kilo kaybı için yeşil çay içmek için nasıl

Eğer çay ister ve sağlıklı içecek seçeneği isterseniz, herhangi bir gün bir fincan tadını çıkarıyor diğer 158000000 insanların saflarına katıldı. Geçen yıl, çayın milyar 80’den fazla porsiyon dünya çapında çay severler tarafından tüketilen olduğu tahmin edilmektedir. Yani kabaca 3,60 milyar galon çevirir.

Siyah çay (o tüketilen tüm çayın yaklaşık yüzde 84 için hesaplar) En popüler olmasına rağmen, yeşil çay, siyah çok daha yüksek ses seviyesinde büyüyor bildirilmektedir. Bizim tahminim çünkü kilo kaybı yeşil çay potansiyel rolünün olmasıdır. Size kilo kaybı için yeşil çay içebilirsiniz nasıl daha yakından bakmak almaya karar verdi.

Eğer kilo kaybı için yeşil çay içebilirsiniz nasıl

Aşağıda kilo kaybı için yeşil çay içmek için izlemeniz gereken bazı ipuçları şunlardır:

Yeşil çay kilo yardımcı olabilir

Çeşitli çalışmalar, yeşil çayda flavonoid ve kafein, metabolizma hızı yükseltmesine yardımcı yağ oksidasyonunu artırır ve hatta insülin aktivitesini artırabilir olduğunu ileri sürmüşlerdir. Bir çalışmada düzenli diyet yapışmasını ederken yeşil çay ve kafein tüketenlerin, 12 haftalık dönemde 2,9 £ ortalama kayıp olduğunu gösterdi. Başka bir çalışmada kalori üretimindeki artış, 24 saatlik bir süre içinde yaklaşık 100 kalori eşit olduğuna işaret ediyor.

Eğer kilo yardımcı olmak için yeşil çay çok içmek gerekmez

kilo kaybı faydaları farklı dinamiklere göre değişir, onlar günde yeşil çay kadar az 2,5 olarak bardak içerek bulunmuştur.

Bazı yeşil çay çeşitleri diğerlerinden daha kilo kaybı için iyidir

tüm bu yeşil hakkında ve zayıflama göreve iseniz, Matcha yeşil çay (besin ve antioksidan zengin yeşil çay kaynağı) seçmek isteyebilirsiniz. “Yapraklar batmış ve daha sonra çay tüketilen yeşil çay diğer (çoğu) türlerine karşı tüm yaprak, toprak ve içeceğin bir parçası olarak tüketilen.”: Neden Kayıtlı diyetisyen Isabel K Smith açıklıyor

Yeşil çay demlemek için doğru ve yanlış yolu yoktur

Yeşil çay demleme zaman kaynar su kıymetli kateşinler (çay sağlıklı kimyasallar) için kötü olduğu gibi, fazladan özen gösterin. Çıban için suyu getirmek, ancak yaklaşık on dakika dinlendirdikten vermeyin. Ardından, çay üzerine su dökmek ve servis etmeden önce yaklaşık bir dakika süreyle demlemek. Tabii ki, demleme süresi zevkinize bağlı olarak kısa veya daha uzun yapılabilir.

Yeşil çay birçok sağlık faydaları vardır

“Bu antioksidanlar ve anti-kanser ve beyin sağlıklı bileşikler dahil olmak üzere birçok besin maddeleri içeren,” Smith hatırlatmaktadır. Kesin olan tek şey ise: ne olursa olsun yine de içmek, yeşil çay ile pound tutacak olup olmadığına. “Bütün çaylar birçok sağlıklı besin içeren değil, bir içecek için daha sağlıklı seçimler biridir!” Diyor Smith. Ama, sadece bal veya şeker kazık için dikkatli olmak!