Kaip kontroliuoti pyktį ir sau ramus

Yra tiek daug dalykų, kurie gali sukelti pyktį ir mes visi galime nusiminti ir piktas per įvairių dalykų. Pyktis yra normalus emocijų ir tai yra gerai išreikšti ją vieną kartą, o. Bet jei jūs turite pastebėti, kad jūs gaunate piktas per menkų dalykų arba be jokios priežasties ne visi, tada jums reikia pagalbos. Svarbu kontroliuoti šį emocijas laiku, kol ji pasireiškia į kai sveikatos būklę.

Kodėl jums turėtų kontroliuoti savo pyktį

Kai kurie žmonės negali parodyti savo pyktį kiti gali tapti labai žiaurūs ir parodyti intensyvių emocijų. Tačiau nesvarbu, kaip tu reaguoji, svarbu atsikratyti šio emocijų, nes iš šių priežasčių:

  • Pykti reguliariai gali užtrukti rinkliava jūsų sveikatai ir net gali sukelti sveikatos problemų. Jums gali pasireikšti virškinimo problemos, nemiga, galvos skausmas, depresija ir kitų tokių problemų.
  • Įveikti pyktį yra svarbi, nes ji gali sunaikinti ar padermė savo santykius. Pyktis gali padaryti jums padaryti neracionalių dalykų, tarkim įžeidžiantis žodžius arba daryti kitus tokius dalykus, kurie įtakoja jūsų santykius su kitu asmeniu. Kai žmonės yra pikti, jie gali pasakyti tam tikrus dalykus į ką nors, kad gali juos sutrikimų ir tai gali paveikti jų santykius. Taigi, svarbu kontroliuoti pyktį ir pagalvoti prieš kalbant, kai jūs nusiminusi ar piktas.
  • Pyktis gali padaryti jums prarasti savo dėmesio, kuris gali neigiamai paveikti savo darbą.
  • Senėjimas yra natūralus procesas, bet yra piktas didžiąją laiko dalį gali atimti metų nuo savo veido ir padaryti jums atrodo vyresni nei savo amžiaus. Laimingas ir linksmas pasirodymas daro žmogus atrodo jaunesnis ir raukytis ant veido daro jums atrodo daugiau nei jūsų amžiaus.
  • Pyktis gali būti rinkliavą savo įvaizdį per daug. Jei neturite atleiskite savo įpročio, jums gali būti ženklinami kaip piktas paukštis jūsų kolegomis, draugais ar net mūsų šeimos nariams.

Pyktis gali būti fiziologinius, emocinius, socialinius ir fizinius poveikį jums. Todėl svarbu sutramdyti savo pyktį reikiamu laiku. Kitame skyriuje, mes svarstome keletą veiksmingų patarimų, kaip kovoti su šiuo emocijų geriausiu įmanomu būdu.

Patarimai kontroliuoti savo pyktį

Kadangi toliau yra keletas veiksmingų pykčio valdymo patarimų, kuriuos galite išbandyti, jei pykti ant nereikšmingų klausimų.

1. Parodykite savo pyktį

Jei yra kažkas, kad daro jus iš proto, reikia ją išreikšti, nes išpilstymo iki savo jausmus gali pakenkti jūsų sveikatai. Tai labai normalu, kad nusiminusi arba piktas ant kažko, bet kas svarbiau yra channelise tas emocijas pozityviai. Tai gali padėti jums jaustis geriau, o ne kaltinti kitus dėl savo jausmus.

2. Sweat It Out

Vienas iš geriausių būdų, kaip kontroliuoti savo pyktį yra iki darbo. Pataikavimu tam tikru fiziniu aktyvumu yra vienas iš efektyviausių būdų išlieti iš neigiamų emocijų iš jūsų sistemos. Kai jūs nusiminti per kažką, pabandykite keletą tempimo pratimus, praktikuoti jogą, arba paleisti.

3. Pagalvokite prieš pradėdami kalbėti

Skaudus žodžiai gali padaryti daugiau žalos asmeniui nei bet fizinę žalą natūra. Todėl nesvarbu, kaip proto ar piktas esi, įsitikinkite, kad jums surinkti savo mintis ir galvoti prieš jums ištarti kažkas blogai. Tai gali padėti jums kontroliuoti savo pyktį ir nepraranda jį kažkas.

4. Grafas Iki 10

Jei kažkas ar kas nors nusiminusi jums, be abejo, jums bus piktas. Bu tai pykčio protrūkis paprastai trunka tik iki dviejų sekundžių. Jei nenorite rodyti savo pyktį, suskaičiuoti iki 10. Ji iš tiesų gali atidėti savo pyktį ir gali padėti manote Sveiko ir daryti tai, ko racionaliai. Tai puikus būdas ne daryti dalykus, atsižvelgiant į šiuo metu šilumos. Jūs galite išmokyti šį įprotį savo vaikams, taip pat padėti jiems valdyti savo pyktį.

5. įkvėpkite

Kai esate piktas širdies plakimo padidėja. Tačiau, jei jums kontroliuoti savo kvėpavimą arba gauti jį atgal į normalų lygį, jums bus suteikta galimybė valdyti savo pyktį gerai. Gilus kvėpavimas pratimai yra puikus nusiraminimo, nes jie gali padėti jums gauti savo kvėpavimą atgal į normalų lygį. Dėmesys kvėpavimą taip pat padeda kanalų energiją, kuri, savo ruožtu, gali padėti jums atsipalaiduoti.

6. pabūti

Kartais gyvenimas tampa toks įtemptas, kad mūsų nusivylimas virsta pykčio. Tačiau, jei imti tam tikrus ramius akimirkų būti ant jūsų pačių ar atsipalaiduoti, ji gali padėti jums daug valdyti savo pyktį klausimus ir stresą. Imti tam tikrą laiką, galvoti apie tai, ką jums reikia padaryti, tada planuoti jį pakeisti. Čia pertraukos reiškia imtis šiek tiek laiko nuo situacijos ir galvoti, ką galite padaryti apie tai. Pėsčiomis nuo scenarijaus ir mąstymo arba svarsto daugiau nei ji gali padėti jums atgauti savo požiūrį ir spręsti su tuo, kas gali būti išleidimą jums išjungti anksčiau.

7. rasti sprendimą

Dazniausiai pykčio gali sukelti tam tikėtinas sprendimas stokos. Taigi, geriausias būdas leisti išjungti šį emocijas yra nustatant galimus sprendimus problemų, kurios gali būti apkarpymo iki pyktį į pirmąją vietą. Jei nepatogus kambarys yra, kas sukelia jums išprotėti, išvalyti savo kambarį arba paprašyti ką nors padaryti tai už jus.

8. Atleiskite Grudge

Kai kas nors skauda ar padarė negerai jums, be abejo, bus piktas. Yra tikimybė, kad jūs įpratęs net pasikalbėti su tuo asmeniu. Bet jeigu jūs manote Sveiko, jūs suprasite, kad kalbame ne tam asmeniui gali būti padaryti laimingą. Jums bus nusiminusi. Taigi atleiskite nuo gailėti ar bet netinkamo jausmus, nes šie jausmai daro jokios žalos asmeniui esate piktas su gana įtakos jums. Todėl geriausia, ką reikia padaryti, tai atleisti ir pamiršti.

9. Negalima kaltinti Kiti

Beveik visi iš mūsų linkę kritikuoti ar kaltinti kitus dėl mūsų pačių klaidų ir nukreipti savo pyktį į juos. Tačiau tai neišsprendžia problemos, o tai apsunkina ją. Taigi, išmokti priimti savo trūkumus ar gedimus. Stotelė yra piktas ar šaukti ne kitiems už savo klaidas. Būkite savo laiką ir ieškoti sprendimų.

10. Pasistenkite Atsipalaidavimo metodai

Kiekvienas jaučiasi ramus arba atsipalaidavęs daro tam tikrą veiklą. Sužinokite, kas daro jus laimingas ir kai pyktis streikų jums, pabandykite ir investuoti savo laiką daro savo mėgstamą veiklą.

11. Aptarkite savo pyktį

tai yra gerai, jei supykti. Jūs neturite jaustis kalti apie tai. Tai yra normalus žmogaus emocija, kad kartais gali išeiti iš po kontrolės. Siekiant kontroliuoti šį emocijas, svarbu jį priimti anksčiau. Priimti savo pyktį ir vietoj šaukiantį į ką nors, bus rami akimirką ir pasidalinti savo jausmus su savo artimaisiais.

12. “Sleep

Gauk pakankamai miego per naktį ir poilsio dienos metu, jei įmanoma. Kartais miego ir poilsio trūkumas gali padaryti jūsų emocijos eiti iš rikiuotės, kuris taip pat gali sukelti pyktį klausimais. Gauti pakankamai miego yra vienas iš idealiomis būdų spręsti pykčio nėštumo metu.