Kasu jalg- igapäevaelu ja miks sa peaks seda tegema

Rattasõit on üks tegevus, mis ühendab lõputu lõbus rohke kasutamise keha. Läheb teid punktist A punkti B, samas põletavad kaloreid ja annab sulle hea cardio treening. Kui te kaalute asumist jalgrattasõit, siin on mõned huvitavad asjad, mida tuleks teada.

10 Amazing Kasu Jalgrattasport et kõik peaksid Reap

Siin on mõned kasu tervisele jalgrattaga kasutamise, mis peaks sundima teil kasutada oma jalgratta rohkem.

1. edendab tervist ja arendab lihaseid

Üks eeliseid jalgrattaga iga päev on see, et see on kogu keha treening, sest see hõlmab kasutamist kõik lihased alates relvade jalgu. See aitab põletada rasva, soodustab higistamist ja annab hea südame töö läbi igaüks, kes tsüklit rohkem kui 20 minutit. Kuna on erineva resistentsus seotud jalgrattasõit, see soodustab ka hoone lihaseid, mis tugevdavad jalad, selg ja õlad. Suurenemine lihasmassi aitab põletada rohkem rasva isegi kui rahuolekus.

2. toetab vaimset heaolu

On hästi teada, et inimesed, kes regulaarselt teostada üldiselt on hea vaimse heaolu. Üks uuring näitas, et inimesed, kellel oli aktiivne elustiil hõlmab harjutusi eri liiki, sealhulgas jalgrattasõit viskas 32 protsenti kõrgem kui istuv üksikisikud. Harjutus on võimendada meeleolu kaudu vabastamist endorfiine, mis on loomulikud valuvaigistid, mida keha vajab paraneda. Need kemikaalid suurendada meie meeleolu ja aitab meil tunda end hästi kogu päeva. Jalgrattaga avatud on ka kasulik inimestele, kes kannatavad depressiooni.

3. Aitab Kaalulangus

Kui tegemist on kehakaalu, matemaatika on üsna lihtne. Kui sa põletad rohkem kaloreid kui te tarbima, te kaotate kaalu. Kui te jalgrattaga kaalulangus peaksite teadma, et tugevamaid jalgrattaga on, seda rohkem sa põletada. Jalgrattaga maal aitab põletada kuskil 400-1000 kalorit sõltuvalt kui kaua oled seda ja raske maastiku. Proovige jalgrattaga erinevates kohtades iga päev uus väljakutse oma keha ja põletada rohkem kaloreid.

4. vähendab stressi

Stress on põhjus mitmete haiguste inimeste hulgas. See viib kaalutõus, diabeet, astma, ärevus, seedehäired, kõrge vererõhk, südame-veresoonkonna haigused, depressioon ja palju muud. Rattasõit on hea töö, et aitab teil võita stressi, parandades samal ajal oma füüsilist heaolu. Lähen jalgratta seljas maal muutuva maastik ja ilus uus vaated on positiivne mõju oma meeleolu ja vähendab stressi.

5. Parandab ajutegevus

Rattasõit väljas hõlmab koordineerimist keha ja vaimu koos sekundi murdosa otsuste tegemise oskusi. Ratsutamine hästi nõuab teil jääda keskendunud ja pöörama tähelepanu, et kõike oma teed ja seega käivitub aju funktsioon. See tegevus tundub nõudlik väljastpoolt, kuid tegelikult on see väga tõhus puhastades meeles, et aidata teil lõõgastuda. Samuti soodustab kasvu uute rakkude hipokampuses ajuosa, mis kaitseb ka teid neuro-degeneratiivsete haiguste.

6. Parandab Fitness

Regulaarne jalgrattasõit aitab säilitada üldist füüsilist seisundit. Ratsutamine mägi maastiku või tasandikel töötavad kõik lihased põletada ümbritseva rasva. Parim jalgrattaga kasutamise vähendamiseks kõhu on minna maastikul pori rada, nii et see toimib kõhulihastest ja põletab rasva. Rattasõit parandab ka vastupidavus, painduvus, kopsumaht, luude tugevus ja lihasmassi. Erinevalt teiste treening, jalgrattasõit ei tunne teil on hakanud vaeva kasutamise nagu kõik lihasrühmi keha kipuvad töötama koordineerimine.

7. aitab parandada Sleep

See should üllatada, et pärast hea treening sessiooni saab magada paremini. Füüsilist sobivust on otseselt seotud une kvaliteeti ja jalgrattaga iga päev soodustab hea une. See on eriti efektiivne nende seas, kes on unetus ja viia istuv elu. Kuigi parim aeg minna sõitma on õhtul jalgrattaga igal ajal päeval on suurepärane, et aidata teil magama.

8. See on suurepärane vahend pendeldama

Seal on mitmeid eeliseid jalgrattaga tööle. Esiteks, jalgrattaga tööle on terve. Saad palju liikuda teel tööle, mis on ka lisakasu hoida oma meelt terav ja valvas kogu päeva. Igapäevane töölesõit mootorsõidukile võib tarbida patakas raha kujul Küttekulu ja rääkimata; see saastab keskkonda. Lõpuks, kui teil on rahvarohke linn, tööteel kaudu jalgratta saab kiiremini kui ühistransport või auto nagu te harjumus pidurdavad liiklust.

9. ehitab oma Social Circle

Kui teil esineb sageli muutma jalgrattaid, theres hea võimalus teil tekib sarnaselt mõtlevate inimeste. Rattasõit klubid on suurepärane koht, kus kohtuda uute inimestega ja kasvatada oma sõpruskond. Jalgrattasõidu vanade sõpradega on ka hea viis on suurepärane aeg koos lähedasi inimesi.

10. parandab üldist Productivity

Jalgrattasõit värskendab meelt iga päev ja hoiab keha tervena. Mõlemad aitavad paremini heaolutunnet ja tootlikkuse kasv, kas see on tööl või koolis.

Ohutus Nõuandeid Kaaluge Kuigi Jalgrattasport

Sarnaselt kõigi teiste harjutusi on turvalisuse nõuandeid, mida pead meeles pidama.

  • Investeerida hea kaitsevarustust nagu kiiver, küünarnuki ja põlve piirded. Sa vajad.
  • Kanda kõrgtehnoloogia kiu riided mõeldud jalgrattaga. Sellega kaotatakse higi parem ja materjal on tavaliselt peegeldav, muutes te teistele nähtav teedel.
  • Osta jalgratas hea vedrustus ja laia rehvid et teepinnaga hästi.
  • Kasutage hobuseraua sadulad parem mugavus ja jagada surve puusade. Seadke käepide ja iste kõrgus õiget kehahoiakut.
  • Vältida kuulates valju muusika samal ajal teele.
  • Järgige liikluseeskirju.
  • Olge ettevaatlik, iga kord, kui võtta kordamööda või vahetada sõidurada. Kasutage alati viipemärke.
  • Alati kaasas piisavalt vett teiega.
  • Kasutage peegeldav kleebised või paigaldada Vilkur taga.
  • Olge autod, mis pull üle su ees; nad võivad avada oma uksed ilma hoiatuseta.

Korduma kippuvad küsimused

1. Kui palju peaks te tsükkel päevas parimaid tulemusi?

Aeg, mis teil on vaja kulutada jalgrattaga sõltub sellest, kui palju te kavatsete kirjutada kasutamise kaudu iga päev ja mida kalorite tarbimist on. Keskmiselt, 1 tund jalgrattasõit on piisavalt hea, et enamik inimesi, et saada kasu tervisele teostamisest. Steady ja regulaarne jalgrattaga põletab umbes 300 kalorit tunnis, ja see on hinnanguliselt põletamine on vähemalt 2000 kalorit nädalas trenni abil on tervisele kasulikud. Neile, kes ei saa tund, kasu tervisele jalgrattaga 15 minutit päevas rangelt on piisav, et hoida neid tervetena.

2. Rattasõit Versus jooks, Kumb on parem?

Mõlemad jalgrattasõit ja jooksmine annab keha hea kasutada ja töötada erineva lihaseid. Kuid töötab on suur mõju kasutamise ja tugevamaid kehal ja ei sobi kõigile. Rattasõit on pehmem viis põletada rohkem kaloreid iga päev võrreldes töötab.

Rattasõit on väga tõhus harjutus, mis on nii lõbus ja aitab põletada palju kaloreid. Regulaarne jalgrattasõit on palju kasu tervisele, mis muudab täiuslik kasutamise eest igas vanuses inimestele.