Kas soovite suitsetamisest loobuda? Proovige neid tervislikke alternatiive

Suitsetamine, oleme rääkinud ikka ja jälle, on tervisele kahjulik. Muidugi, see annab teile paar minutit õndsust, sest see on suurepärane stressi Buster, kuid negatiivset mõju, mis tuleb koos sellega on palju hullem kui selle eeliseid. Iga suitsetatud sigaret paneb sind vähiriski, südame haiguste ja halva elukvaliteeti.

Tervislik ja looduslik asendajaid Suitsetamine

Kui te olete lugemine see artikkel, on tõenäoline, et te kaalute või plaanib vette maandumise see halb harjumus. Loe edasi mõned tervislik ja looduslik asendajad võita seda sõltuvust.

1. Hoidu Kinni

Oled nikotiini sõltlane? Siis on tõenäoline, et teil võivad tekkida ärajäämanähud. See võib olla raske, kuna enamik sümptomeid kogenud hulka rahutus, ärevus, ärritus, väsimus, unehäired, meeleolumuutused. Et oleks võimalik käsitleda seda, mida vaja, et hoida end hõivatud. Võtke uus kursus või kogukonnaga liituma. Nii, siis hoida oma meelt hõivatud.

2. Veenduge, et te ei isoleerida ennast

Enamiku ajast suitsetamine on sotsiaalne tegevus. Inimesed võtavad suitsu pause vahel pikk tööaeg või ajal koosviibimine. Kui olete otsustanud suitsetamisest loobuda, on tõenäoline, et te lõikate end oma tavalist suitsetaja semud. Kett suitsetajad võivad olla meeleolu muutused selles faasis, mis kiirendab veelgi vajadust eraldada ennast.

Aga sa pead vältima seda teed. Suitsetamisest loobumine ei ole karistus vormi. Sa ei pea tegelema üksi. Rääkige oma lähedal ja lähedastele, rääkida neile oma otsuse. Rääkige oma suitsetaja semud sellest samm teises suunas, nii et nad mõistavad oma piirid.

3. Mõtle eelised ei suitseta

Isu võib olla raske, kui teil keskenduda, kui palju sa tõesti vaja suitsu. Selle asemel otsida teises suunas. Mõtle, kuidas sa ei tapa oma kopsud ja lõpuks ise. Sinu süda on nüüd palju tervemad kui kui sa pidevalt lubatud. Isegi tekstuuri oma naha ja juuste muutub paremaks, kui sa suitsetamisest loobuda. Kasu lubatud iga päev kaalub raskemad kui miinuseid lubatud, mille jaoks ei ole.

4. Võtke uus hobi

Jätkuks uus hobid võib olla positiivne mõju oma elus. See aitab teil kasvada ja muutuda tootlikumaks. Samuti võib anda teile aimu usaldust ja parandada oma oskuste kogumi. Võtke uus hobi nagu hea raamatu lugemine või maali. Seal on palju võimalusi, et sa valida.

5. Tulemus spordisaal

Suve läbi on suurepärane keha, samuti meelt, see on ka üks parimaid alternatiive suitsetamisest stressi leevendamiseks. Registreeru lähimas jõusaali ja tööd teed hea tervise. Kui te suitsetate, aju vabastab mõnusaks hormoonid. Kui teil suitsetamisest loobuda, siis lähevad tunde tühistamise põhjuseks on nende mõnusaks hormoonid ei ole toodetud. Harjutus aitab tegelikult vabastab need mõnusaks hormoonid, mis on põhjus, miks me tunneme suurt pärast hea treening sessiooni.

6. Eksita Yourself Kui Cravings Hit

Olete kindlasti on isu. See on lahutamatu osa loobuvad sõltuvus. Aga kui te tunnete nagu need cravings on hiiliva teile, proovige ja tõmbaks ennast millegi muuga. Tõuse püsti ja jalutage, helistada sõbrale või lihtsalt valida raamatu, mida saate lugeda. Püüa mitte tunnustada isu.

7. Nõelravi

Nõelravi on iidne ravi, mis hõlmab õhuke nõelad, mis on sisestatud keha. Nõelravi ravi on kasulik mitmeid küsimusi, ja suitsetamine on üks neist. Kuigi see ei tööta kõigi jaoks, see paar – ei olda veel kindlad, kas see on tõhus ravi või mitte.

8. Valida Elektroonilised sigaretid või taimseid Sigaretid

Elektrooniline või e-sigaretid on akutoitega seadmetes, mis on vähem kahjulikud alternatiiv tavapärastele sigarette. Taimsed sigaretid on mitme orgaanilise alusega, mis on jällegi ohutumad alternatiivina tavalistele sigarettidele. Need sigaretid sisaldavad alternatiivsed lubatud maitsetaimed, mis on vähe või üldse mitte nikotiini. Saate valida selle asemel oma tavalist aga sa pead teadma, et kuigi need on vähem kahjulikud võrreldes on nad ikka kahjulik teie tervisele. Eesmärk siin on täiesti lõpp see halb harjumus, mitte valida väiksem paha.

9. hellita ennast

Hangi endale massaaži või osta šokolaadikarbi. Kui olete edukalt teinud ära lubatud, siis olete teeninud ise au andes ise stiimuleid. See omakorda motiveerib teid jääda oma otsuse jättes maha paki sigarette.

10. Pange Sigaretid Vesi või Porgand pulgad

Mõne suitsetajatele, üks küsimus, mida nad kohtavad nad suitsetamisest loobuda on tung midagi teha oma suu. Jõime vett on suurepärane asendus lubatud. Vesi on ainult positiivseid toetusi, mitte lubatud. Kui see ei tööta, tükeldada mõned porgand pulgad ja tarbida, kui tunned tungi süüdata sigaret.