Kilka powodów dlaczego powinniśmy jeść gorzkiej czekolady

Ciemna czekolada pyszne jest formą czekolady, który ma wyższą zawartość masła kakaowego, a także znacznie mniej mleka niż inne rodzaje pyszne czekolady. Federalne kryteria rynkowe rządowe, a także to, czego można zidentyfikować elementy ciemnym pyszne czekolady różnić w zależności od kraju, jak i rynku.

Jakie są Przeciwutleniacze?

Przeciwutleniacze są substancje chemiczne, które pozwalają uniknąć utleniania różnych innych związków. Aby to uprościć, zakładamy linii wodnej, która rozpoczyna się w celu ustalenia rdza na wewnątrz. Stopniowo ta rdza na pewno przejdzie do rozwijania się w kolejce, aż niewiele lub nie mogły przepływać przez wody. Następnie dołączyć korozję zmywacz do linii wodnej, a także zaczyna usunąć gromadzeniu się zatem podniesienie krążenie. Zastanów się jak tętnice linii wodnej, a także przeciwutleniacze jak czystsze korozję.

Polifenole są głównym klasyfikacji przeciwutleniaczy roślinnych. Istnieje kilka podklasy polifenoli, które zawiera flawonoidy, które dodatkowo ma podklasy. Wśród nich są flawanole które składają się z potężnego katechiny i epikatechiny również. Epikatechiny (zastanowił się być najbardziej pomocne przeciwutleniacz) jest znacznie moczy się po wykorzystaniu flawonoidów bogatych pyszne czekolady.

Czy wszystkie ciemne czekoladki produkowane równie?

Nie wszystkie ciemne czekoladki są takie same. Ponieważ proszek kakaowy zawiera wszystkie przeciwutleniacze, tym wyższy stopień stałych czekolady (połączenie kakao, a także masło kakaowe), tym większy stopień przeciwutleniacze polifenoli w ogóle. Zwolnienie od reguły jest ciemna czekolada pyszne, że jest po cenach dumpingowych. To sugeruje, że jest oczyszczany z alkalicznych, aby pomóc wyeliminować goryczy. To jednak pozbywa większości zdrowych i zrównoważonych przeciwutleniaczy. Na ogół uważa się, że ciemna czekolada zawiera smaczne stopnia co najmniej 70% cząstek stałych kakao dostarcza największe korzyści odnowy.

W 9 powodów trzeba zużywać więcej niż 70% cząstek stałych kakao, czekolada:

  1. Cacao ma najwyższą ostrość flawonoidów przeciwutleniaczy wszelkiego rodzaju żywności pochodzenia roślinnego uprawianego na naszej ziemi. Jest to potwierdzone przez bazę danych USDA dla flawonoidów zawartości stron internetowych wybranych produktów spożywczych, uruchomiony w 2007 roku, oprócz najwyższej możliwej wartości ORAC. Oxygen Radical absorbancji Umiejętność (ORAC) jest większa w porównaniu z kakao cokolwiek innego. Jest to ogólnie rodników tlenu, które przyjmuje korpus z danego środka spożywczego.
  2. Zmniejsza złego cholesterolu (LDL). Polifenole, pierwszorzędowa grupa silnych przeciwutleniaczy znajdujących się w produktach żywnościowych pochodzenia roślinnego, takie jak merlot oraz herbat, pomaga zatrzymać utlenianie LDL, tym samym zmniejszając jego stężenie w krwiobiegu.
  3. Poprawia krążenie krwi w całym układzie naczyniowym. Flawonoidy przyczyniać się do rozszerzenia naczyń, powiększenie średnicy wewnętrznej naczyń, a także tętnic. Badania pokazują, że rozluźnienie komórek mięśniowych graniczących tętnice pomaga zwiększyć przepływ krwi. Zwiększony przepływ krwi jest istotne dla wielu zalet wynika z flawanoli kakao.
  4. Może poprawić pamięć ze zwiększonym przepływem krwi w mózgu. Badania Badania wykazały obiecujące wyniki w wzmożonym pamięci tymczasowej w zdrowych i zrównoważonych dorosłych 2 godziny po jedzeniu dużej ciemnej czekolady pyszne czekolady. To doprowadziło naukowców do zbadania wpływu na osoby z chorobą Alzheimera, z nadzieją, że może to być praktyczne w pamięci wraz z zmniejszyć ryzyko choroby u zdrowych dorosłych, jak również te znaczące wskaźniki ITS zbliża.
  5. Pomaga zarządzać wrażliwość na insulinę. Szybko po jedzeniu polifenoli bogate ciemne czekolada pyszne, istnieje znaczny wzrost wrażliwości na insulinę. Zmniejszone nie je insuliny i glukozy ostrości oprócz cukru, jak i reakcji na insulinę do podawania doustnego przeszkody glukozy miały bezpośredni wpływ modyfikacji dodatkowo oporności na insulinę, jak również czułość (HOMA-IR, a także QUICKI – ISI).
  6. Zmniejsza ryzyko chorób układu krążenia, a także udaru mózgu. Za pomocą zwiększonego przepływu krwi, tworzenie się płytek krwi jest znacznie zmniejszona, w wyniku hamowania ich zdolność do tworzenia zator. Pozytywne rezultaty są niezbędne w podeszłym wieku, uznając, że większość zgonów przez te ponad 70 odnoszą się do układu naczyniowego, zatrzymanie akcji serca, a także przede wszystkim skok
  7. Uwodorniony tłuszcz z masła kakaowego. To nie jest tak źle, a może wielkie. Jedną trzecią tłuszczu masła kakaowego pochodzi z kwasu stearynowego, co nie prowadzi do zwiększenia poziomu cholesterolu LDL jak wielu różnych innych nasyconych tłuszczów. Dodatkowym 3-ci pochodzi od kwasu oleinowego, serce zdrowe jednonienasycone tłuszczu. kwas stearynowy jest przekształcany w wątrobie do kwasu oleinowego.
  8. Obniża zdarzenie płytek krwi, a także gromadzeniu się płytki nazębnej w tętnicach. Dowód wykazuje, że poziom epikatechiny (efektywna przeciwutleniacz w czekoladzie) podnosi się po spożyciu flawanol bogate wyśmienite czekolady. Epikatechiny zwiększa dostępność tlenku azotu w układzie naczyniowym, co spowalnia gromadzenia się płytki nazębnej. Ponadto, wspomaga to również zwiększonym przepływem krwi, który zapobiega również zlepianiu płytek krwi, które następnie wpisać zatorów w tętnicach.
  9. Pyszna czekolada, afrodyzjak? Chociaż ten był przedmiotem dyskusji, wiemy, że czekolada naturalnie zwalnia miejsce, jak również poprawę nastroju, a także serotoniny fenyloetyloaminy z umysłu prawo do ludzkiego systemu. Ogólnie rzecz biorąc, te dwa związki się naturalnie w umyśle, a także uruchamiane są w system nerwowy, kiedy bardziej niż szczęśliwy, lub gdy mamy do czynienia uczucia miłości i entuzjazmu.

Czekoladki wiarygodność jako afrodyzjak pochodzi od Majów i Azteków także towarzystw sięga prawie 2000 lat. Azteków cesarz Montezuma stosować do spożywania 50 kubki czekolady dziennie. Wierzono, aby stymulować facetów i kobiety również znacznie mniej utrudniony. Znacznie więcej ostatnio, w 1700 roku, Casanova (uwzględniane największy fan wszechczasów) uprzywilejowanych pyszną czekoladę do wina musującego jako afrodyzjak. Specyficzne badania tej teorii może być całkiem smaczne, a także przyjemne.

Jaki rodzaj żywności, które mają najwięcej przeciwutleniaczy?

Może jagody, szparagi, ekologiczny herbata lub maliny? Jak tylko o ciemnej czekolady. To prawda! Przeciwutleniacz w wysokim stopniu cacao silnym smaczne ciemnej czekolady jest znacznie większa w porównaniu do wszystkich rodzajów różnych innych żywności pochodzenia roślinnego.