Kaip nuraminti savo protą nuo streso ir nerimo

Kaip mūsų gyvenimai gauti užsiėmęs ir našiau, mūsų kūnas ir protas pradeda patirti stresą. Stresas paviršiai ligų, ligos, nesveiki mitybos, ir daug daugiau forma. Tiesą sakant, mes visi žinome, kad stresas yra blogai mums, bet dauguma iš mūsų nieko apie tai nedaryk. Tačiau šiandien, gerai vaikščioti jus per patarimų ir gudrybių serijos nuraminti savo protą nuo nerimo.

10 būdų, kaip padaryti jūsų protas ramus ir Ramus

Čia yra 10 būdų, kaip jūs galite mokyti save nuraminti savo protą nuo streso ir nerimo. Nesvarbu, ar jums kyla panikos priepuolis ar reikia paprastą pick-me-up rutinos užimtas valandas per dieną, tai padės.

1. Nieko nedaryti

Ar nieko iš esmės yra medituoti. Pradėti maža blokuoja iki vos 5 minutes per dieną medituoti ar tiesiog nieko nedaryti. tai verta to. Jei jūs nežinote, kaip nieko nedaryti, Cheres pratimas – išeiti į nuošalioje vietoje ir žiūrėti, kaip žmonės juda apie nepasitarę su jais. Taip pat yra atidumas apps ten “Google Play” parduotuvės, kad teikia vadovaujasi meditacijos sesijas. Patikrinti juos, jei jūs norite papildomos pagalbos.

2. Praktikos Dėkingumas

Perkeliant savo energiją teigiama linkme pradeda su dėkingumu. Padaryti penkių gerų dalykų, kurie atsitiko su jumis kiekvieno dienos pabaigoje arba prieš miegą sąrašą. Apmąstyti, kad ir mėgautis jausmas jums patirti. Smile prieš veidrodį po pabudimas ir miegą taip pat. Iš šypsosi aktas sustiprina tai, kaip jūs manote apie save ir dienų.

3. Padaryti pozityvumo įprotis

Tiesiog kaip neigiamas elgesys nustatyti neigiami kasdienybe, galite praktikuoti ramina savo protą, įsteigiant teigiamų kasdienybe. Blokuoti laiko įdomus ir atsipalaiduoti savo kasdieninį padaryti labiausiai iš šio. Jūs nenorite tiesiog dirbti, dirbti, ir dirbti. Padaryti laikas apsipirkti, hang out su draugais, piešti, medituoti ir daryti tai, ką jums patinka. Ir padaryti jį įprastu, nes tai yra tai, ką atjaunina jums.

4. Pratimai Kasdien

Pasinaudojus kiekvieną dieną padės jums išlaisvinti endorfinus ar geros savijautos hormonų. Jie ką padaryti jums jaustis gyvas ir suteiks energijos. Be to, be kurių naudą proto, mankšta saugo jus puiki forma taip pat. Vos 10 minučių aukšto intensyvumo intervalas mokymas (HIIT) arba širdies diena yra gera pradžia pajutusi šias išmokas. Jei nesinori daryti intensyvių pratimų, galite pabandyti Užsiregistravę Qi Gong ir Jogos užsiėmimai. Tai funkcija judančius meditacijas ir yra labai terapinis savais būdais taip pat.

5. Nevartokite Mintys Asmeniškai

Mintys yra kaip debesys, kad Užveskite pelės žymeklį ant jūsų galvoje. Galite juos asmeniškai arba pasirinkti ne. Jei manote, kad per daug išsiblaškęs, galite pažymėti mintis jaučiatės su emocija. Pavyzdžiui, kai etiketėse būtų sprendžiama, nerimą kelia, ar kritikuoti. Etiketės ir palikti juos tuo. Tai padeda jums ne gauti čiulpti į minčių turinį ir leisti jiems tiesiog praeiti.

6. Valgykite sveikai

Ką valgyti turės įtakos, kaip jūs manote. Jei valgote junk ir perdirbtų maisto produktų, Jūs ketinate pykina anksčiau ar vėliau. Geriausias būdas pradėti ištaisyti tai valgyti šviežių vaisių ir daržovių. Eiti organinių žolės šeriami mėsos ir liesos mėsos ir nepamirškite atsižvelgti žuvį už omega-3s.

7. Atkreipti ir doodle

Yra įvairių MBCT ar meno terapijos pratimai ten ramina protą. Vienas iš tokių pratimų yra piešimo zectangles. Net modeliai kaip Mandala padės jums. Kokia ji yra, pabandykite piešimo ir doodling. Ir jūs neturite būti geriausias menininkas arba. Tiesiog atkreipti tirpti stresą toli į popierių. Kas žino? Kaip jums pagerinti savo įgūdžius, jūs galite turėti kažką daugiau, kad nekantriai laukia – kaip rodo off savo meną su savo draugais ir šeima.

8. Pradžia žurnalinė

Leidinys jūsų mintys ir emocijos ant popieriaus. Net jei jums buvo nuobodu dieną ir nieko įdomaus, rašyti jį žemyn. Paprastas aktas užrašyti turės gydomąjį poveikį dėl savo proto, suaktyvina poilsio atsakymą į savo kūną ir nuraminti tave.

9. eiti pasivaikščioti

Nothing beats pobūdį, kai ji ateina į suteikti jums su jūsų paros dozės atsipalaidavimo. Išeiti pasivaikščioti, pasimėgauti grynu oru ir saulės ir tiesiog atleiskite. Atkreipkite dėmesį į savo aplinką ir padaryti psichikos dėmesį į paminklų jums laikytis. Youd būti nustebinti, kaip ji mano, ko ne savo proto ir nieko nekainuoja ne visiems.

10. susirasti naujų draugų

Atsižvelgdama neigiamų žmonių aplink jus reiškia, kad Jūs esate labiau tikėtina, kad pasiimti savo emocijų ir jaučiasi bliuzą. Atsiriboti nuo toksinių žmonių ir pabandyti susirasti naujų draugų. Susitikti su žmonėmis, kurie teigiami ir pasiruošę kiekvieną dieną susiduria pasaulį su šypsena. Tai yra tipų, kurie pakylės jus, nuraminti savo protą, ir yra malonus pakabinti aplink su. Galime pasakyti tik vieną dalyką čia-tai veikia, galite susirasti naujų draugų, kurie truks visą gyvenimą ir savo rūpesčius aptirpti.

Jis neturi kainuoti pinigus ar nieko dosniam nuraminti savo protą akimirksniu. Visa tai trunka tik nuo 5 iki 10 minučių savo laiko per dieną ir kada laikyti jį, jūs pastebėsite, kad teigiamas poveikis putinas ir tapti kažkas didelis. Iš tiesų, jūsų protas ir siela bus ačiū už tai. Dėl užkandžių, išbandyti mūsų patarimų ir gudrybių pirmiau, suteikti jai per savaitę ar dvi, ir žiūrėti, kaip jūsų protas rewires arba pokyčiai, tuo geriau. Nerimas tirpsta bus didžiulis premijų ant šono.