Když se děti mohou začít pít vodu a kolik musíme dát?

Pravidla často pitné vody a splňují určité množství pro celkové zdraví a hydratace, které sledujeme, se nevztahují na děti. To nás vede k několika otázkám, stejně jako ze kterého měsíc mohou novorozenci pít vodu? a jaké jsou příznaky dehydratace u dětí? Můžete dokonce zajímalo, jestli 1 měsíc staré může ještě pít vodu? .So, pojďme se podívat na všech příslušných a přesných podrobností o tom, jak dát vodu miminka.

Kdy mohou děti začít pít vodu?

Mnoho nových rodiče nejsou jisti, kdy by měly zavést vodu v jejich babys stravě. Na rozdíl od dospělých, kteří musí konzumují značné množství vody denně, je jiný případ pro kojence. Jejich spotřeba vody se liší v závislosti na věku, a dávat příliš mnoho vody před jejich systémy jsou připraveny na to může mít nežádoucí účinky.

Od narození do 4 měsíce

Kojené děti nepotřebují žádnou další vodu, protože mateřské mléko je považován za super jídlo, které splňuje všechny dietní a tekutin požadavky kojence. Důvodem je, že mateřské mléko obsahuje potřebné množství tekutin, které vaše dítě potřebuje, aby zůstali hydratované. Stručně řečeno, neměli byste být dokonce obavy o poskytnutí více vody pro novorozence tak dlouho, dokud vás zdravotní sestra na vyžádání.

Vzorec krmené dítě rovněž nevyžaduje příliš mnoho další vodu. Většina kojenecká výživa obsahovat konkrétní návod k množství vody, které se přidávají v dostatečném naředění. Když budete postupovat podle těchto pokynů a upravit konzistenci vzorce na věk dítěte, je dostatečně udržuje ho hydratované, když se krmí na čas.

5 – 8 měsíců

Měli děti pít vodu během následujících měsících? Odpovědí je, že neexistuje žádná tvrdá a rychlá pravidla v tomto ohledu. Dokud nejsou 6 měsíců, není třeba pro vaše dítě pít nic kromě mateřského mléka nebo vzorce. Voda je obecně zavedena děti poté, co jsou kolem novorozence fázi a pomalu přechází do potravin vedle mateřského mléka.

Děti obvykle začínají s pevnou stravu mezi 5 a 8 měsíců věku. V tomto okamžiku, můžete poskytnout vodu v sippy pohár pro své dítě, aby popíjet několikrát denně. To neednt být příliš časté, za předpokladu, že jste stále kojí nebo formule krmit své dítě, kromě poskytování pevných látek.

9 – 12 měsíců

Jakmile se zase za rok starý, nebo ano, můžete pokračovat v kojení, ale nabízejí vodu nebo ředěný džus do šálku při jídle. Nicméně, vyvarovat šumivé nápoje a nápoje s umělými sladidly. Jako novopečená matka, můžete být zmateni o svých mláďat potřeby vody. Vzhledem k tomu, že jsou příliš malé, aby vyjádřili žízeň, můžete mít strach, že vaše dítě není správně hydratovaná, a pokud byste měli doplnit breastmilk vodou. Ale, stejně jako to vyjadřuje žízeň, vaše dítě bude mít rovněž možnost vyjádřit touhu po určité signály, jako grizzling.

Jak mohu zavést vodu pro kojence?

Voda by měla být podána kojencům až poté začnou pevnou stravu. Dokud jsou letý, jejich ledviny havent zrál dostatečně metabolizovat příliš mnoho vody. Výsledkem je, že jejich potřeby vody jsou minimální. Je však možné představit své dítě na chuť vody tím, že své dítě malé doušky najednou. Můžete vyplnit láhev Babys nebo sippy pohár s vodou a dejte mu několik doušků z toho, když se vyjadřuje žízeň. Také nedávají své dítě vodu z otevřeného kelímku, dokud je však mnohem starší.

Kolik vody dát miminka?

Pokud vás zajímá, jak je důležité, kolik vody za 6 měsíců staré dítě, musíte vědět, že to záleží na dítěti a jeho stravovací návyky. Kdyby ještě kojené, několik doušků je víc než dost, aby ho nasytit. Dítě dehydratace je vzácné, když děti získat jejich požadované tekutiny z mateřského mléka nebo vzorce krmiva. Takže to neměli být problém. Děti, které jsou mladší než 4 měsíce věku nepotřebují vodu odděleně které jim byly poskytnuty. Jejich těla jsou hydratované od tekutin v jejich krmení.

Vodní intoxikaci kojenců

Zatímco příliš mnoho vody nezpůsobí žádné nenapravitelné škody u zdravých dospělých, může být u malých dětí docela nebezpečné. Dávat děti, které jsou mladší než 6 měsíců, příliš mnoho vody může narušit bodys přirozenou schopnost absorbovat živiny z mateřského mléka nebo vzorce krmiva. Pití extrémní množství ve velmi krátké rozpětí času může způsobit, že se úroveň sodíku v jejich tělech klesat. Jejich ledviny aréna dostatečně zralý, aby zvládnout velké množství vody najednou, a to může vést k nebezpečnému stavu zvaného intoxikace vodou. Existují-li příznaky intoxikace vodou ve své dítě, jako je rozmazané vidění, podrážděnost nebo vyčerpání po spotřebě vody, to vyžaduje okamžitou lékařskou pomoc. Příliš mnoho vody může způsobit záchvaty u dětí. To je také stejný důvod, proč to není moudré podávat výuku plavání pro malé děti. V pravděpodobnosti, že hodit do obrovské množství vody, zatímco v bazénu, může způsobit intoxikaci vodou a vést k lékařské pohotovosti.

Ještě Děti potřebují pít vodu Anytime?

Ačkoli novorozené dítě nepotřebuje pít vodu, budou jejich těla potřebují jak stárnou. Tak, jak vaše dítě roste, můžete bezpečně zavádět vodu do svého jídelníčku. Děti může pít asi 30 ml vody až do okamžiku, kdy jsou 4-6 měsíců staré, ale omezit žádné další množství vody. Můžete pomalu zvyšovat svůj příjem vody, pokud vaše dítě je 9 měsíců do 1 roku věku. Poté, co vaše dítě je rok starý, jeho tělo systém je dostatečně zralý, aby tolerovat větší množství vody. Avšak i poté, co dosáhne své první narozeniny, mějte přívod vody podle nařízení.

Často kladené otázky na to, aby voda pro Vaše dítě

Pojďme se zabývat některými z nejběžnějších pochybností ohledně dávat vodu do malých dětí odstraňte všechny další nejasnosti.

Je to bezpečné dát vodu do 6 měsíců nebo mladší dítě?

Odpovědí je, že můžete vždy dát několik doušků vody, aby děti ve věku 4 až 6 měsíců. Nicméně, množství, která jsou větší než 30-60 ml jsou nebezpečné v jednom dni.

Můžeme se zředí Formule s vodou?

Pokud používáte ready-to-use vzorec, nemusí být nutné přidávat vodu do něj. Nicméně, pokud používáte práškové vzorec, budete muset přidat vodu mix to. Dávejte pozor, aby nemíchejte více vody, než je doporučeno, protože to může způsobit komplikace, jako záchvat.

Kdy mohou děti začít pít vodu?

Mnozí rodiče uvažovat o věku, ve kterém si můžete dát dítě vodu. Jak již bylo zmíněno dříve, děti, které jsou kojené a formule fed nepotřebují další vodu. Ve skutečnosti je to doporučeno, aby voda se zavádí do babys stravy až poté, co je 4-6 měsíců.

Co v případě, že dojde ke vzniku dehydratace Infant?

Dítě, které je kojené výhradně na požádání má velmi nízké šance na dehydrataci. Dokonce i vzorec dětí krmených přijímat požadované množství vody, s jejich potravy

Můžeme dát vodu na kojení dítě?

Není navrženo dát vodu na kojení dítěte. babys požadavky na tekutiny jsou splněny samotným mateřského mléka.

Může příliš mnoho vody pro malé děti vést k Známky záchvatů?

Ano, příliš mnoho spotřeba vody může způsobit stav nazývaný intoxikace vody v malých dětí. To je velmi nebezpečný stav, který může vést k dramatickým záchvatů. To má také významný dopad na babys těle, protože hladiny sodíku budou mít tendenci klesat příliš mnoho vstupu vody.

Závěr: Voda je nezbytnou nutností pro přežití živých organismů. Jako dospělí, jsme se doporučuje pít hodně vody každý den, a musí splňovat doporučené denní požadavek na optimální zdraví, ale to není to samé s dětmi. Do ujistěte se, že se budete řídit své doporučení lékařů na to, aby voda na své dítě, aby zajistily, že zůstane zdravý.