Kaip numesti svorio tik vaikščioti kasdien

Jūs galite prarasti svorio tik pėsčiomis. Garsai fantastiška, bet neįmanoma? Na, tai labai įmanoma, jei norite išsaugoti tik galvoje šį žingsnis po žingsnio vadovas vaikščioti dėl svorio. Užimtas mama ir treniruotes nereikia dažnai eiti kartu. Jei galite išspausti treniruotės metu savo tvarkaraštį – sveikinimai. Bet jei ne, patikrinkite šį ėjimo treniruotės planą, kuris padės jums pradėti 2016 su trenksmu. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išlaikyti ne jis religiškai, o ne prarasti širdies pusiaukelėje. Ko lauki? Leidžia sužinoti, kaip nueiti svorį.

Svarbūs patarimai apie tai, kaip numesti svorio Walking

Įdomu, ar jūs galite prarasti svorio pėsčiomis? Žinoma, jūs galite. Tai vienas iš paprasčiausių kardio pratimai. Tačiau, jei jūs ketinate pradėti vaikščioti dėl svorio, čia yra keletas svarbių dalykų, kuriuos reikia turėti omenyje, kad jis faktiškai dirba už jus.

1. sušilti, prieš pradėdami Walking

Pradėkite kasdien vaikščioti su apšilimas sesijos nuo 5 iki 10 minučių. Tai leis jūsų raumenys žinoti, kad jie turi naudoti riebalų atsargas ir suteikia energijos artėjančiam pėsčiomis. Daugiau riebalų sudeginama, daugiau galios jums.

2. vaikščioti nustatytoje Pace

Ėjimo fitneso ir svorio skiriasi nuo, tarkim, ėjimas į maisto prekių parduotuvę. Vienas iš svarbiausių veiksnių yra tempas, kuriuo eisi. Kai esate sunku kvėpuoti (ir garsiai), bet ne tapyba, tai yra rodiklis, kad jūs einate tinkamu tempu. Pasivaikščiojimas tokiu tempu, kad vykdo savo širdį, taip pat raumenis. Prisiminti: Pagyvėja, su galūnių judėjimo ir be huffing ir skleisdamas.

3. Pasivaikščiojimas 30 minučių kasdien

Kiek pėsčiųjų reikia svorio? Didelė. Nėra pabėgti tai. Jei norite numesti svorio, tiesiog vaikščioti kasdien, jums reikia laikyti jį ir įsitikinkite, kad vaikščioti 30 minučių kasdien. Jūs taip pat gali imtis du mažus pasivaikščiojimus 15 minučių kiekvieną ryte ir vakare.

4. hidratas prieš ir po Walking

Ne tik tai svarbu apsisaugoti nuo dehidratacijos ir nuovargį, bet ir tai, kas padeda padidinti antioksidantų srautą į savo kūną. Tai skatina svorio net daugiau.

5. Nepersistenkite per greitai

Kodėl tai svarbu dėl svorio? nėra intensyvesnė, tuo geriau? Ne ne, nebent jūs norite atšaukti savo ėjimo treniruotės skolinga skausmas ir traumos. Jūs turite palaipsniui sukurti savo greitį ir trukmę nuo vidutinio iki energingas.

6. Kaip greitai galima prarasti svorio Ėjimo?

Gana greitai. Pagyvėja pėsčiomis yra efektyvesnis dėl svorio, nei jūs manote. Ekspertai teigė, kad reguliariai, Pagyvėja pėsčiomis 30 minučių gali padėti jums prarasti net iki 200 kalorijų per savaitę. Dauginamas iš 7 dienų, tai prilygsta 1,6 svarų arba per keturias savaites kilogramą.

7. Ką dar galima gauti iš Walking?

Nors svorio netekimas yra turbūt didžiausia gražintis, yra ir kitų didelių nauda vaikščioti 30 minučių per dieną, taip pat. Ėjimo kasdien padeda kontroliuoti diabetą, psichikos sveikatos, cholesterolio kiekį kraujyje ir net vėžį. Jūsų raumenys ir bendra buvimo aukščiausios klasės formos ir manote, naujesnis taip pat.

Taigi, kad yra kaip greitas ėjimas padeda numesti svorio. Ateikite ponios, leidžia vaikščioti savo kelią į tinkamumo. Ar jūs pradėjo vaikščioti dar?