Kas soovite, et vähendada kolesterooli keha? Kas need harjutused

Kui teil on tegemist kolesterooli küsimusi, kasutades on üks asi, mis aitab teil vähendada oma kolesteroolitaset terve vahemik. Regulaarne treeningu nagu jalgrattasõit, kõndimine, ujumine jne saab ainult ei aita vähendasid LDL-kolesterooli ja triglütseriidide taset, kuid see aitab ka suurendada HDL-kolesterooli taset organismis. Lugege, miks ja kuidas kasutab on hea alandades kolesterooli taset ja ka teada mõned parimad harjutused, mis võivad aidata teil saavutada sama, selles kirjutada-up.

Miks Harjutus toimib kõige paremini temperatuuril kolesterooli?

Huvitav, kas harjutust saab vähendada kolesteroolitaset? Noh, jah, see võib imet. Vahajas lipiidide rasva, mis on toodetud maksa, on loomulikult olemas meie keha. Kuid mõned inimesed võivad olla selle rasvainet rohkem kui vaja summasid oma keha, mis siis kleepub arterites.

Pärast kinnitumist arterid, see ahendab neid seeläbi suurendab tõenäosust südameveresoonkonna haigustesse. Kuid regulaarsete liikumisharjumuste aitab olemust muutmata kolesterool. Uuringus, see oli tõestatud, et teostada ei paranda mitte ainult suuruse ja arvu kolesterooli kandvate osakeste kuid see aitab ka nende valmistamiseks suuremat või fluffier ja seega vähemal altid tekitamata ummistus arterites.

Kui palju Harjutus sa vajad?

Hiljutise uurimuse kohaselt on oluline kasutada 30 minutit päevas, vähemalt 4 kuni 5 päeva nädalas. Kuid isegi kui te ei säästa 60-90 minutit nädalas kasutada, see võib osutuda kasulikuks oma tervisele. Kui teil on kirglik ajakava, võid lõhkuda treenite ajakava kaheks 15-minutilise treeningu päevas.

Parim tüüpi harjutused kärpima kolesteroolitaset

Siin on mõned harjutused, mis võivad aidata teil maharaiumist kolesteroolitaset:

1. vilgas jalutada

Walking on kahtlemata üks parimaid harjutusi kolesteroolisisalduse loomulikult. Walking on turvalisem valik inimestele, kes ei saa joosta, kas siis kaalu tõttu või vanemas eas. Kuid veenduge kõndida vilkalt või kiiremini saavutada südame mõju. Hiljutised uuringud on tõestanud, et kõndimine on kasu sarnane töötab, kui tegemist on alandada kolesteroolitaset.

2. jooks või sörkimine

Kui te ei ole kopsakaid teie vanus ei ole probleem ja teie liigesed on terved, siis tuleks valida sörkimine või töötab nagu iga päev vormi kasutamise vähendamiseks kolesterooli kiire. Nagu iga üks uuringutes on täheldatud, et pikamaajooksjad või joggers on tervemad kolesteroolitase kui lühimaa jooksjad.

3. ujuda

Ujumine on suurepärane võimalus hoida kaalu alusel kontrolli ja see aitab ka säilitada parem kolesterooli tase organismis. See vorm aeroobsed harjutused on ka lihtne liigeseid.

4. Tõstke Mõned Massid

Kaal koolitus on suurepärane võimalus saada oma kolesteroolitaset normi piires. Uuringu kohaselt, see on tõestatud, et inimesed, kes järgneb vastupanu koolitus lahti LDL oma vere kiiremini kui need, kes ei järginud vastupanu koolitus režiimi.

5. Rattasõit

Rattasõit on suurepärane viis teha mõned aeroobne treening. Kui tunnete valu või valulikkus liigestes, mida saate teha jalgrattaga hoida oma kolesterooli alusel kontrollida. Rattasõit on suurepärane viis vähendada südamehaiguste riski haiguste liiga.

6. Jooga

Nagu veider kui see ka ei tundu, kuid jooga aitab teil kolesterooli taset. Mõned uuringud toetavad seda jooga ei ole ainult kasulik parem südame tervise, vaid ka aitab parandada kolesterooli taset organismis. Vastavalt ühele avaldatud uuringud, kes harjutanud jooga regulaarselt olnud parem kolesteroolitase kui need, kes ei joogaga.

7. Aeroobika, Zumba või Dance

Iga kõrge intensiivsusega treening nagu Zumba, tantsimine või aeroobika, mitte ainult aitab teil jääda heas korras, kuid see on suurepärane vormi kasutamise vähendamiseks halva kolesterooli või hoida oma kolesteroolitaset alusel kontrollida.

Sa võid valida ükskõik millises vormis teostada, et saate hõlpsasti teha. Kui teil on istuv eluviis, võtke see aeglane ja ehitada oma vastupidavusele, enne kui asuda pingeline treeningu. Siiski, kui olete üle 60 aasta vanune, on rasvunud või teil on istuv eluviis, siis tuleb konsulteerida oma arstiga, enne kui hakkan mingit pingutavat või kõrge intensiivsusega treeningu.

Kuidas Hoia Harjutus saada kolesteroolitaseme madalal?

Treenimine saavad monotoonne ja igav. Kuid mantra on ennast pepped-up ja motiveeritud. Siin on mõned viisid viibivate motiveeritud:

1. Saa partneriks

Võite nautida lähen jooksma või sörkima kõik ise mõnda aega, kuid mõne aja pärast, see võib tunduda nii igav, ja siis võib isegi taha magamis treenite istungid. Sa pead küsima sõber või pereliige liituda teil hoida seda lõbusam ja viibib rohkem sõidetakse.

2. Hoia Real

Ebareaalseid eesmärke ei ole mitte ainult raske saavutada, kuid nad võivad ka võtta teemaks oma tervist. Hoidke see lihtne ja keep it real, midagi elus on lihtne ja tervisele ei ole erand kas. Väike saavutatavad eesmärgid hoiab sind õnnelikuks ja keskendunud.

3. Stay Paindlik

Ärge jäik treenite ajakava. See tähendab, et kui te ei saa minna jooksma, siis tuleb planeerida teha mõned jooga kodus. Eesmärgiks on teostada ja kui mõnel päeval, üks vorm teostamisel ei pruugi olla võimalik, valida teine.

Ei tohiks olla kompromisse, nii palju kui tervist on mures. Seega, kui teil on avastatud kõrgema kolesteroolitase, on see märk sellest, et sa pead tõmmata oma sokid üles ja võtta vastutus oma tervise. Loodame, et see artikkel aitab teil saada mõned perspektiivi viibib terve ja motiveeritud. Jääge terve ja õnnelik.