Kasu tervisele treppidest

Sportimine on oluline osa meie elust, ja igaüks peaks püüdma saada vähemalt 25 minutit kasutamise kohta igapäevaselt püsida tervemana enam. Inimene ei tehtud istuv eluviis. Kuigi seal on palju spordisaalid, mis on parim professionaalne tehnika ja ruumi, et saada hea töö, võid säästa aega ja raha ning lihtsalt välja töötada kodus. Võite kasutada midagi nii lihtne kui trepist saada suurepärane treening. Mitte ainult see, et väga lihtne, kuid see on ka palju kasu.

Mis on kasu tervisele treppidest?

Siin on mõned eelised treppidest harjutusena:

1. Kaalulangus

On kindlasti mitmeid eeliseid treppidest kaalulangus. Lihtsalt mine üles ja trepist alla vähemalt viieks minutiks iga päev saada hea treening ja aidata oma keha heita kaalu ja annab sulle energiat.

2. Toonid Body

Sinu keha ja vastupidavus paraneb saad kombeks treppidest. Teie lihased hakkavad saada toonides ja keha kuju muutub firma ja parandada. Kui tegemist on treppidest, 20 minutit peaks olema oma eesmärgi iga päev.

3. Hea vererõhk

Treppidest tagab parema südame tervise ja vererõhku, sest see aitab unclog arterites. See lõpuks parandada südame löögisagedus ja suurendada oma üldist tervist parema verevoolu.

4. Vähendab suremuse risk

Treppidest annab sellise hea harjutus keha, et teie üldist tervist kipub parandada. Just alustades maha aeglane tagab, et te kohe moodustavad harjumus treppidest, saada oma igapäevast kasutamise ja vähendades suremuse.

5. Vaimse Tervise

Isegi meeles saab värskendatakse kui keha verd ja saad adrenaliini alates lihtne toiming treppidest. Risk haigestuda vaimse tervise küsimusi loojub dramaatiliselt. Stress ja ärevus ei saa tunduda nii valdav, kui teie keha on praegu parem.

6. ehitab Stamina

Alguses võib tekkida jalakrambid ja mõned valu, kuid mida rohkem sa jääda, seda paremini oma vastupidavusele muutub pikemas perspektiivis. Sa varsti leiate end pingestatud ja suudab nii palju kui sa arvasid võimalik, kui tegemist on füüsilise tegevuse.

7. Diabeet

Treppidest parandab vererõhku ja vere suhkru ja aitab hoida diabeedi sümptomid on lahe. Iga nõrkus et probleem toob endaga tühistatakse, kas olete kursis harjumus treppidest.

8. Tülid peavalu

Uuringud on näidanud, et treppidest on suurepäraseid tulemusi, kui tegemist on võitlus kardetud peavalu. Seda seetõttu, et see parandab üldist verevoolu, mis raskendab sõlme moodustamiseks pakkumise närvid, mis põhjustavad peavalu.

9. nr lisakulutused

Valides ronida trepid, teil on saada kasu keha töötama, et saad jõusaalis – ainult, sa ei maksa midagi. Treppidest on mugav ja saab teha oma maja või korteri kompleks ilma põletamine auke oma taskud.

10. Ei oskusi vaja

Mõned inimesed on raske välja töötada, sest nad ei ole kindel, kas nad suudavad liigub vaja. Sest treppidest, sa ei pea sellist mõtteid või hirmud. See on lihtne ja igaüks saab kasu treppidest päevas nii kaua kui nad ei põe probleeme oma jalgu.

 

Korduma kippuvad küsimused

Neile, kes tahavad rohkem teada, siin on mõned korduma kippuvad küsimused treppidest harjutusena.

1. Mitu treppe on hea treening?

Kuigi treppidest on suurepärane treening, siis peaks püüdma nii palju kui võimalik. Ärge lihtsalt ronida üks trepist ja eeldan, et oleks erinev. Alusta neli treppe ja proovida eesmärk kaheksa lennu iga päev. See tagab, et teil on õige töö välja, kus lihaseid tunnen tööd. Proovi treppidest 2 korraga ette isegi intensiivsem töö läbi.

2. kõnnib üles ja alla Bad jaoks Põlved?

Mõnikord trepp ronimine võib olla vastus teie põlve probleeme, teinekord aga seda saab teha seda halvem. Arst tea, kui palju saad hakkama, et olla kindel, et mainida seda neile. Kui sul ei ole olulist meditsiinilist probleeme oma põlvi, ei tohiks olla probleeme treppidest käimine.

Kui teil on keegi, kes on varem olnud või on praegu väike probleem oma põlve, võiksite konsulteerida oma arstiga, enne kui otsustada, et soovite lisada seda tüüpi tegevus oma igapäevast kasutamise rutiinist. Isegi kui probleem tundub väike, liiga palju kaalu põlved või liiga palju aktiivsus võib suurendada tingimusel, mistõttu on hullem. Kui arst ütleb, et see on igav, võite alustada treeningut treppidest.

3. Kas treppidest Better Than Running?

Nii töötab ja treppidest on suured kehalist. Nad on lihtsad ja nad pakuvad teile palju kasu. Ikka, trepp ronimine tundub veel mõned eelised töötab nagu ta täidab teatud ülesandeid paremini. Treppidest aitab teil kaotada rohkem kaloreid kui töötab, ja see aitab ka tugevdada oma alakeha.

Treppidest päris palju jõude keha võidelda raskusastme ja liikuda ülespoole, kes kaalu oma keha ta. Nii saate põletada rohkem kaloreid kui te oleks sõidu ajal. Teine põhjus, miks treppidest on nii palju kasulikum kui töötab, sest tegemist on kättesaadavus piirkonnas.

See ei ole nii lihtne leida maariba, kus saab joosta rahus ilma ohtu pihtasaamist sõiduki või mõne muu probleemi. Trepid on päris palju saadaval kõigile ja igaühele, kuna need on seal korterelamud, töökohad ja mis tahes hoone, mis on lift. Lähen nii kaugele, et valida ronida trepist võtmise asemel lift on suurepärane algus teie trepp ronimine kasutamise ja treppidest tagurpidi saab lisada muudatuse rutiinne ja muuta see keeruline.

4. kes peaksid vältima treppidest Selle vormi kasutamise?

Need, kes põevad puusa- või põlveliigese probleemid ja need, kes on äge südamepuudulikkus tingimused peaksid hoiduma treppidest kui vormi kasutamise. Kui teil on nõrk jäsemeid, siis tuleb ka vältida seda tüüpi kasutada, sest neil on suurem risk kukkuda ja vigastades ennast. Igaüks, kes kannatab mõni neist probleemidest tuleks alati konsulteerida oma arstiga, rohkem nõu selle vormi kasutamise. See on parem vältida probleeme halvem.

5. Kas see kasulik ronida trepid Rasedus?

Treppidest raseduse kindlasti kaasas riskid. Suurim on see, et võite komistada ja kukkuda, mis oleks katastroofiline. Treppidest jaoks igapäevane põhjustel on mõistlik, aga kui sa üritad kasutada trepist kui vormi kasutamise, muutub see väga riskantne, kui te olete rase.

Nagu te alustada kasvab suuremaks, oma raskuskeskme muutuvad, mistõttu on raske teil hoida läheb üles ja alla on sama lihtne kui võis kunagi võimalik. See on parim, et vältida sellist kasutamise vältimiseks ohtude langevad, mis võib põhjustada raseduse katkemist või probleem, mis võivad ilmneda hiljem raseduse või pärast sündi.

Kuigi see võib tunduda tore minna jõusaali ja töötada välja, et mõnikord on rohkem praktiline ja kasulik töö, mida on. Kõigil on trepid mingil kujul ja võib kergesti lisada trepp ronimine kasutamise oma igapäevaelus. Ainult need, kes on tegelik meditsiinilistel põhjustel ei peaks seda vältida. Treppidest on isegi kasulikum kui töötab, nii et kui sa ei ole eriti suur fänn töötab, võite pöörduda see mugav viis harjutus aitab hoida sind sobivad, kaalust ja toon oma keha.