Ko Jums vajadzētu darīt, ja jūs vēlaties, lai mosties agri no rīta

Celšanās agri ir pierādīts, ne tikai būt produktīva, bet labs emocionālo un fizisko labklājību. Theres kaut mistisks par pieaug kreka rītausmai un sākot savu dienu tikai labi. Jūs saņemsiet, lai ietilptu daudz vairāk laika, darīt vairāk, un ar laiku 8 Am streiki, Jūs esat iesilda un gatavi saskarties dienu. Un zinātne nav teikt, ka, kā jūs sākt dienu carves ārā, kā pārējo savu dienu izskatās. Lets izpētīt vairāk par to, kāpēc jums vajadzētu mosties agri zemāk.

Kāpēc tas ir labi, lai mosties agri?

Vai jums atrast sev trūkst laika vai vienmēr darbojas ar pulksteni? Varbūt jums ir vienmēr gribēja, lai strādātu, un saņemt formas, bet atrast nav laika, jo jūs pamosties vēlu un galvu taisni uz darbu. Ar mūsu dzīve kļūst busier ar dienām, tā ir laba ideja, lai mosties agri, jo tas ļauj jums iegūt kādu personīgo laiku.

Domājiet par to kā tikai laiku ar sevi, pārdomām, radošu domāšanu un kļūt ražīgāku. Diemžēl, radot jaunus ieradumus nav viegli. Tas aizņem darbu un apņēmību. Bet mēs varam jums palīdzēt ar padomiem un paņēmieniem, kas padarīs jūsu pāreju uz agrīnā putnu vieglāk.

Best Veidi, lai mosties agri no rīta

Šeit ir daži no labākajiem veidiem, kā pamosties agri no morning-

1. Atbrīvoties no aizkariem un blindfolds

Ja jūs gulēt ar logu blakus jums jūsu guļamistabā, vai arī tas ir tuvu jūsu galvas, labākais veids, lai mosties agri, lai sāktu atbrīvojoties no aizkariem. Tas varētu izklausīties klišeja, bet tā darbojas katru reizi. Tiklīdz vasaras hits savu ķermeni no rītiem, tā signālu jums pamosties. Piecelties un saņemt, tiklīdz jūs atverat acis, nav attaisnojumi.

2. Prakses Cjigun

Qi Gong ir māksla audzēšanu un cirkulācijas Chi jūsu organismā. Ja esat lietojis apskatīt Rīts Qi Gong vingrinājumi, jūs ievērosiet, ka tās atjaunot un atsvaidzināt jums. tas ir daudz labāk nekā kofeīna un izpaužas atbrīvoties no rīta crankiness. nav hit sporta nākamreiz mosties. Vai daži Qi Gong, un jūs atradīsiet sev dreading mazāk un mosties agri katru dienu.

3. Sāciet ar kaut ko jautru

Ja jūs vēlaties, lai mosties agri un ne jūtaties noguris, jums ir jāsāk savu dienu ar kaut ko jautru. Tas varētu būt journaling notebook, padarot mākslu, klausoties kādu mūziku vai cuddling ar savu draudzeni gultā. Jaunas paradumi ir balstīta uz pamatu par laimi un prieku. Galu galā, kāpēc jūs stick ar kaut ko, ja tas was not patīkams ilgtermiņā? Tas pats attiecas pamošanās agri.

4. Set Divi Signāli

Modinātāja iestatīšana jūsu Fitbit vai pie jūsu gultas laikā rokas sasniegt un vēl mazliet tālu. Pārliecinieties, ka theres 15 minūšu plaisa starp diviem no tiem. Kas tas ir tas palīdz jums pamosties maigi un ne sejas, ka rīta grogginess. Kad tu pamosties uz pirmo trauksmes, sākt darot kaut ko patīkamu, piemēram, lasot vai stiepjas gultā. Kad otrā trauksmes signāls, mosties, nomazgājiet seju, un saņemt gatava sākt savu dienu. Tu nejūtos vainīgs, vai nu, un tas ir viegli pieturēties pie. Ar praksi, Jums būs mosties agri bez modinātāja.

5. būt Kāpēc

Jūsu kāpēc ir jūsu vissvarīgākais iemesls pamošanās agri bez modinātāja. Ir iemesls, aiz kāpēc Jūs darāt to. Vai tas ir tāpēc, ka jūs vēlaties pavadīt vairāk laika ar savu ģimeni vai apgūt jaunas prasmes? Vai tāpēc, ka jūs vēlaties, lai attīstītu sevi un attīstīt savu karjeru, uzzināt vairāk? Kuģis bez galamērķi iet nekur. Tas pats attiecas apgūt kā mosties agri un sajūta atjaunots.

6. Plāns savu brīvo laiku

Daži no jums jau var būt produktīvs uz darba dienās, un var jautāt: Kas vietā pamošanās agri brīvdienās? Nu, tas ir, ja atpūtas laiks ir. Padomājiet par saviem iecienītākajiem hobijiem vai ko jūs vēlaties, lai iegūtu labāk. Tas ir tas, ko brīvdienās ir paredzētas. Padomājiet par to, ka par minūti un plānot savus nedēļas nogales līdz punktam Jums ir aizņemts un nav atstāta domājām.

7. Darba Down detaļas

Ja Jūs esat pamosties agri, un Jums ir palikuši ar tik daudz brīvā laika, tas var iegūt biedējoša. Jūs varat arī saņemt kārdinājums hit atliktu pogu. Tas ir iemesls, kāpēc mēs runājām par savu lielo kāpēc. Taču šajā kontekstā, runājām par jūsu maz whys. Vispirms izlemiet, ko jūs vēlaties darīt pēc tam, kad pamosties.

Vai jūs tīriet zobus, izstrādāt dažas minūtes, un dodies uz biroju? Vai tērēt laiku, lai lasītu un dažus mirkļus ar savu ģimeni un pēc tam strādāt. Ieplānojiet laiku slotu vai cik daudz laika youd patīk tērēt par šiem mikro uzdevumus un saņemt uz to, līdz tas šķiet vieglāk katru dienu.

8. Store prom Electronics

neizmanto savu viedtālruņu, klēpjdatoru vai tabletes stundu pirms gulētiešanas. Dodiet tos prom, lai kāds cits, un nav apnikt meklē tiem. nav tās ieslēgt un turēt tos tālu, nepieejami jūsu guļamistaba.

9. Tas ir arī Garīgās

Celšanās agri ir mūsu dabiskais dizains, kā cilvēkiem, bet ar visiem buzz pasaulē, kaut tik intuitīvs var justies nedabisks. Atgādināt sev par ieguvumiem pamošanās agri un kā tas ir jūsu dabiskā veidā. Rewire savu prātu ar pozitīvām domām, rīkojas uz tiem, un saglabāt atkārtojot šo soli, lai mainītu savu dzīvi.

10. Paļauties uz savu mīluli

Ja jums patīk lietojat savu mīluli pastaigās, tas ir laiks, lai savu palīdzību pamošanās agri. Feed jūsu pet agri no rīta, un atgādināt viņiem, ka katru dienu. Ja esat izlaidis vienu dienu, vai nav mosties agri, jūs varat būt pārliecināti, tie būs jums patīk tiem drošības pārkāpums izraisa.

11. Get Atbildības partneri

Meklējot jaunus draugus, kuri mosties agri vai palikt tuvu mājām, ir lielisks veids, kā iegūt bumbu velmēšanas. Iet agri treniņu vai pastaigas ar draugu, un lūgt viņam / viņai klauvē pie jūsu namdurvīm, ja tas kādreiz izskatās, ka jūs gatavojaties garām dienā. Tas darbojas kā šarmu.

12. Mēģiniet polifāziskā Sleeping

Tas ir tiem, kuri vēlas, lai mosties agri plus gulēt mazāk, neupurējot protams kvalitāti. Parasti pasaule guļ 8 stundas dienā. Jums ir četras stadijas miega un divi pazīstami kā lēno viļņu fāzes miegu (SWS) un ātrās acu kustības (REM) noteikumiem. Jūsu miegs atrodas REM fāzes. Jūs varat mēģināt neveikls jūsu miegu, vai dalot savu 8-stundu ciklu trīs daļās. Sešas stundas naktī, un četras 30 minūtes jaudas snaudu visas dienas garumā. Just meklēt terminus, piemēram, bifāziski Everyman miega cikliem, un jūs saņemsiet ideja.

13. neapmeklē auksti tītara

Ir reālas cerības, kur mainot savu miega grafiks ir bažas. neapmeklē auksti tītara no 1. dienā tas parasti aizņem pilnu 4 līdz 5 dienas, lai pierastu pie jaunā ikdienas, bet iet cauri šīm pārmaiņām, ir pavisam cits stāsts. Dodiet sev laiku, esiet pacietīgi, un mainīt savu grafiku, nospiežot atpakaļ savu modināšanas laiku soli 10 minūtes ik pēc dažām dienām (līdz jūs sasniegsiet savu mērķi pamosties reizi).

14. Optimizēt, ko tu ēd

Jūsu diēta ietekmē to, kā jūs jūtaties, pirms došanās gulēt, un pēc pamošanās. Izlaist kofeīnu un iet uz zāļu tējām. Ēst vairāk augļus, dārzeņus, riekstus un sēklas, un saņemt savu proteīnu liesa gaļa. Bioloģiskā pārtika ir labi too. Tīrītājs tu ēd, jo vairāk disciplinētu Jums būs. Un jo vairāk disciplīnu un gribasspēku tu kultivēt, jo vieglāk būs radīt jaunus paradumus – tāpat pamošanās agri. tas ir pozitīvs ķēdes reakcija veidu.

15. Esiet Konsekventa

Kad sākat pamošanās agri, jābūt konsekventai un stick uz to. Nav attaisnojuma. Tas nav svarīgi, vai tā ir brīvdiena, brīvdienas, vai īpašu notikumu. Jūs strādāja par to, un tagad jūs nevēlaties, lai flush kas tualetes podā. Atcerieties, kāpēc jūs sāka pamosties agri, pirmajā vietā un palikt uzticīga saviem iemesliem. Jūsu prāts un ķermenis paldies ilgtermiņā. Jūs varat bet par to.

Celšanās agri, ir, piemēram, veidojot jaunu ieradumu. tas ir apmēram paliek uzticīgi sev un būt godīgs un izdarīts. Lai gan iepriekš padomus un paņēmienus palīdzēs, jums ir jābūt vēlēšanās mainīt. Vai griba virzīties uz priekšu. Kad jums ir vēlme dedzināšana iekšpusē jums, šie rīki un metodes, pēc tam ielieciet to vislabāko izmantošanu. Un atcerieties – tas prasa laiku. Tas paradis notikt pa nakti, lai dotu sev mazliet manevrēšanas un maigs, kad Jūs pirmo reizi sāk. Un neaizmirstiet, lai ļautu mums uzzināt, kā tas notiek.