Kas jūsų fitneso instruktorius nori, kad jūs žinote, bet gali būti ne pasakys

Kiekvienas asmeninis treneris arba fitneso instruktorius turi istoriją apie ką jie norėtų klientas ar klasės dalyvis daryti kitaip, pavyzdžiui, naudoti dezodorantą, valytis dantukus, ar dėvėti palankesnę liemenėlė.

Asmeninė higiena ir drabužių spinta sutrikimus žemę, sveikatos ir fitneso profesionalus viešai perspektyva gali padėti jums atlikti geriau ir gauti daugiau rezultatų ir malonumą iš savo treniruotes. Čia yra keturi atskleisti, kad jūsų asmeninis treneris arba fitneso instruktorius nori žinoti, bet gali būti ne atvyks tiesiai ir pasakyti.

Nebūk vėlu, jei galite jį padėti

Jūs manote, kad Popping į treniruoklių klasėje 10 ar 15 minučių po to, kai pradėjo, ar jei jis atvyksta į treniruotę pat atsilieka nuo grafiko, yra ne big deal, nes tik jūs praleisti, tiesa? Tai ne tik apie tave, nors.

Jūsų vėlavimas grupėje pratybų yra pavojingi kitiems žmonėms klasės ir blaško dėmesį, kad instruktorius. Plius jūs negaunate tinkamai sušilti, kuris gali trukdyti savo efektyvumą ir padidinti savo rizika susižeisti. Tai yra tai, ką išgyvena jūsų instruktorius omenyje, kaip jums slydimo vėlu.

Net jei jūs vis dar galite gauti sušilti, kai esate vėlu asmeninės treniruotės, tai nėra idealus. Jūsų treneris greičiausiai turėjo programą apibudino už ką skiriama kartą turėjo būti kartu. Kai netikėtai parodyti vėlai, jūsų treneris turi arba išsiaiškinti skristi kaip padengti programą per trumpesnį laiką ar protiškai peštynės sugalvoti su pakeistu planu.

Jūsų veido išraiška pasako viską

Reikalauja daugiau iš savo kūno, nei ji yra naudojama darant gali jaustis nepatogiai, tačiau tai, kaip jūs pažangą tinkamumo. Vis dėlto, kartais klientai ir fitneso dalyviai bando išvengti energingomis treniruotėmis diskomfortą išgyvena Judėjimo judesiais be tikrai stumti save. Spėk? Mokytojai ir instruktoriai yra gerai žinoma.

Laimei, daugelis klientų / dalyviai rodyti aiškų ir tiesioginį papasakoti apie savo tikrojo pastangų: veido išraiškos. Kai žmonės sunkiai dirba ir yra orientuota į pratimo, jūs galite pamatyti ant jų veidus: jie atrodo kaip jie yra koncentruoti, ir jie gali Grimace arba smėlis dantis. Treniruokliai / instruktoriai ieškoti užuominas, pavyzdžiui, tai, siekiant padėti nustatyti, jei jūs ketinate jį, padirbta, ar tiesiog reikia daugiau iššūkis.

Jei jis neturi jaustis, kalbėti

Su pirmiau pasakė ne treneris ar instruktorius nori šypsnys ir padengia ją, kai kažkas neturi jaustis ar tiesiog skausmingas. Yra skirtumas tarp iššūkį sau ir kenkia sau. Jeigu treneris prašo jus padaryti pratimą, kad jaučiasi negerai jūsų kūno arba jei jūs ketinate padaryti žalą, tarkim kažką. Į treniruoklių klasėje, keisti, kiek reikia, ir tada tegul instruktorius žino, po klasę, todėl jūs galite aptarti alternatyvas kitą kartą.

Energijos srautai į abi puses

Kaip klientas ar klasės dalyvis, jūs tikriausiai vertiname asmeninis treneris arba sporto instruktorius su gera energija – jis padeda jums gauti motyvuotus už treniruotę! Bet energijos srautas eina į abi puses, o tai, ką sveikatos ir fitneso privalumus noriu jums žinoti.

Klientas, kuris skundžiasi nuolat ar visada melancholija aplink sporto ilgainiui pritrenkti treneriu energiją. Sporto klasės dalyviai, kurie atrodo visiškai unenthused daryti tą patį su instruktoriumi. Nors tai yra sveikatos ir fitneso profesionalus darbas nustatyti optimistiška toną treniruotę, klientas požiūris gali arba padidinti, arba trukdo bendrą patirtį.