Kaip Padaryti Gamtos rankų Sanitizer namuose

Nesu komercinių rankų sanitizers ventiliatorius. Tai gali skambėti keistai, bet aš ne naudoti antibakteriniu muilu arba stiprius valiklius namuose, nes aš iš tikrųjų tikiu, turintys šiek tiek bakterijas aplink yra geras dalykas. Džiaugiuosi, kad aš pradėjau padaryti savo asmeninės higienos prieš metus, juolab FDA nusprendė 2016 metais, kad gamintojai turėtų nustoti naudoti triklozano, bendrasis ingrediento antibakterinių muilų ir sanitizers Tuo metu dėl savo gebėjimo sutrikdyti hormonų ir indėlį iki a atsparių bakterijų augimą. Tiesiog eina į rodo, kad moka skaityti tyrimus!

Kodėl pribaigti rankų Sanitizer?

Mano namai yra ne ligoninės (dėka paprastai stiprią imuninę sistemas), todėl aš švelniau požiūrį ir padaryti tai naminis ranka dezinfekuojančios naudoti tik tada, kai mes negalime nusiplauti rankas arba yra susirūpinęs poveikio tikrai blogų bakterijų. Matau žudyti 99,9% mikrobų apeliacinį skundą, kai jūs turite mažų vaikų šeimos, ir liga vienas dažniausiai reiškia ligą visiems laikams. Vis dėlto, tai yra naudinga suprasti kai kurių priežasčių, kodėl antibakterinis etiketė Popping ant visų muilų rūšių, servetėlės ​​ir valikliai gali būti sprendimas, atrodo, būtų.

 • Paaiškinimas # 1: Naudojant ranką dezinfekuojančios išlaikyti gripas toli? Ji neveiks! Antibakteriniai muilai naikina bakterijas, bet ne virusus. Rankiniai sanitarinės ir muilai nereikia nieko daryti už virusų daugelis žmonių naudoja juos apsaugoti.
 • Paaiškinimas # 2: Tai gali būti tiesa, kad antibakterinių produktai nužudyti 99,9% mikrobų, bet 0,1% yra potencialiai žalingas (nes ji negali atsispirti antibakterinių preparatų). Šis mažas procentas, kad išgyvens, tada veisles ir eina savo atsparumą jo palikuonių antibiotikų, sukurti eilutes Superbugs, kad atsispirti naudoti antibiotikų. Tai gali būti vienas iš veiksnių, į dramos padidėjimo padermių kaip MRSA.
 • Priežastis # 3: Triklosanas, ir daugelyje antibakterinių muilai cheminė medžiaga buvo parodyta, kad bendrauti su chloro vandenyje, kad susidarytų chloroforminis dujas. Viršuje, kad, tai buvo įrodyta, kad būti hormonų Disruptor, ypač vaikams. Džiaugiuosi, kad buvo atsisakyta iš tiek daug produktų, bet aš esu skeptiškai tai išsprendžia problemą.
 • Paaiškinimas # 4: Kai įrodymai rodo, kad vaikai, kurie auga į pernelyg sterilios aplinkos turi didesnes alergijos ir astmos negu vaikams, kurie nesinaudoja antibakterinių produktus, kaip daug. Ekspozicijos skirtingų rūšių bakterijų, ypač anksti gyvenime, padeda vaikams imuninės sistemos plėtoti.

Padovanoti bakterijų Little Respect

Mano strategija, kai kalbama apie išlaikyti bjaurus bakterijas baimėje yra įsitikinti, kad mano vaikai imuninė sistema yra stipri, šeriant juos realaus maisto dietos su daug fermentuotų daržovių ir gėrimų (gerųjų bakterijų) ir riboti cukraus. Mes taip pat prioritetą gerą senamadiškas žaidimų laiką lauke, kur jie gali gauti vitamino D nuo saulės ir sveikų bakterijų iš dirvos microbiome. Aš naudoju rankų darbo muilo gabalėlius ar namų putų rankų muilas visų mūsų rankų plovimas poreikius, ir mes padarėme ją per kitą gripo sezono be jokių gripo atvejų. Sutapimas? Galbūt, bet aš nematau, kad reikia valyti stipriomis cheminėmis medžiagomis, kad dezinfekuoti savo namus kasdien.

Privalumai Gamtos Rankų dezinfekuojančios (su eteriniais aliejais)

Mes nenaudojame net mūsų natūralų rankų dezinfekcinės priemonės labai dažnai ir renkasi paprastą rankoms plauti, kai tik įmanoma. Aš nuolat šiek tiek butelį naminės vertus dezinfekuojančios iki kriauklės, siekiant užtikrinti saugumą po tvarkantys mėsą arba keičiant vystyklus, ir tt Be to dvokiantis didelio dangaus, komercinių sanitarinės dažnai būna džiovinimo alkoholio, kuris yra per stiprus vaikams naudoti vistiek. Gražus dalykas, apie tai mano paties yra galiu padaryti daugiau švelniai versiją naudoti aplink vaikais ir stipresnį vieną naudoti vietoje kaip viešasis tualetas. Vietoj triklozano ar kitų antibakterinių preparatų, aš naudoju eterinius aliejus, kurie slopina bakterijų natūraliai, yra atsargūs, pasirinkti tuos, kurie yra saugūs vaikams.

Čia yra mano eiti į rankas dezinfekuojančios receptus:

Švelnus rankų Sanitizer receptai (Saugi vaikams)

Tai vaistažolių rankų dezinfekcinės priemonės želė nesausina odos ir yra iš tikrųjų maitinantis dėl alavijo. Taip pat taip paprasta, kad jūsų vaikai gali padėti jums padaryti. Jis netgi gali būti konteineryje jūs planuojate naudoti, todėl jūs neturite gauti dubenėlį purvinas.

Ingridientai

 • 1/4 puodelio alavijo gelis (I naudoti šį organinių vieną)
 • 20 lašų gemalai eskadrinis eterinis aliejus (vaikas saugus)

instrukcijos

 1. Maišyti visus ingredientus ir saugoti daugkartinio naudojimo silikono vamzdžio (kaip šis).
 2. Naudokite kaip reikia natūraliai pašalinti mikrobus iš rankų.

Stipresnis rankų Sanitizer receptai

Stipresnės rankų Sanitizer kad atlieka kaip komercinių versijų (be triklozano), išbandyti šį receptą. Jei dirbate ligoninėje, tai gali būti gera savo asmeniniam naudojimui. Aš ne naudoti šį receptą vaikams!

Ingridientai

 • 1 valgomasis šaukštas patrinkite alkoholiu
 • 2/1 arb augalinis glicerinas (nebūtina)
 • 1/4 puodelio alavijo gelis
 • 10 lašų cinamono eterinis aliejus
 • 10 lašų arbatmedžio eterinio aliejaus
 • distiliuotas vanduo (koloidinis sidabro / sidabro jonų prideda antibakterinį galia, jei toks yra)
 • kiti eteriniai aliejai (tik kvapas)

instrukcijos

 1. Padaryti, sumaišykite alavijo gelis, neprivalomas glicerinas, ir patrinkite spirito mažame dubenėlyje.
 2. Pridėti cinamono eterinis aliejus ir arbatmedžio aliejus kartu su lašo ar dvi jokių kitų aliejų norite pridėti už kvapas. Citrinžolės, apelsinų, levandų ir pipirmėčių yra geras pasirinkimas.
 3. gerai sumaišoma ir pridėti distiliuoto vandens (arba koloidinio / sidabro jonų), kad plona, ​​kad reikiamos konsistencijos.
 4. Naudoti nedidelį piltuvo arba Pipetė perkelti ranką dezinfekuojančios į purškimo arba siurblio tipo butelius.
 5. Naudokite kaip tai darytumėte bet kokio kito tipo vertus dezinfekuojančios.

Pastabos

 • Visada pasitarkite su gydytoju ar sveikatos priežiūros specialistas prieš naudojant eterinius aliejus, ypač su vaikais, arba, jei turite sveikatos būklę.
 • Naudojant šviežią alavijo gelis ne taip stabilus kovos saugojimo; komercinės prekės rekomenduojama.

Jei jums patinka šį receptą, taip pat išbandyti savo DIY dezinfekavimo servetėlės ​​virtuvės skaitikliai ar vonios.