Kaip padėti ką nors jums patinka, kuris yra depresija

Depresija yra psichikos sutrikimas, kuris reikalauja priežiūros ir gydymo. Jei jūsų artimuosius kenčia nuo šios psichinės būklės, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, siekiant padėti jiems įveikti šį išbandymą geriau spręsti. Skaityti šį postą ir sužinoti, kaip padėti kam nors artimas jums susidoroti su depresija.

Kaip pasakyti, jei asmuo serga depresija?

Kartais tie, kurie kenčia nuo depresijos ar žmonių arti tokių žmonių negali suprasti, kad jie kovoja su depresija. Dauguma žmonių ignoruoti arba atmesti savo depresiją galvoju, kad ji būtų normali plūstelėti pykčio ar liūdesio. Tai paprastai gali atsitikti, nes ten yra didžiulis socialinė stigma pridedamas prie žmonių, dirbančių su psichikos sutrikimais. Tačiau kai kurie iš šių simptomų gali padėti nustatyti, jei kas nors kenčia šį sutrikimą:

  • Jei asmuo patiria irzlumas ar staigių pykčio proveržių.
  • Jei asmuo patiria problemų priimant įprastą dieną sprendimų, sunku susikaupti ar susiduria su problema mąstymo.
  • Jei asmuo yra prarytos su savižudybę arba baigiasi jo gyvenimą reguliariai, nes depresija ir mintys apie savižudybę yra glaudžiai susiję minčių.
  • Jei asmuo neturi jaustis motyvuoti ar įtampos padaryti kasdienę favoritai.
  • Jei asmuo patiria staigus svorio padidėjimas ar svorio dėl pasikeitusių apetitas.
  • Jei žmogus patiria bet miego sutrikimų, tokių kaip letargija ar nemigos rūšies.
  • Jei asmuo patiria nuostolį susidomėjimą savo gyvenimo, pavyzdžiui, įprastų buities darbų, seksualinio aktyvumo, sporto ir tt
  • Jeigu asmenų socialinė ir profesinė veikimas pasireiškia poveikis.

Jei kai kurie ar visi šie simptomai stebimi ilgą laiką, jis gali būti apibūdinta kaip depresija. Tai labai svarbu, kad iš karto psichologinis dėmesys ieškoma, nes depresija retai tampa geriau savo. Anti-depresijos vaistus kartu su kognityvinė terapija gali padėti priimant asmuo jaučiasi geriau.

Efektyvūs būdai, kaip padėti kam nors išeiti iš depresijos

Be profesionalios pagalbos, žmonės, kurie yra glaudžiai susiję su depresija asmuo taip pat gali imtis tam tikrų priemonių, siekiant padėti, kad žmogus išeiti iš jos. Čia yra keletas veiksmingų būdų, kaip padėti kam nors kovoja depresijos arba priemonės padeda kažkas įveikti depresiją:

1. Pabandykite įdėti save į jų vietą

Tai labai lengva kam nors padėti, jei jums suprasti jų skausmą ir kančias. Žinoti apie savo situaciją išsamiai, kad būtų galima įsijausti ir padėti tvarkančiam asmeniui su juo.

2. Pasiruošti

Kaip galite padėti ką nors, jei jūs įpratęs turėti jokio supratimo apie tai, ką kitas asmuo gali būti susiję su. Yra daug interneto svetainių, knygų ir kitos priemonės, kurios gali padėti jums sužinoti apie depresiją. Jūs netgi galite susitikti su psichiatru ir šviesti sau geriau.

3. Tiesiog Būkite ten juos

Kartais tiesiog klausytis rūpesčių, baimės, ar nerimas gali padėti jiems jaustis geriau. Jūs negalite būti reikalaujama pasiūlyti sprendimą, tiesiog skolinti ausis ir žinoti, kaip tiksliai jie gali būti jausmas ir kas gali būti įkyrus jiems tiek daug.

4. Laikykite savo emocijas Išvykimas

Būdamas arti su žmogumi, kuris, susijusius su depresija, kartais gali užtrukti rinkliavą Jums. Nėra jokių abejonių, kad neigiami jausmai gali gauti užkrečiama taip pat. Išeiti iš namų, bendrauti su pozityvių žmonių arba hang out su savo draugais, kad jūsų pozityvumo atgal kelyje.

5. likti ramus

Darbas su žmogumi, kuris nuolat kovoja, gali būti labai sudėtingą situaciją spręsti. Jūs galite jaustis nusivylęs, piktas, taip pat patirti kitų tokių emocijų. Tai yra visiškai normalu jaustis taip. Prisijunkite prie paramos grupei, hang out su draugais ar daryti kitus dalykus, kurie daro jus laimingą.

6. prisiimti favoritai

Tiesiog taip, kaip kai kas nors turi karščiavimą sunku keltis ir padaryti savo kasdienę favoritai, asmuo, susijusius su depresija plaukioja ant pačioje valtyje. Paspartinti ir padėti jiems rūpintis savo kasdienį užduotis. Tai gali būti normalus, tačiau gali būti masinis neramumai vyksta jų viduje.

7. Nevartokite Things Asmeniškai

Nors bendrauti su asmeniu, kuris išgyvena depresiją, svarbu prisiminti, tai ne apie jus tai apie juos. Jie kovoja savo vidinius demonus, ir jei jie elgiasi ar veikia tam tikru būdu su jumis, visa tai dėl jų ligos ir nieko daugiau.

8. Pateikite besąlygiška meilė ir palaikymas

Nėra nieko gyvenime, kad negali būti geriau su meile ir rūpesčiu. Kai kas nors esate arti susiduria šią rimtą sveikatos problemą, suteikus joms savo besąlygišką meilę ir paramą padės jiems išeiti iš karto. Būdamas ten jų yra geriausias dalykas, kad jūs galite padaryti, siekiant padėti.

9. suteikia viltį

Svarbu, kad jums priminti jiems iš teigiamų dalykų savo gyvenime reguliariai, ar tai yra jų vaikai, jų aistra gyvenime, ar nieko, kad gali padėti jiems nesustoti. Tai labai svarbu, tokie žmonės rasti viltį, nes tai gali būti vienas dalykas, jie gali būti remdamasis labiausiai.

10. Pagalba jiems terapija ir vaistais

Visi aukščiau būdų dirbs gerai, jei jie imasi savo vaistus ir terapijos seansus religiškai. Įsitikinkite, kad nėra seansai praleidau, ir vaistai yra priimami laiku per.

Kada kreiptis skubios pagalbos

Jei asmuo kenčia nuo depresijos gauna savižudiško minties pernelyg dažnai arba bando pakenkti sau, rekomenduojama, kad reikėtų skubiai padėti. Tokie atvejai dažniausiai kyla, kai tas asmuo praranda tikimės gyventi ir mano mirtis gali sumažinti visą savo kančių. Jei kas nors iš jūsų šeimos turi įtakos depresijai, atlikite šiuos pasiūlymus ir padėti jam geriau.