Kaip natūraliai išvyti žiurkių ir pelių iš namų

Jei Stumble Upon žiurkėmis ir pelėmis savo namuose, jūs žinote, jums bus panikos režimą. Jei matote juos, tai yra problema, o jei ne, tada jis yra didesnė problema – jūs niekada nežinote, kur jie gali būti slepiasi savo namuose. Žiurkėms ir pelėms užkrėtimo gali padaryti jūsų gyvenimą apgailėtinus. Be to, šios būtybes, taip pat vykdyti infekcinių ligų riziką. Jūs nenorite, kad, tiesa? Taigi, tai geriausia pabandyti kažką greičiau atsikratyti šių kenkėjų. Yra daug būdų, kaip atsikratyti šių kenkėjų iš savo namų, tačiau yra keletas namų gynimo too kad galite pabandyti – paprasta ir veiksminga.

Namų gynimo atsikratyti žiurkėms ir pelėms

Iš žiurkių ir pelių buvimas gali būti suprantamas įvairių ženklų. Jie dažnai palieka keletą išmatų namuose. Jie net kramtyti toli nuo jūsų dėžės ir drabužius, ar bet valgomi jeigu jie neuždaryti. Todėl svarbu nustatyti šių kenkėjų ir išvaryti. Skaitykite sekti šiuos kelis gynimo, kad bus išmokyti jus, kaip atsikratyti pelių natūraliai.

1. pipirmėčių aliejus

Žiurkės nepatinka pipirmėčių aliejaus kvapą. Mes rasti pipirmėčių gaivus kvapas, bet žiurkės neturi – todėl naudoti pipirmėčių aliejus išvaryti juos iš savo namų. Vieta pipirmėčių naftą suvilgytu vatos kamuoliukus priešais keletą mažesnių angų jūsų namuose laikyti žiurkes baimėje.

2. gipsas ir kakavos milteliai

Gipsas ir kakavos milteliai taip pat veikia nužudyti žiurkėms ir pelėms. Sumaišykite 1 šaukštą kakavos miltelių su gipsas ir pabarstyti aplink standartinio takas už žiurkėms ir pelėms. Kaip kakavos milteliai traukia šių kenkėjų, jie yra linkę valgyti šį mišinį ir netrukus jie jaučiasi dehidratuoti ir pasmaugti. Norėdami išsaugoti save, jie skuba iš namų ir mirti.

3. Svogūnai

Pateikimas svogūnų aplink mažų skylučių ir angas, užtikrinant, kad šios lemputės yra keičiami kas antrą dieną, gali išlaiko žiurkes toli nuo savo namų. Aštraus kvapo svogūnai netrukus išvaryti juos.

4. Česnakai lempa

Kaip žiurkės nepatinka stiprus kvapas, turite pilną pasinaudoti šia žiurkių atributas vairuoti juos šalin. Maišymo kapotų česnako vandeniu ir vandens purškimas ją aplink jūsų namus ar net plinta česnako skilteles į jų reguliariai takas keliu gali išvaryti juos.

5. Milteliai bulvių

Naudojant momentinių bulvių milteliai taip pat veikia vairuoti žiurkių ir pelių toli. Kaip jums pabarstyti šį miltelių namuose, žiurkėms ir pelėms tada eiti aplink, po takas ir šėrimo dėl šio Yummy gydyti. Kadangi milteliai patenka savo kūną, tie bulvių dribsniai tada ištvinkti per žarnyną ir žudyti juos, galų gale.

6. Gvazdikėliai

Wrap skilteles į muslino audeklu ir padėkite šalia žiurkių skyles. Iš gvazdikėlių kvapas bus pakankamai atsikratyti juos iš savo namų be didelių pastangų.

7. amoniako purškimas

Paruoškite paprasta naudoti amoniako aerozolių. Spray amoniako mažuose medvilnės kamuoliukus ir įdėti juos netoli žiurkių skyles, važiuojamosios dalies, ir kitų kampe jūsų namuose. Amoniako kvapas leis jiems jaustis pasmaugti, ir jie netrukus paleisti toli nuo savo namų, siekiant išsaugoti savo gyvybę.

8. Hot Pepper dribsniai

Hot Pepper dribsniai ne tik, kad žmonės čiaudėti, bet taip pat išlaikyti žiurkių ir pelių toli. Pabarstykite karšto pipirai palei durų ir kitų kampų savo namuose atsikratyti vermins.

9. lauro lapai

Iš marių aromatas palieka pritraukti žiurkes ir jie linkę manyti, kad jų maisto. Tačiau, kai bandymas maitinti jai, jie nustelbia save, ir galiausiai miršta. Taigi, padėkite keletą lauro lapai aplink savo namus kampuose ir žudyti šių erzinančių kenkėjų.

10. Siauras Valdymo

Žiurkės yra santykinai didesni, o pelės gali tilpti į plyšiuose kaip mažas colio pločio. Todėl labai svarbu rasti šiuos mažus angos ir užsandarinti juos visus. Nepalieka užkampis ir plyšys atidarytuose. Įsitikinti, kad visi įtrūkimų blokuojami yra geras būdas išvengti invazijos.

11. Rattraps

Sena būdas atsikratyti žiurkių pateikimo rattraps namuose. Įsteigti takas juos išlaikyti jaukų ir sukelti šių kenkėjų teisę ne namuose. Rat spąstų ir pelės spąstai yra gana efektyvių būdų gauti visiškai atsikratyti šių kenkėjų.

12. Išvalyti netvarkos

Kenkėjų, vabzdžių ir bakterijos yra linkę į būti gaminami ir traukia srityse su purvo ir dulkių. Sandėliavimo vietovėse ar vietovėse su daug bagažo / dėžutės susispietė iki kartu, pelėms ir žiurkėms yra privalomas nukniaukti ir daugintis stabiliai. Todėl, išvalyti netvarką. Laikykite savo namus tvarkingas, švarus ir tvarkingas, nepaliekant apsikrėtimo natūra.

Dažnai užduodami klausimai

Dažnai veisimas židiniuose, žiurkėmis ir pelėmis paprastai perduoti Salmonella ir E. coli, kuris yra, kodėl jums reikia veiksmų greičiau žudyti juos arba išvaryti juos iš savo namų. Daugelis žmonių turi skirtingus klausimus apie kenkėjus. Taigi, mes bandėme atsakyti į keletą.

1. Ar žiurkių ir pelių bijo šunų?

Taip, žinoma. Žiurkėms ir pelėms bijo šunų ir kačių. PET šuo gali išlaikyti RAT-problemos patikrinti. Šunys yra aštri ir paprastai gali išgąsdinti peles toli. Tačiau, kai kurie šunų veislių, pavyzdžiui, skalikų veislių šunų yra medžiotojas šunys ir yra žinoma, kad minta smulkių gyvūnų, pavyzdžiui, žiurkėmis ir pelėmis. Tačiau šie kenkėjai gali būti nuodingas ir rijimo arba leidžiant savo augintinio šuo į šventę jų nerekomenduojama.

2. Ar Žiurkės išeiti Šviesos ar jie Venkite šviesa?

Žiurkės yra labai mėgo tamsius kampus, įtrūkimų ir sandėliavimo srityse, kad nekviečia šviesą. Šios kabinos ir crannies savo namuose, veikia kaip patogus namų šiems kenkėjams ir duoti kelią sunkiųjų dirva. Todėl rekomenduojama, kad jūs reguliariai nuo dulkių, švarus ir imti šiukšlių iš jūsų namų neleis Šie kenkėjai slėptis ir daugintis.

Su šių namų gynimo galite atlikti kenkėjų kontrolę savo namuose nuo jūsų pačių. Išbandykite šiuos triukus ir žiūrėti šiuos kenkėjus veikia toli nuo savo namų.