Kas 8 klaasi vett päevas lihtsalt Urban müüt

 

Kas teie keha tegelikult vaja 8 klaasi vett päevas? Avasta, miks top kvaliteedi ja ka mitte vee kogus on oluline, et rahuldada oma keha vedeliku nõudmisi. See on linn müüt, et ei ole mingit olulist või teadusuuringutega taga! Tähelepanuväärne piisav, ma võitlesin selle eksiarvamus, kui ma jäi Naturopaatia College – ja ka seda uskuda või mitte, kasutu! Kuid see on kõik, et see on eksiarvamus.

Ma olen teadlane. Niisiis, ma pidevalt otsima tõendeid. Nüüd kahjuks on mitmeid meetodeid teadlased võivad muuta uuringute tulemused: nii paigutuse kui ka rakendusuuringute hindamine. Lisaks tulemused on tavaliselt saadud kontekstist või lihtsalt sobimatud, st., Kui MDS on toodud kallimale riski asemel reaalne oht antud ravimi – suur eristused ja ka uskumatult petlik.

Niikuinii Mis puutub vesi?

Minu arutluskäik oli:

  1. Kui me mõeldud umbes 70% vett.
  2. Kui palju vett jääb hea kogu tervisliku toidu.
  3. Ka liha, välja arvatud juhul tähtsust on neist on vees.
  4. Nr ühiskonnas läbi ajaloo on kinnisideeks veega nagu me oleme, miks me samuti vaid kuidas seda alustada?
  5. Kas te ei tee liiga palju vett olla kahjulik: arterite, neeru, südame, aju.

Nii hakkasin tegema mõned uuringud. Kõik minu eeldused olid asjakohased! Miks nad juhendades seda mitte tõendab põhineb eksiarvamus Naturopaatia Ülikool? Praegu ei saa mind valesti. Ma arvan, et keha vajab vett. Meie rakud on palju vedelikku; nad dušš hüdro vedelik; meie verd samuti lümfisüsteemi sisaldab hüdro vedelikus; veel me peame järgima seda 8×8 (8 klaasi 8 untsi) suunis? Mitte.

Teie keha on tark

See teavitab teid, kui see on kunstlikult. Sarnaselt see teavitab teid, kui oled näljane. College inimesed propageeritud, et kui keha ütleb teile, see on kunstlikult mis näitab parajasti kuivanud! Tegin, et ei ole palju rohkem näiteks kui kui nälgivad olete praegu riigi nälga. Aga nad Oeh mul ka halb, sest see on täpselt see, mida kõik tegelikud tõendid näitavad. Praegu on minu jaoks, on palju olulisem probleem, et sai heita, kui pärast 8×8 reegel. See on tippkvaliteediga vett!

Kui vesi on vähendatud pH ehk., 5-7 see läheb kleepuv ja saad 18-22 H20 molekulid kinni üksteisega. See ei ole suur. Vesi peale, mis pakub suurepärast transpordisüsteemi kõik soovimatud elemendid vesi sattuda keha. Kui vee pH on seoses 8 – nagu vesi arutame juga – see on kindlasti lahti vesiniksidemed ja ka saad 3-5 veemolekulid kinni omavahel, see on palju tervislikum. Lihtsalt, kui terve on vesi, mis istub seisva plastikust konteiner?

Lisaks võib mineraalainete sisaldus vees on väga oluline. Kui teie vesi on suurepärane tervisliku mineraalid seda, siis saavad mitmetest füüsilise taseme. Nii lihtsalt, mis teha?

Võimalusi Tee oma Kraanivesi Fantastiline

  1. Öösel võtta kannu veega ja jätta ta leti, ei kaas. Palju kloriide ja ka fluoriidid kindlasti hajutada üleöö.
  2. Varahommikul, asetage vee mikseris – võrreldav mõju läheb üle Falls. See on kindlasti eraldada vesiniksidemeid, jättes madalama pH ja vähem H2O molekulid sideme koos.
  3. Gaasid hajuvad; raskemad saasteainete kindlasti minna põhja.
  4. Jäta viimase 1/4 vett kannmikseri ja ka pesta kraanikaussi.
  5. Mis ülejäänud vesi, pannakse natuke Himaalaja soola, samuti kui sul hetkel on suur vee. Pea meeles, et mõned inimesed on viidanud Himaalaja soola -, et mitmed mineraalid avastati ainult mikrokogustes – mis on tegelikult oma eelise ei kahjuks. Sa nõuda ainult need mineraalid mikrokogustes keha.

Nii praegu teil on tõeliselt suurepärane vett, mis on ka antioksüdant samuti mineraalvee täielik. Sa ei pea raiskama laenu osta vett või lisada plastist prügikasti pakk. Teie vesi on maitsev, tervislik ja tasakaalustatud ja ökonoomne! Rohkem maitse, lisada veidi sidrunimahla. Samuti tervislikumaks.

Kõik me Nõutav on struktureeritud Vesi

Praegu, kui soovite võtta ka huvitavam spin – mis loomulikult on see, mida ma naudin seda teha, pärast seda kaaluma Dr. Pollack uurimus struktureeritud Vesi. See hakkas ilmuma seoses 8 aastat varem ja ka loomulikult, ma armastasin seda. Meie keha ei ole isegi kasutada vee asemel see arendab H2O3 mida nimetatakse organiseeritud veega. Põhjus, miks ma tahtsin oli see, et ma saan aru, erinevaid inimesi, et juua saadetised vett (tähendab liiga palju nagu ma olin mures), kuid olid kunstlikult. Kuidas see võimalik? Ehk keha ei muundades H2O viiakse H2O3. Pea meeles, et hea teadus raskusi iganes teooriaid praegu toimub ja ka vajutab meie arusaamist ka kaugemale. Alati midagi jõuab on aktsepteeritud reaalsus, ma alustan vaidlustamiseks.