Kaip sušilti prieš treniruotę lengvai

Nors esate susijaudinęs apie sporto iššūkį ir jau patekti į už treniruotę nuotaikos, nepamirškite gera sušilti rutina. Tai padės jums ištiesti, kad daug dar per treniruotę. Nardymas tiesiai į griežtą rutinos gali susižeisti. Iš sušilti pratimai svarba yra rimtas verslas. Dėl maitinimo treniruotės, jums reikia įsitikinti, kad jūsų raumenys yra pakankamai tvarkyti griežtumo laisvi. Pabandykite kai kurie iš šių puikių sušilti pratimus prieš pradėdami su dienos fitneso tvarkaraštis visu greičiu.

Kaip lengvai sušilti prieš treniruotę

1. dinaminių juda

Jūsų pasirengimo treniruotės rutina turėtų būti dinamiška ir efektyvi. Už gerą šiltas iki sesijos, pabandykite paprasta kūno sušilti pratimus kaip pirmyn įtūpstas, rankų pėsčiomis, rankos ratą ar net šoninio pritūpęs. Jūs netgi galite pabandyti 3 rinkinius 15-kieme linijinių praleidžia. Šiek tiek paprastai tęsiasi ar apgauti.

2. šokinėti

Sporto specialistai rekomenduoja 5 minučių šokinėja virvę šiek tiek greitas tempas sušilti savo sąnarius. nesijaučia, kad reikia persistengti. Atrama yra labai svarbi. Jei dirbate vėlai lašas jūsų mažylis į mokyklą, Šokdynė sesijos padeda suteikti jūsų širdies ritmas ir kūno temperatūrą padidinti. Jei 5 minutes vis dar per daug už jus, pradėti su 3 minutes ir tada pereikite aukštyn. Kaip sušilti prieš treniruotę? Ne todėl, kad sunku, pamatysite.

3. Pasukite iki tempą

Iš anksto treniruotės šokių sesijos kai sušilti melodijas taip pat gali padėti jums. Toks šokių rutina padeda nustatyti tempą labai treniruotės po sušilti. Jūs visada galite remtis senųjų hitai iš 1990 arba pasirinkti keletą naujesnių RandB ir hip-hop melodijas, kad daug-reikia padidinti. Tai yra vienas iš daugelio pagrindinių sušilti pratimai jūs tikrai gali duoti kulka. Taip pat įtraukti jūsų mažyliai į šokių.

4. Jumping Jacks

Šokinėja domkratai padėti dirbti savo kojas, širdį ir branduolį visus iš karto. Peršokti iš stovint su jūsų rankos ir kojos nukreipta į išorę. Tai padės atlaisvinti jus prie treniruočių sesijos ir padės jums prakaitas tik šiek tiek be darbo jus į kaulą. būtina jums išsaugoti savo energiją dėl intensyvios treniruotės, kad taip toliau. Tai yra vienas iš geriausių sušilti pratimai ABS, kojų ir širdies.

Geri sušilti pratimai prieš treniruotę gali padėti jums gauti į griovelį greičiau. Ji taip pat suteikia savo kūno laiko prisitaikyti prie krūvio vėliau. Net tada, kai Jūs dirbate vėlai arba ne nuotaikoje, kad laiko mažai sušilti. Tai darys jūsų raumenys daug gero. Jūs suprasite, kad sušilti pratimai svarbą, kai jums rasti savo dienos tikslą tiek daug pasiekti.