Kaip tai padaryti Sit up namuose teisingai

Sit up yra neatskiriama darbo, ir jūsų geriausias draugas, jei norite butas abs. Jei dirbu ant jų, bet jaučiasi vyksta yra labai lėtas, gal galite naudoti vadovą, kuris daro juos labiau efektyvi. Tinkamas būdas tai padaryti Sit up gali būti jūsų trūkstama grandis fitneso įspėtas.

Sit up yra puikus treniruotės pilvo raumenis. Theyre taip pat puikiai tinka klubų. Daro juos religiškai, derinant juos su atsilenkimai, kojų liftų ir lentų, taip pat valgyti teisę gali jums plokštesnis skrandį. Atitiktų jūsų procedūrą su šiuos veiksmus, norėdami užtikrinti jums gerai jūsų būdas.

Kaip tai padaryti Sit up namuose teisingu keliu?

1 žingsnis

Atsigulti. Bet niekada ant lovos. Grindys arba kieto paviršiaus yra geriausias, nes ji suteikia geresnę paramą. Naudokite jogos kilimėlį arba didelį rankšluostį ją sušvelninti.

2 žingsnis

Kitame žingsnyje jūsų sit-iki treniruotės įprastas, įsitikinkite, kad jūsų kaklas tiesus, kaip jūs galite laikyti jį. Tavo galva, turėtų būti visiškai atsipalaidavę. Vieta jūsų rankas po savo galvos ir kaklo juos pastovus, bet nepalaiko jų visiškai. Jei esate pradedantysis, jums gali rasti kirtimo rankas visoje savo krūtinės lengviau nei dedant juos po savo galvos. Kaip jūsų pagrindinė stiprina ir gausite geriau daryti pilvo Sit up , Jūs galite palaipsniui progresuoti.

3 žingsnis

Trečiasis SIT viršų pratybų žingsnis yra sulenkti savo kelio į 90 laipsnių kampu, laikant kamuoliukus ir kulnai pėdas ant grindų. neleiskite nieko įtvirtinti savo kojas, nes ji atims darbą, kad jūsų abs reikia daryti. Jūsų nugaros niekada neturėtų būti išlenktas, bet išlaikyti natūralų kreivė.

4 žingsnis

Priveržkite savo pilvo raumenis giliai iškvėpti. Tai bus atkreipti jūsų pilvas į savo stuburo, leidžia jums atlikti tinkamą būdą, kaip Sit up , Įkvėpimo atlikdami pratimą tik padermė savo nugaros raumenis. Kitas, švelniai pakelkite galvą, o po to savo menčių. Laikyti juda aukštyn, kol jūs esate ne 90 laipsnių padėtį arba kai jūsų alkūnės kirsti savo kelio.

5 žingsnis

Dabar, kad jūs iškėlėte savo liemenį, palaikykite kelias sekundes ir įtemptų jūsų abs poziciją. Lėtai pareikšti savo nugarą grindų, bet pabandyti neleisti sau eiti atgal į savo poilsio vietą. Kai įvaldysite teisingą kelią daryti Sit up , Galite pereiti į kitą lygį.

6 žingsnis

Tęskite reikiamų pakartojimų dieną. Laikykite savo apatinę nugaros dalį ir jūsų pėdų plokščio prieš aukšte visoje dugną. Žinoti, kaip jūsų pilvo raumenys yra perkančiosios įsitikinti, kad theyre daro visą darbą. Tai yra teisingas būdas padaryti sėdėti-up, ir jūs galite praktikuoti kasdien ją tobulinti.

Jei havent naudojamasi ilgą laiką, apsvarstyti, kaip pusė Sit up , Sit-up pratimai moterims geriausia dirbti, kai jūs taip pat likti hidratuotas, valgyti subalansuotą mitybą ir likti motyvuotas. Cheers į vienodesnį pilvo.