Kas sa tahad olla õhem ja toonides vasikad? Kas need harjutused

Suvehooajal nõuab lühikesed kleidid ja ujumine väljasõitudel. Aga on tõenäoline, et teie kõhn või paks jalad on hoida teid peidetud kihti riideid ja madal enesehinnang. Nende vasika harjutusi naistele, saab anda oma jalad hästi teeninud näost lift.

Mis algusega suvel moe areenil on muutunud alates üksluine värvid talvel värske suvine ones. Pool stseeni liiga nihkunud suletud bankette basseiniäärne. See tähendab, et kleidid, lühikesed püksid ja seelikud on kõne hooaja ja igaüks hakkab valmis uhkeldama need skulptor jalad. ei ole neid? ei ole kunagi liiga hilja alustada. Uuri mõned lihtne jala salendava treeningu, mis aitab pehmendada ja kujundada oma vasikaid. Kui teil on teadlik oma mahukad jalad, need harjutused on just see, mida vajate.

Tõhus ja lihtne vasikas Harjutused Naised

1. Up ja Down

Esimene komplekt harjutusi toon vasikad nõuda, et teil alustada oma jalad levikut õla-laius peale, kus puusad paistmas nii, et põlved ja pahkluud on rida. Vähendage oma puusad Kuni oma hamstrings ja põranda on paralleelsed. Kas umbes 20 kanna tõstukid, kuni oma vasikaid väsi.

2. hüppamine Jacks

Hüppamine on suurepärane võimalus ühendada vasika toonimine harjutusi omadega puusad. Jalad õlgade laiuselt, ajage selg sirgu ja alandada puusad kuni kontsad alustada tõstes jalad. Sellest asendist iga hüpata nõuaks te hoos oma käed pea kohal samaaegselt nagu te hüpata. Keha teeb sirgjooneliselt kui Sa seda teed.

3. Kaalukas küsimused

Endurance koolitus hõlmab ka harjutusi teha kõhn jalad näevad paremad. Võta seisukoht teha mõned lihtsad vasikas tekitab nihutades kaalu oma keha kand pallid jalad hoides hantlid kätes. Suurenemine välise vastupanu loob rohkem stressi sääred.

4. mägironija

Satuvad push-up asendisse ja veenduda, et teie abs on sõlmitud. Minutiline kiiresti kulgeb selles asendis, jalad lähevad sisse ja välja on suurepärane tugevdada vasikad.

5. Master trepid

Üks lihtsamaid vanamoodne kasutamise vasikate liigub üles ja trepist alla. Pool tundi sellise seanss on kindel toon need vasikad, muutes need näevad tugev ja hea.

6. vasikas tõstukid

Üks parimaid jala salenemisele harjutused on vasika liftid. Alusta oma käed toetub seina ees või teie puusad. Hoidke oma saba luu tõmmatud. Tõstke ise oma varbad ja hoida positsiooni paar sekundit enne tuues jalad maha. See aitab tugevdada vasikad ja võib imet teile.

Pärast seda treeningut vasikate paneb neid välja seksikas ja sobib. Nüüd võttes slim ja toonides jalad ei ole midagi, mida saab vaid unistada. Regulaarse kordusi neid harjutusi, siis võib öelda, tere slim toonides vasikad ja jalad ei aja. Siiski on oluline pöörata tähelepanu nõudmistele keha ja ei maksusta see kaugemale väsimus.