Kas jums būtu jāzina par aptaukošanos un diabētu

Pētījumi pētījums iesaka varat apgriezties diabētu jautājumiem mūžīgi, ja jūs saglabāt piemērotu svaru. Cukura diabēts ir atkarīga no jūsu cukura patēriņu, kā arī iegūto tauku saglabāts aizkuņģa dziedzera. Taukskābju aizkuņģa dziedzeris jāatdalās spēju radīt pietiekami daudz insulīna, kas izraisa diabēta profilu. Lai nojume saglabāto ķermeņa tauku, jums ir atkārtoti apmācīt savu ķermeni izmantot taukus, nevis ogļhidrātiem kā ieteicamo ķermeņa degvielu. Mēs esam pierādīts, tāpat kā mūsu medicīnas speciālisti, kas svara pieaugums liecina diabētu. Ļaujiet mums to apskatīt faktisko izpēti, bet, pirmkārt, ļauj mums pārbaudīt dažas pamata realitāti attiecībā uz cukura diabēts, kā arī pārmērīgu svaru.

5 Svarīgs Fakti Attiecībā diabēts

  1. Cukura diabēts nav slimība, tas ir pazīmes un simptoms.
  2. Diabēta problēmas var, faktiski, ir pagriezās. Tas nav mūža garumā, lejup process.
  3. Viens no efektīvākajiem narkotikām, ar katru vienu no briesmām, pamatā atdala vielas no dabīgiem augiem un ražošanas tās (farmācijas nozari nevar nopelnīt naudu uz patiesu punktu).
  4. Veids 2 cukura diabēts nav mūža ieslodzījums. Jauns pētījums ir konstatēts, ka tas ir simptoms, kas var tikt atcelts, un arī jūs varat būt nepiemīt to pārējo savu dzīvi, ja jūs saglabāt savu svaru uz leju.
  5. Veids 2 diabēts patiesībā ir virkne iemeslu, kas ir iemesls, kāpēc vairums cilvēkiem ar lieko svaru nav diabēta problēmas.

Kas izraisa diabētu?

Ir vairāki iemesli diabētiskās personas kontā. Vai esat kādreiz redzēja to personu skaitu, kas ir slim slimo ar diabētu! Diabēts var radīt:

  • Dažāda veida infekciju vai virsnieru pārslodzes.
  • Way pārāk daudz glikozes diētas plānu vai ēšanas pārāk vairākus pārtikas produktus, kas ātri kļūst cukuru.
  • Augsts cukura devu (vai patēriņš veci), kas rada AGEs organismā. AGEs ir Advanced glycation gala produktos iedarbināta, kad pastāv pārmērīgs cukura, kā arī cukuru sākas, kurās ar taukiem vai veseliem olbaltumvielu bez ķīmiskā procesā. šis AGEs Ir daudz papildus kaitīgi nekā brīvajiem radikāļiem, jo ​​tie pievienojas šūnas visā organismā un izraisīt nekārtības, vēža šūnas vai nāvi šūnas.
  • Aknu darbības traucējumu vai gremošanas trakta problēmas (piemēram, neatbilstība vai sarukšana mikrofloras).
  • Vairāki dažādu hormonu nevienlīdzību.

Svars un cukura diabēts

Vairāk nekā 70% no liekā svara cilvēkiem nav diabēts. Savienojums starp svara, kā arī cukura diabēts, darbojas tajā atbilst modes:

Ja jūsu svars ir galvenokārt tāpēc, ka cukura devu, jums ir liela iespēja saslimt ar diabētu. Kad jūsu ķermenis izskatās izmantojot vienkārši cukuru gāzi; tā pārtrauc lietot taukus par degvielu. Ikviens ar pamata izpratni par degvielas pieņemšanas procesu šūnās atzīst, ka ir 5 dažādi ceļi, kas ievieš glikoneoģenēzi vai Glycolysis ceļus, Krebsa ciklā un ETC (Electron transporta ķēdes), kas ražo ATP (adenozīna trifosfātu).

Kad Jūs pārtraucat izmantojot tauku gāzes, jūs turēt uz tauku. Jums ir atkārtoti apmācīt savu ķermeni, lai izmantot tauku vietā, salīdzinot ar cukuru un arī voila, tādēļ jūs noteikti sāks zaudēt tauku šūnas. Skolotājs Roy Taylor, profesors medicīnā, kā arī vielmaiņas ātrumu Ņūkāslas universitātē noteikts, ka “šī atbalsta mūsu koncepciju personas tauku sliekšņa. Ja indivīds kļūst vēl vairāk svara, nekā tie tieši var panest, tad diabēta problēmas ir izslēgts, tomēr, ja tie pēc tam saprastu, ka daudzumu svara, tad viņi iet atpakaļ uz regulāru “.

Kāpēc tas tā instances?

Šķiet, atkarīgs, cik daudz tauku ir saglabāts aizkuņģa dziedzera. Ja jums ir taukainu aizkuņģa dziedzeris, tā aizliedz aizkuņģa dziedzeris no pieņemšanas insulīnu, kas, protams, ir tikai viens no daudzajiem gala problēmas radot diabēta personas profilu. Ilgi pirms aizkuņģa dziedzera, mums ir nepieciešams, lai risinātu ar zarnām, aknām, kā arī virsnieru. Profesors Teilors atzina, ka arī ilgstoša diabēts var tikt noņemts.

Nepatīkamās sastāvdaļa jautājums ir tas, ka cilvēki, kas lieto metformīnu (pretdiabēta zāles, pamatojoties uz mākslīgo maisījumu, kas atrodas daudzos garšaugi) samazināt savus ķermeņus CoQ10 (līdzīgi statīnu narkotikas darīt un lielākā daļa anti-nomācošiem darīt), kas izraisa haosu visā organismā, jo šūnas prasa CoQ10 nopelnīt degvielu. Tomēr laba sastāvdaļa problēma ir tā, ka jebkurš augu speciālists, medicīnas darbinieks visu-dabiskā medicīna, naturopath, utt, atzīst šo fundamentālo lietas, un arī to, ko augi padoties kāda deva apgriezties cukura diabētu.

No otras puses, jūsu uzturs plāns parasti nepieciešams, lai darbotos kopā ar procedūru, gan diēta plāns var būt ļoti atšķirīgs atkarībā tieši tas, kas rada diabētiķiem jautājumus. Piemēram, diēta režīms var būt dažādas sastāvdaļas, ja diabēta jautājumiem ir rezultāts par aknu darbības traucējumiem, salīdzinot ar virsnieru disfunkcijas. Vienkāršs risinājums, lai tas ir atklāt lielu veselības praktiķis, kas faktiski dara savu pētījumu, un var atpazīt cēloni un novērst attiecīgo jautājumu.