Kāpēc Holesterīns ne vienmēr ir slikti – Kas jums būtu jāzina par holesterīnu

Saskaņā ar Valsts Center for Health Statistics pie Slimību kontroles un profilakses, daži no visvairāk izplatītas veselības problēmām, ar ko saskaras pasaule šodien ir sirds slimības, vēzis, insults, AIDS, diabēts, pneimonija / gripas, hroniskas plaušu slimības (astma, bronhīts), un zīdaiņu mirstība. Neiroloģiskās slimības, piemēram, autisma spektra, pievienot un ADHD, bipolārā sindromu, un šizofrēnija ir tikai jaunākais ilgtermiņā potenciāli dzīvībai bīstamas kaites, kas ir vērsti cilvēki (un viņu mājdzīvnieki) kopš modernizācijas lauksaimniecības un pārtikas apstrādes paņēmieniem uzlabotas mūs 20.gadsimtā.

Lielākā daļa mūsdienu slimības, ko radījusi hronisks iekaisums, nav veids, kas notiek, ja jums ir ievainoti, un traumas redzi sāk uzbriest, bet tāda veida, kas paver durvis postošas ​​sekas pie šūnu līmenī struktūrās lielākā daļa cilvēku katru dienu. Zema imūnā atbilde, jo trūkst uztura atbalsta neļauj organismam aizsargāt un dziedināt sevi.

Kas ir holesterīns?

Holesterīns ir taukskābju viela, ko ražo aknas, kas veic vai palīdz tūkstošiem organisma funkcijām, piemēram, ēku šūnu membrānām, nervu apvalki, un daudz jūsu smadzenēs. Tas ir ļoti svarīgi, lai hormonu ražošanu un vielmaiņā visus taukos šķīstošo vitamīnu, piemēram, A vitamīns, D, E un K, kā arī citas lietas. Bez tam, jūs varētu nomirt.

 • ZBL, zema blīvuma lipoproteīnu, ir pazīstama kā slikto holesterīnu. LDLs uzņemt holesterīnu no aknām un piegādāt to uz šūnām.
 • HDL, augsta blīvuma lipoproteīnu, ir pazīstama kā labā holesterīna. HDLs noņemtu lieko holesterīnu no asinīm, un ņemt to uz aknām.
 • Jūsu ķermenis padara savu holesterīna līmeni, bet ir spēja uz leju, regulēt, ja tas nozīmēs pārāk daudz holesterīna līmeni asinīs. Kad jūs samazināt savu patēriņu vai lieto narkotikas, lai samazinātu holesterīna līmeni, jūsu ķermeņa up-regulē ražošanu. Tā mēģina padarīt vairāk, lai kompensētu to, kas trūkst.
 • Uztura holesterīns (holesterīns no pārtikas) var iegūt tikai no dzīvnieku izcelsmes produktiem.

Neskatoties uz iepriekšējā medicīnas un farmācijas vienprātības, tomēr jauni pētījumi liecina, ka uztura holesterīns faktiski var apturēt iekaisumu, novērš asins recekļu veidošanos, atbalsta imūnsistēmu un novērš slimības, kas izraisa mutācijas šūnas.

 • Valstis ar augstāku vidējo holesterīna ir mazāk sirds slimība
 • Populārs statīnu narkotikas nav zemāks holesterīna, tās pazemina iekaisumu (parasti, ko izraisa cukura līmeni asinīs tapas)
 • 2004. gada valsts Holesterīns izglītības programma vadlīnijas ir paplašināta, lai ieteiktu, ka cilvēki, kuriem nav sirds slimība jāņem statīnus, lai novērstu sirds slimību (8 no 9 paneļa ekspertiem bija farmācijas nozari saites).
 • Cilvēkiem ar zemāko holesterīna, jo tās vecums ir pie visaugstākā risks izziņas traucējumiem, demenci un smadzeņu deģenerācija, sirds slimības un nāvi.

Mērķis augstu ABL un zemas triglicerīdu

Triglicerīdu ir nosaukums, mēs dot taukskābēm, kad tie cirkulē bloodstreams. Augsts līmenis ir slikta lieta, un galvenokārt izraisa hroniski augstu ogļhidrātu uzņemšanu no graudiem un pākšaugus.

 • Lai sasniegtu augstāku līmeni, ABL, pārliecinieties, lai samazinātu savus avotus omega-6 taukus, galvenokārt no rūpnieciski apstrādātiem augu sēklu eļļu, bet arī no nekā riekstiem.
 • Ņemot labas kvalitātes zivju eļļa dienas ir labs veids, kā palielināt omega-3 taukskābes.
 • Piesātinātie tauki arī paaugstināt labu ABL. Think kokosriekstu eļļa, cūku taukus, sviestu, un liellopu taukiem.
 • Cut cukurus, graudus, un rafinēts ogļhidrātu un ēst taukus, gaļas un olu dzeltenumus.

Holesterīns un sirds

Ar sirds slimības ir pie saraksta augšgalā mūsdienu slimībām, sirds-uzturs teorija ir laba vieta, lai sāktu meklē saikni starp holesterīna un sirds slimības. Mūsdienu hipotēze par sirds slimībām pieņem, ka uzturs bagāts piesātināto tauku un holesterīna ievērojami veicina sirds slimības. Statistika atšķiras pēc avota un ietekmē vecuma, rases un dzimuma, bet esošie ieteikumi par sirds un uzturs uzņemties holesterīna kā cēloņsakarības par aizsērējusi artērijās, kas izraisa sirds slimības.

Koronārā sirds slimība (KSS) ir termins, kas ietver dažādus apstākļus, tostarp palielinājums plāksne ietvaros sienām artērijas, kas apgādā sirdi, iekaisumu un sadalījumu par darbības sirds muskuli, un augstu asinsspiedienu. Jo sākumā 20.gadsimta lielākā daļa sirds slimības ir izraisījusi infekcija un imūnsistēmas kompromisu. Sirds slimības ir retas un palīdzēja tikai 8% no visiem nāves gadījumiem. Ar atklāšanas antibiotikas, tas izraisa sirds slimības ir faktiski tika likvidēta.

 • Šodien, sirds slimības veido vairāk nekā 45% no visiem nāves gadījumiem
 • 75% no cilvēkiem, kuri sirdslēkmes ir normāls holesterīna līmenis

Holesterīna un Brain

Holesterīns ir saņēmusi sliktu reputāciju pēdējo 50-60 gadu laikā. Vai varētu būt tā, ka darīts holesterīna pētījumi ir maldinoši, pat zinātniekiem, kas tos, kas veikti? Jaunākie pētījumi un daži no vadošajiem ekspertiem smadzeņu plastiskumu un veselībai parāda mums, ka holesterīna nav slikti; tas ir tiešām kaut kas cilvēka smadzenes vajadzībām.

25% no holesterīna mūsu organismā ir atrodama smadzenēs. Tā darbojas, lai veicinātu membrānu funkcijas un ir neapstrādāts materiāls, lai padarītu progesterona estrogēnu, kortizola, testosteronu un vitamīnu D. Kad mēs domājam par antioksidantiem, mēs domājam par krāsains ogas un zaļo lapu dārzeņi, bet holesterīns darbojas arī kā antioksidants.

 • Viens pētījums (1) parādīja, ka atmiņas funkcija bija labākais testa jautājumiem ar augstāko kopējo holesterīna līmenis, un ZBL holesterīna, jo īpaši.
 • Daži pētījumi atklāja saistību starp demenci un zems holesterīna.

Iekaisums ir saknes problēma

Paaugstināts seruma holesterīna līmenis ir simptoms pamata problēma jūsu ķermeņa, nevis problēmas cēloni, kas ir iekaisums. Holesterīns ir nosūtīts artērijas dziedēt iekaisumu. Ja tas ir veiksmīgs, viss normalizējas. Ja iekaisums nav izzuduši, vairāk holesterīna tiek nosūtīts un sāk uzkrāties ap artērijas kā joslas palīdzību. Tas ir, kā plāksne sāk veidot.

Īstais iemesls iekaisuma augsts insulīna, reakcija ar lieko ogļhidrātu / rafinētā cukura patēriņu, kas rada cukura līmeni asinīs tapas. Trans-tauku un rūpnieciski apstrādāti dārzeņu sēklu eļļas izraisīt iekaisumu. Mēs tikai patiešām redzēt jebkādu negatīvu ietekmi ZBL, kad tas kļūst oksidē brīvie radikāļi. Uzturs ar augstu antioksidantu (dārzeņi un augļi), un zems ogļhidrātu samazinās faktorus oksidēšanās organismā.

Natural Health: Izpratne Pārtikas

Daži zinātnieki ir trending uz pārliecību, ka dzīvesveids, tai skaitā pārtikas, ietekmes, un kontrolē pēriens 95% no mūsu vispārējo stāvokli. Saskaņā ar Weston A. Price Foundation, šādi ir politiski pareizi uztura vadlīnijas, kas pašlaik ir modē:

 • Izvairieties no piesātināto tauku
 • Limit holesterīna pārtikā
 • Izmantot vairāk polinepiesātinātās eļļas
 • Cut atpakaļ uz olām vai ēst tikai olu baltumus
 • Ēst liesu gaļu un ierobežo sarkanās gaļas
 • Dzert zema tauku satura pienu un daudz no tā, lai iegūtu nepieciešamo kalciju
 • Ierobežot tauku patēriņu līdz 30% kaloriju
 • Ēd 6-11 porcijas graudu dienā
 • ierobežot sāli
 • Ēd vismaz 5 porcijas augļu un dārzeņu dienā
 • Izvēlēties vairāk proteīniem bagātu sojas pārtiku virs dzīvnieku olbaltumvielām

Šo moderno vadlīniju risks, ka ieteicamie ierobežojumi ir izveidoti, pamatojoties uz pārtikas produktiem, kas ir fasēti, viltotā un modificētu, satur mākslīgās ķimikālijas, un augstu fruktozes kukurūzas sīrups un mākslīgie saldinātāji, no kuriem visi var izraisīt iekaisumu. Tas noveda pie pieņēmuma, ka tas ir veids ir pārtikas, kas izraisa problēmas, bez domas dota rūpnieciskai pārstrādei.

Lets to apskatīt šos pašu pārtiku no citas perspektīvas.

 • Piesātinātie tauki : nodrošināt šūnu membrānas integritāti un veicinātu ķermeņa spēju izmantot neaizstājamās taukskābes. Tie aizsargā aknas un ir vēlamais pārtika sirdi un smadzenēm. Tie neizraisa sirds slimību. Pētījumi, kas norāda citādi neņēma vērā apstrādātus ogļhidrātus uzņem ar mācību priekšmetiem.
 • Uztura holesterīns : veicina izturību zarnu sienas un palīdz zīdaiņiem un bērniem attīstīt veselīgu smadzeņu un nervu sistēmu. Pārtikas produkti, kas satur holesterīnu satur arī citas uzturvielas. Tikai oksidē holesterīna veicina sirds slimības. Piena pulveris un pulverveida olas satur oksidēta holesterīna un piena pulveris tiek pievienota 1% un 2% piena.
 • Polinepiesātinātās taukskābes : ir jauna cilvēka uzturā dēļ modernizāciju un mehanizāciju. Tie veicina mācīšanās traucējumiem, zarnu problēmas, sirds slimības, vēzis un autoimūnām slimībām, starp citām lietām.
 • Grassfed sarkanā gaļa : ir bagāts avots barības vielu, tai skaitā vitamīni B12, B6, cinks, fosfors, karnitīns un koenzīms Q10, kas aizsargā sirdi un nervu sistēmu.
 • Olas : nodrošina lielisku olbaltumvielu un daudzas svarīgas taukskābes, kas veicina veselību, smadzeņu un nervu sistēmu. Olu aizstājēji ir pierādīts, ka izraisa ātru nāvi testa dzīvniekiem.
 • Lowfat un nonfat piens : trūkst taukos šķīstošos vitamīnus, kas nepieciešami, lai asimilēt olbaltumvielas un minerālvielas, kas pienā pati. Patēriņš zema tauku satura pārtikas produktiem (pārtikas produktiem, kas ir bijusi tauki, kas izņemti, ne pārtikas produktus, kas ir dabīgi zems tauku saturs) var novest pie izsīkšanu A un D vitamīnu
 • 30% no kaloriju kā tauki : ir pārāk zema, lai lielākā daļa cilvēku, un var izraisīt zems cukura līmenis asinīs un nogurumu. Tradicionālās diētas ietverti 40% līdz 80% kaloriju no taukiem, galvenokārt no dzīvnieku izcelsmes. Atšķirība bija tā, ka dzīvnieki nav sūknē ar steroīdiem, hormonu, antibiotikas, un pesticīdu piekrauta apstrādāti plūsmu. Toksīni tiek saglabāti taukaudos dzīvniekiem (ieskaitot cilvēku), lai tīra dzīvnieks saturēs tīru taukus.
 • Lielākā daļa graudu produkti : tiek izgatavoti no kviešu miltiem, kas ir apstrādāti un izsmalcinātu, balinātu un attīrīta, atstājot to nepiemīt barības vielu. Modern kvieši ir hibrīds, kas satur newer proteīnus, kas tagad domājams, lai iedarbinātu iekaisuma reakcijām, barības vielu trūkumu un zarnu trakta traucējumi, t.sk. Celiakija.
 • Sāls vai nātrija : ir svarīgi gremošanu un asimilāciju. Šūnas ir nepieciešams gan kāliju no iekšpuses un nātrija no ārpuses, lai saglabātu atbilstošu līdzsvaru un funkcijas. Daudzi pārtikas produkti satur dabīgā nātrija un to nedrīkst pieļaut. Rock vai minerālu sāls (vārāmās sāls) satur lielāku daļu no nātrijs, kālijs. Vārāmā sāls ir bijusi visus izvadītie minerāli izņemot nātrija un kālija. Jūras sāls satur lielāku daļu no kālija nātrija.
 • Augļi un dārzeņi (augi) : saņem vidēji 10 pesticīdus to audzēšanas un uzglabāšanas dzīves laikā. Nomazgājiet rūpīgi ražo vai ēst bioloģiski audzētas pārtikas.
 • Modern sojas produkti (cits hibrīds) : bloks minerāls absorbcija, inhibē olbaltumvielu gremošanu, nomākt vairogdziedzera funkcija, un satur spēcīgus kancerogēni.

Tātad, kā mēs jēgas no pārtikas pieejamo mums? Ēst pārtiku tās visvairāk dabiskajā stāvoklī un baudīt katru daļu no tā, tostarp holesterīna un tauku no veseliem dzīvniekiem. Palieciet prom no apstrādātās, fasēta, sagatavoti sīkumi. Iet organisko un zāles baro, ja jūs varat, un nav jāuztraucas par skaitot kalorijas. Ēst dzīvot!