties funkcija buvo geriausias tiriamųjų su didžiausia bendra cholesterolio ir MTL cholesterolio, ypač.
 • Kai kurie tyrimai nustatė ryšį tarp demencija ir mažas cholesterolio.

Uždegimas yra problemos šaknis

Padidėjęs serumo cholesterolio yra pagrindinės finansinės problemos simptomas savo kūną, o ne problemos priežastis, kuri yra uždegimas. Cholesterolis yra siunčiami į arteriją išgydyti uždegimą. Jei jis yra sėkmingas, viskas normalizuosis. Jei uždegimas nėra išnyks, daugiau cholesterolio siunčiamas ir pradeda kauptis aplink arteriją kaip grupė pagalba. Tai kaip apnašos pradeda formuoti.

Tikroji priežastis uždegimas yra didelis insulino, reakcija į perteklių angliavandenių / rafinuoto cukraus suvartojimą, kuris sukuria cukraus kiekį kraujyje šuoliai. Trans-riebalai ir perdirbti pramoniniu daržovių sėklos aliejai taip pat gali sukelti uždegimą. Mes tik tikrai pamatyti kokių nors neigiamų pasekmių MTL kai jis tampa oksiduoja laisvųjų radikalų. Dietos daug antioksidantų (daržovių ir vaisių) ir mažai angliavandenių sumažins veiksnius oksidacijos organizme.

Natūralus Sveikata: Suprasti maisto

Kai kurie mokslininkai yra linkusi link įsitikinimą, kad gyvenimo būdą, taip pat maisto, įtakų, ir kontroliuoja Didžiulį 95% mūsų bendrą būklę. Pasak Weston A. Kaina fondas, taip yra politiškai korektiškas mitybos gaires šiuo metu madoje:

 • Venkite sočiųjų riebalų
 • Riba cholesterolio maiste
 • Naudokite daugiau polinesočiųjų aliejai
 • Sušvelninti kiaušinių ar valgyti tik kiaušinių baltymus
 • Valgykite liesos mėsos ir apriboti raudonos mėsos
 • Gerti mažai riebalų pieno ir daug juo gauti būtiną kalcio
 • Apriboti vartojimą riebalų 30% kalorijų
 • Valgyti 6-11 porcijų grūdų per dieną
 • apriboti druskos
 • Valgyti bent 5 porcijas vaisių ir daržovių per dieną
 • Pasirinkite daugiau baltymų turtingą sojos maisto per gyvūninių baltymų

Šių modernių gaires pavojus yra tai, kad rekomenduojami apribojimai buvo nustatyti remiantis maisto produktų, kurie yra fasuojami, Suklastotos ir modifikuotų, kuriuose yra dirbtinių cheminių medžiagų ir aukštos fruktozės kukurūzų sirupas ir dirbtiniai saldikliai, kurie visi gali sukelti uždegimą. Tai paskatino prielaida, kad ji yra tipo maisto, kuris sukelia problemų, be minties teikiama pramoniniam perdirbimui.

Leidžia atsižvelgti į tų pačių maisto produktų išvaizdą iš kitos perspektyvos.

 • Sotieji riebalai : Pateikite ląstelių membranos vientisumą ir sustiprinti kūno gebėjimas naudoti nepakeičiamomis riebalų rūgštimis. Jie saugo kepenis ir yra priimtiniausias maisto širdžiai ir smegenims. Jie nesukelia širdies liga. Tyrimais, rodančiais kitaip neatsižvelgė į tai, perdirbtus angliavandenių suvartoti studijų dalykų.
 • Dietiniai cholesterolio : prisideda prie žarnyno sienelių stiprumą ir padeda kūdikiams ir vaikams sukurti sveiką smegenų ir nervų sistemą. Maisto produktai, kurių sudėtyje yra cholesterolio, taip pat yra kitų maistinių medžiagų. Tik oksiduoti cholesterolio prisideda prie širdies ligų. Pieno milteliai ir miltelių pavidalo kiaušiniai sudėtyje yra oksiduotas cholesterolio ir pieno milteliai yra pridėta 1% ir 2% pieno.
 • Polinesočiųjų riebalų rūgščių : esate naujas žmogaus mitybos Dėl modernizavimo ir mechanizacijos. Jie prisideda prie mokymosi negalia, žarnyno problemų, širdies ligų, vėžio ir autoimuninių ligų, tarp kitų dalykų.
 • Grassfed raudonos mėsos : yra turtingas šaltinis maistinių medžiagų, įskaitant vitaminus B12, B6, cinko, fosforo, karnitino ir kofermento Q10, kad apsaugoti širdį ir nervų sistemą.
 • Kiaušiniai : suteikia puikią baltymų ir daug svarbių riebalų rūgščių, kurios prisideda prie smegenų ir nervų sistemos sveikatai. Įrodyta Kiaušinių pakaitalai gali sukelti greitą mirtį bandomųjų gyvūnų.
 • Lowfat ir Nonfat pieno : trūksta riebaluose tirpių vitaminų, reikalingų įsisavinti baltymų ir mineralinių medžiagų į patį pieną. Vartojimas mažai riebalų maisto produktų (maisto produktų, kurie turėjo riebalus pašalinti, ne maisto produktams, kurie natūraliai yra mažai riebalų) gali sukelti išnaudosime vitaminų A ir D.
 • 30% kalorijų, riebalų : yra per mažas daugumai žmonių ir gali sukelti mažo cukraus kiekio kraujyje ir nuovargis. Tradiciniai dietos esančius nuo 40% iki 80% kalorijų iš riebalų, daugiausia iš gyvūnų kilmę. Skirtumas buvo tai, kad gyvūnai nebuvo pumpuojamas su steroidų, hormonų, antibiotikų, ir pesticidų pakrauta perdirbti pašarai. Toksinai yra saugomi riebalinio audinio iš gyvūnų (įskaitant žmonių), todėl švarus gyvūnas bus pateikta švarų riebalų.
 • Dauguma grūdų produktai : gaminami iš kvietinių miltų, kurie buvo apdoroti ir rafinuotas, balintos ir atskiriamas, paliekant ją neturi maistinių medžiagų. Modernus kviečių yra hibridinis, kurių sudėtyje yra naujesnių baltymus, kurie yra dabar manoma, kad sukeltų uždegiminių atsakymus, maistinių medžiagų trūkumus ir žarnyno ligomis, įskaitant celiakijos.
 • Druska arba natrio : yra svarbu, kad virškinimo ir įsisavinimo. Ląstelės reikia tiek kalio viduje ir natrio išorėje išlaikyti tinkamą pusiausvyrą ir funkcijų. Daug maisto produktų sudėtyje yra natūraliai jame esantis natris ir neturėtų būti išvengta. Rock arba mineralinės druskos (valgomosios druskos) yra didesnis procentas natrio į kalio. Valgomąją turėjo visi mineralai šalinami, išskyrus natrio ir kalio. Jūros druska yra didesnis procentas kalio natrio.
 • Vaisiai ir daržovės (augalai) : gauti 10 paraiškų pesticidų vidutiniškai per savo augančio ir sandėliavimo gyvenimą. Plovimo gaminti kruopščiai ar valgyti ekologiški maisto.
 • Modernių sojos produktai (kitas hibridinis) : blokas mineralinis absorbcijos, slopina baltymų virškinimą, nuspausti skydliaukės funkciją, ir yra stiprus kancerogenų.

Taigi, kaip mes prasmės maisto produktų turimų mums? Valgykite maistą jos labiausiai natūralios būklės ir mėgautis kiekviena jo dalis, įskaitant cholesterolio ir riebalų iš sveikų gyvūnų. Stay away nuo perdirbto, fasuoti, parengtą medžiagą. Eiti organinių ir žolės šeriami, jei galite ir nesijaudinkite skaičiuoti kalorijas. Valgykite gyventi!