Kaklo krekingo: Ar saugu ar turėtume jaudintis dėl to?

Daugelis iš mūsų norėtų nulaužti mūsų sąnarius ir kaklo krekingo taip pat yra vienas iš jų. Kai kurie iš mūsų gali daryti tai jaustis atsipalaidavęs kiti gali tai daryti iš vien įpročio. Nepriklausomai būti priežastis, labai svarbu žinoti, ar trumpa euforija, kad jaučiate krekingo savo kaklo yra verta ar yra kokių nors susijusi rizika, kad jūs turėtumėte žinoti. Laikyti svarstymas šį postą ir sužinoti daugiau apie kaklą krekingo ir ar ši praktika yra saugus jums?

Kas yra kaklo Krekingo ir ką daro, kad krekingo Sound?

Spraginimo arba kaklas krekingo gerų rezultatų, kai jums padaryti greitai judesius ant kaklo, kad atpalaiduoja raiščių ir sąnarių savo kaklo. Kaklo krekingo yra panašus į rankų ir kojų pirštų krumpliais ar kitų kūno dalių krekingo. Štai keletas priežasčių, dėl kurių krekingo garsą kaklo:

1. Dėl Sąjūdžio

Kai prie jo pridėtose raumenų ir kaulų, vadinamų raiščių ir sausgyslių pluoštus, šiek tiek judėti iš savo vietos, ir tada grįžti į pradinę padėtį, dėl to atsiranda fotografuoja garsu. Garsas taip pat atsiranda, kai sąnariai judėjimas sukelia spaudimą raiščių.

2. Dėl artritas

Kai tai kaulų liga atsiranda, kai ji daro sklandų sąnarių. Besiūlių mobilumas kremzlės gauna pažeista, ir jungtinės paviršius taip pat tampa grublėta, todėl krekingo garsą.

3. Kadangi dujų pabėgti nuo sąnarių

Yra skystis metu mūsų sąnarių ir kaulų, kad padeda savo sklandų judėjimą. Šis skystis susideda iš deguonies, anglies dioksido, ir azoto. Mūsų kaklo sudaro sąnarių briaunų, kurios apima kapsules aplink juos. Šios kapsulės yra pripildytas dujų ir bet kokio judėjimo šiose suporuotas sąnarių rezultatų pabėgti dujų burbuliukų, kurie sukelia krekingo garsą.

Ar yra kokių nors krekingo Neck privalumai?

Na, dažniausiai naudos, kad vienas vairuoja nuo kaklo krekingo yra atleisti skausmą. Čia yra keletas kitų kaklo puiki privalumai:

  • Tai padeda sumažinti nugaros skausmą
  • Jis padeda bendraujant su migrena
  • Jis padeda sumažinti kaklo skausmas

Jei pasirinksite kaklo fotografuoja gauti atleidimą iš bet kurios iš minėtų negalavimų, jis pasiūlė jums pagalbą iš profesinės Chiropractor.

Ar rizikinga Crack kaklą?

Daugelis chiropraktikai naudoti gimdos kaklelio stuburo manipuliacijos ar tai, ką mes paprastai vadiname kaklo krekingo metodą, suteikti atleidimą nuo įvairių skausmų. Tačiau, yra keletas susijusių riziką, susijusią su kaklo krekingo, kad jūs turėtumėte žinoti apie:

1. tai gali sukelti kraujo krešėjimo

Kartais kaklo krekingo gali sukelti nutrūko kraujagyslių kaklo. Tai gali sukelti kraujo krešulių kaklo. Ši būklė gali būti mirtinos, nes jis gali trukdyti deguonies tiekimą į smegenis.

2. Tai gali sukelti Stoke

Nežinote, kaip kaklas krekingo ir insulto yra prijungtas, gerai, kad yra ryšys. Tai gali atsitikti, kai arterija, kuri atlieka kraujo į smegenis gauna plyšus. Tai nutrūko gali sukelti insultą. Žmonės, kurie daugiau kaip 60 metų yra labiau linkę į jį.

3. Tai gali sukelti trūkumas mobilumo

Kaskart nulaužti savo kaklo, yra žalos jungiamojo audinio stuburo rizika. Reguliariai praktikuojančių kaklo yra krekingo gali būti riboto judumo sąnarių, todėl ji gali sukelti sąlygas, tokias kaip artritas.

4. Tai gali sukelti osteoartritą

Kai kaklas krekingo praktikuojama ji padidina kaklo sąnarių spaudimą. Kai tai bus padaryta už daugiau ilgesnį laikotarpį arba reguliariai, ji gali sukelti nestabilumą kaklo raumenų ir sąnarių. Tai veda prie silpnina Jūsų kaulų ir raumenų ir todėl osteoartritu.

Tai tik keletas negalavimų, kurie gali gauti sukėlė dėl to, kad kaklo krekingo praktikoje.

Kai siekti Chiropractic Care?

Žmonės, kurie praktikuoja kaklo krekingo reguliariai ir jausti jokio skausmo ar diskomforto negali būti reikalaujama, kad aplankyti savo Chiropractor už bet kokią kaklo krekingo gydymą. Tačiau, jei jaučiate skausmą ar nerimą daro tą patį, tada jums turi apsvarstyti kaklas krekingo iki Kręgarz. Profesionalus ir apmokyti Kręgarz padės suderinti savo sąnarius ir gali padėti jums suteikti atleidimą nuo savo skausmo. Čia yra keletas sąlygų, kurios gali nurodyti jums ieškoti chiropractic priežiūra:

  • Jei lėtinis skausmas, kaklo yra patyrę, kad neatrodo, išnyks ar neišnyks su laiku
  • Jei kuri nors iš patinimas natūra yra ant kaklo, kuris gali sukelti dėl žalos, infekcijos ar skysčio susikaupimo
  • Jei kyla problemų pereinant ant kaklo sąnarių, kuris gali būti dėl senatvės ar sveikatos reikalavimų, pavyzdžiui, osteoartrito

5 saugiausių būdų nulaužti kaklą

Amžius yra vienas iš svarbiausių veiksnių, lemiančių riziką, susijusią su kaklo skilinėjimą. Tai reiškia, kad, jei esate jauna ar jūsų raumenys ir sąnariai yra puiki forma, tai yra mažiau tikėtina, kad galėtumėte išlaikyti jokios žalos ar žalos atlikdami kaklo krekingo pratimą. Tačiau, būti tikri, kad jūs tai darote teisingai ir nekenkiant sau, mes svarstome keletą veiksmingų ir saugiau būdų, kaip nulaužti kaklą:

1. vadovas pakreipimas metodas

Atsistokite tiesiai, arba tiesiai sėdėti ir laikyti kaklą tiesiai. Dabar, be slouching, pakreipti galvą į vieną pusę ir likti ten kelias sekundes. Grįžti į centrą ir eiti į kitą pusę. Jei nenorite išgirsti jūsų kaklo crack pirmoje kelyje, galite pakartoti pakreipti galvą į priešybių pusių keletą kartų. Jei jūsų kaklas vis dar nėra nulaužti, galite pabandyti stumti žemyn į priešingą pusę į kur jūsų galva pasvirusi ant.

2. Putų Volelis Technika

Šis metodas reikalauja putų ritinėlį. Atsigulkite ant žemės su nugara tvirtai liečia grindis, ir jūsų rankos ilsisi ant šonų. Padėkite putų voleliu pagal savo kaklo. Dabar švelniai pakelti nugarą ir glutes nuo žemės ir pradėti sukti ant kaklo ant putos. Perkelti pirmyn ir atgal su voleliu pagal jūsų kaklo. Suteikti papildomą paramą savo kaklo, galite įdėti savo rankas po galva, o juda ant ritinio. Jūs galite perkelti šį volelį žemyn į savo apatinę nugaros dalį taip pat. Viešnagės atsipalaidavęs ir išlaikyti sukti ant kaklo ant putų, kol išgirsite pokštelėjimas jūsų kaklo.

3. Vadovas Pakelkite

Atsistokite tiesiai ir Tuck savo nugarą, tačiau susilaiko nuo tucking ją per sunku. Valcuojant galvą, lėtai sukite galvą į dešinę, jei manote, kad skausmas ant kairiojo šono arba pasukti į kairėje pusėje, jei jaučiate skausmą dešinėje pusėje. Laikyti sukasi galvą sukamaisiais judesiais, tačiau nepamirškite nukreipti sritis, kad skauda labiausiai. Išgirsite spirgučių garsą, kaip tai padaryti. Kada darydamas šį pratimą, jei jaučiate bet kokį skausmą ar diskomfortą, turėtumėte nedelsiant nutraukti.

4. kumščiu ir puodelis būdas

Sėdėti arba stovėti vertikalioje padėtyje. Laikykite savo kaklo tiesiai. Padaryti kumštį naudodami savo kairę ranką ir padėkite jį ant kairėje pusėje smakro. Dabar, švelniai spaudimą iš savo kumščiu į dešinę pusę. Daryti tą patį su kaire ranka. Arba galite naudoti savo ranką puodelio savo veidą iš vienos pusės, o tada daryti spaudimą į priešingą pusę. Susilaikyti nuo išleisti per daug spaudimo. Jūs galite girdėti krekingo garsą, kaip padaryti šiuos veiksmus.

5. taurės ir pasiekti būdas

Tai yra viena iš plačiausiai naudojamų metodų kaklo krekingo. Tačiau įsitikinkite, kai įtrūkimai kaklo naudojant šią techniką, kaklo raumenys yra ištempti ir laisvesnė iki. Padaryti puodelį iš delne ir įdėkite į vienos pusės veido taip, kad smakras yra dedamas į tuštumą ir pirštai yra skruostus. Dabar imtis kitų ranką nuo savo sprando ir patraukti savo galvą tvirtai su juo. Dabar perkelti abi rankas, daryti spaudimą iš abiejų galų. Užtikrinti, kad būtų galima tvirtai, bet švelniai iš abiejų jūsų rankose. Laikykite tai daryti, kol išgirsite krekingo garsą. Tą patį galima padaryti, kad atleiskite spaudimą iš kitos pusės.

Bet pirmiau minėtų metodų yra puikus būdas malšinančių skausmą ir spaudimą iš savo kaklo. Tačiau, patartina naudotis visišką diskreciją darydama ir įsitikinkite, kad jums nereikia eiti už borto, o daro šiuos pratimus.

Kaklo krekingo yra puikus būdas atleidžia spaudimą iš sąnarių, taip pat todėl jums jaustis gerai. Tačiau, jūs turite įsitikinti, kad jums sekti teisingą būdą daryti, taip pat užtikrinti, kad jūs neturite sekti šią praktiką reguliariai. Sužinokite tinkamą būdą daro šią techniką iš savo gydytojo ar Chiropractor išvengti nereikalingų pavojų.