Kasu uinakust ja kuidas seda teha õigesti

Tagasi oma keskkooli päeva olete maganud paar minutit klassis või sai manitses oma õpetaja hoiuks liiga tihti. Äkki oli hea klassid vaatamata snoozing vahel välja õppetunde ja hakkasin mõtlema, kas seal oli ühendus. Või äkki sa lihtsalt tunne liiga väsinud päevasel ajal ja ei tundu, et hoida oma silmad lahti. Õnneks seal on lahendus teie kognitiivsed hädasid – võimsus uinakuid . Ja üllatav truth- nad on hea teie jaoks. Miks nad teile võimsus? Puns kõrvale, laseb uurida neid allpool.

Mis on Power Nap?

Võimsus nap on super lühike uinak, mis kestab kuskil vahemikus 8 kuni 30 minutit. see ei ole nagu teie pärastlõunal siesta kuhu tukastama kaks või kolm tundi. Sa ei mõtle uinakust nagu omamoodi nagu kiire suupiste oma aju. Küsi iga edukas inimesed või ettevõtja ja nad ütlevad teile, et põhjuseks nende tootlikkust ja tipptulemuste on võim tabama – see on üks harjumusi edu, mis näib petlikult lihtsalt esimese pilguga.

Eelised Power Naps

Siin on järgmised eelised võimu uinakuid algajatele ja neile, kellel on rohkem kogemusi kunsti edukas tabama:

1. PvPs meeleolu ja erksust

Kui sul on halb päev tööl ja tahavad vajutanud reset nuppu, võtta uinakust. Sa ärkama tunne Noort ja valmis võtma midagi, mis on oma tee. Vastavalt Harvard Medical School, võimsus naps pakkuda teile une ja aitab võita unetus.

2. Parandab Tootlikkus

Tähelepanuvõimet parandab kui uinakust. See tähendab, et kõrgendatud tootlikkus ja tipptulemuste tööl. Tegelikult isegi NASA tegi uuringu selle kohta teemad ja seda tõestas. Kui teie töö on saada rohkem asju teha kontoris ja vaba aega lõõgastumiseks lõpus päeval, saada uinakust – no küsimustele.

3. Parandab energia taset

Võimsus naps on suurepärane valik enne osasaamist ülesandeid, mis hõlmavad motoorseid oskusi, nagu joonistamine uus tükk, mängib klaverit, või töötavad kätega. Kuna võimsus uinakuid noorendada oma teed või tühjendama toksiine oma aju, see aitab oma töömälu ja pikaajalist tagasikutsumine liiga. Leiad ennast häid otsuseid kogu päeva ja säilitada meelerahu, kui asjad karm.

4. Aitab saada Slow Wave Sleep (SWS)

Aeglane une kestab umbes 30 minutit ja võimsus uinakuid kuulu etapis 2 uni, mis annab teile kõik SWS vajate. Aeglane une parandab oma otsuste tegemise oskusi, juhul kui te ei teadnud. Ja kui sa mahtuda SWS faasi pärastlõunal, see saab palju lihtsam triivida maha võtta REM-uni öösel.

5. suurendab testosterooni tase

Kas otsite parandada oma magamistuba tulemuste või saada kõhn ja hakitud samas pakkimine lihaste, võimsus naps aitab teil suurendada oma testosterooni. Teadlased on kinnitanud seda tehes uuringu testosterooni tase meestel, kes magasid neli tundi võrreldes nendega, kes magasid 8 tundi. Võimsus tabama vallandab oma Inimese kasvuhormooni (HGH), mis on see, mida teil on vaja ehitada lihaseid, saada lahja ja olla oma väga füüsilise parim.

6. alandab Stress Markerid ja PvPs Immunity

Napping on näidanud, et vähendada stressi markerid ja anda pick-me-up oma endokriinsüsteemi tervist. Teie noradrenaliinitaset minema piiratud une ja vastutavad võitlus-ja-lennu vastuse ja stressirohke tunded. Vastavalt ajakirjas Journal of Clinical Endocrinology and Metabolism, kui te võtate uinakust, oma noradrenaliinitaset jääda normaalne ja ei suurenda – mis tähendab, et sa tunned rahulik ja palju õnnelikumad.

7. Napping Parandab reaktsioonikiirus

Eakatel võimsus tabama parandab teadaolevalt reaktsiooniaega ja suurendada emotsionaalset tervist. Ja mitte ainult eakatele, kasu on uuritud meditsiinitöötajatega, piloodid, sõdurid, ja inimesed, kes ei saa piisavalt magada. Tegelikult saab pöörata öö magamatus võttes mitu võimsus uinakuid kogu päeva.

8. viib tippu Loovus

Heres Secret Da Vinci kasutatud uinak iga nelja tunni jooksul. Ja ta oli väga loominguline. Aga me ei pea olema Da Vinci uinakust. Võimsus naps on näidanud, et suurendada loovust, sest nad parandada oma motoorseid oskusi ja taastada vaimse funktsiooni. Uuringu kohaselt teadlased töötasid Neuroscience kohtumisel New Orleans tagasi 2012. aastal, rada 15 indiviidil selgus, et osalejad, kes karvastatud kasvu näitas paremal ajutegevust, mis on vastutav loovust ja kujutlusvõimet mõtlemist.

Kuidas uinakust hüvesid?

Saate kasu võimu uinakuid tehes neile õigus. Heres Sinu teejuht võimsus tabama kogeda kasu:

1. Stick 30 minutit Tops

Teie kogu une jaguneb 5 etappi – Stage 1 ja 2 on pühendatud slow wave Sleep ja Stage 3 kuni 5 üleminekul arvesse REM (Rapid Eye Movement), mis on kui hakkate unes. Olid seotud etapis 1 ja 2, kuna see on spektri kus võim tabama peitub.

Samuti, kui te minna kaugemale 30-minuti möödudes sa riski ettevalmistavat REM ja kui Sa katkenud selles etapis Sa ärkama tunne purjus ja ei puhanud. Efektiivne meetod on hoida oma võimu Karus, et mitte rohkem kui 30 minutit korjates kasu.

2. Lülitage Tuled

Investeerida magada mask, mõned silmakatted või kardinad oma tuba, ja veenduge, et ei ole katkestusi kui Sa valmistub triiv maha ja teha enamiku oma uinakust kestus. Kui te ei saa uinak 20 kuni 30 minutit sirge, jagati see 6 või 10-minutilise tükkideks kogu päeva.

3. Nap Between 01:00-03:00

See on aeg, olid purjus või vajuta pärastlõunal madalseis, mistõttu on parim aeg uinakust. Teie ideaalne uinakust ajal peaks olema vahemikus 01:00-15:00. Miks? Kuna meie Tsirkadiaanrütmi ütleb nii põhineb meie bioloogilise disain.

4. ei Nap 3 tundi enne Bedtime

Kuna see viskavad oma unerežiim koristamata ja jätan teid tunne unepuudust, väsinud ja pahura järgmisel päeval. Kui sa uinak, veenduge, et sobitada see viis enne 3-tunnine kaubamärk enne magamaminekut – isegi kui te ei pane 01:00-03:00 aknas.

5. Kasutage Alarm või Timer

Kui theres keegi sind äratada, seadke taimer. See aitab ja olid kindel.

6. Kasutage White Noise või Sleep Muusika

Saa kena paar mürasummutusega kõrvaklapid ja mängida valge müra või une muusikat koos sellega. See aitab luua võimsus tabama keskkonnas ja kui kodus on liiga lärmakas, saada paari kõrvatroppe ja küsi keegi sind äratada pärast 30-minuti möödudes (kui see isik on usaldusväärne). On ka une apps saadaval Android ja iOS nendel päevadel, mis laseb sul tabanud nuppu ja teile edasilükkamiseks off – ärkamine sind kohe, kui teie uinak on möödas.

Võimsus uinakuid Arent müstiline või maagiline elemente. Theyve on teaduslikult tõestatud, et töö ja theres terve kogukonna pühendatud õppimine ja uurides seda mõistet liiga. Tegelikult võimsus uinakuid kuulu kapoti polüfaasilise magamis- ja geeniused renessanss jooksul olid meistrid selle magav meetod. Noh, hea uudis on see – nüüd sa tead, mis see on ja kuidas teha seda tööd teile. Pea meeles, et iga inimene on unikaalne, mis tähendab, et teie uinakust ajastus või keskkonnale erinevad. Võti Buffee on kohandada seda päeva, et see toimib teie jaoks.