Kaip išvengti nuo šalčio ir gripo Natūralu

Gripo sezonas gerokai pasistūmėjo į priekį, ir yra daug klausimų apie tai, kaip išvengti gripo ir likti pat šią žiemą. Tai svarbus klausimas, nes vis serga galite pabrėžti savo imuninę sistemą, padidinti savo rizika paūmėjimo-up autoimuninė būklė, skydliaukės disfunkcija, ar kitos lėtinės ligos. Kelionė šalta ar gripu, taip pat dažnai gali sukelti vartojant antibiotikus, kurie paprastai nereikalingas (nuo šalčio ir gripo abu sukelia virusai) ir gali sugadinti jūsų žarnyne. Užtikrinti tvirtą pagrindą sveikatos ir po paprastų geriausia praktika bus pereiti ilgą kelią mažėja rizika susirgti gripu. Čia yra dešimt patarimų, likti sveikiems šį gripo sezoną.

Nusiplaukite rankas dažnai ir kruopščiai

Tai numeris vienas būdas išvengti gripo ir kitų kvėpavimo takų infekcijos. Jūs turite kruopščiai nušveiskite rankas su muilu ir vandeniu ne trumpiau kaip 20 sekundžių, kad nužudyti virusus. Dvidešimt sekundžių apie tai, kaip ilgai jis trunka dainuoti ABC vieną kartą per. Nelieskite savo akis, nosį ar burną be pirmojo plauti rankas.

Heal Your Gut

Jūsų žarnyno jūsų vartai į sveikatą, 80% imuninės sistemos yra jūsų žarnyne. Įsitikinkite, kad jūsų žarnų yra tip-top formos, ir imtis aukštos kokybės, kelių deformacijų probiotiko bent 25 milijardų vienetų. Tai padės išlaikyti jūsų lygius gerų žarnyno bakterijų iki padeda kovoti su infekcijomis.

Sumažinti alkoholio ir cukraus vartojimas

Net vidutinio alkoholio vartojimas slopina centrinę nervų sistemą, todėl jūsų imuninę sistemą. Vartoja per daug cukraus gali slopinti imuninę sistemą ir padaryti ją sunkiau jūsų organizmui kovoti su infekcijomis, pavyzdžiui, gripu. Ji taip pat palieka jums atidaryti gut infekcijos, pavyzdžiui, Candida ir Sibo, kurie slopinti imuninę sistemą ir sukelti spinduliuojamieji žarnyne.

Su iš atostogų gausa elgiasi iš šiuo metų laiku, potraukį saldumynams gali būti tikras lokys. Štai kodėl aš myliu savo cukraus kiekis kraujyje Palaikymo papildas. Tai žolių ir vitaminų, kurie padeda palaikyti sveiką gliukozės metabolizmą padaryti įveikiant cukraus potraukį lengviau mišinys.

Sumažinti streso

Stresas yra žinomas slopinti imuninę sistemas. Apsvarstykite meditacijos, joga, ar akupunktūra.

Gauk 7-9 valandų miego kiekvieną naktį

Jūsų kūnas remiasi miego atgauti iš kasdienio poveikio toksinų. Lėtinis miego trūkumas gali gerokai sumažinti imuninės sistemos funkcijos.

Paimkite imuninį Booster

Suteikite savo imuninę sistemą pridėtinės padidinti su papildas, kuriame yra imunoglobulinų ir baltymų, pavyzdžiui, imuninė stiprintuvo miltelių. Šis priedas yra išgryninta priešpienio, kuri yra pirmoji iš karvės pieno po gimimo, skirtą paremti imuninę sistemą. Į krekenų imunoglobulinų bus padidinti savo IgA antikūnai, kurie yra jūsų kūnas pirmoji gynybos linija. Šie IgA antikūnai gaminami imuninių ląstelių jūsų žarnyne, ir gali išjungti ir net pašalinti kenksmingas patogenų ir toksinų, tokių kaip tie, kurie ateis su sezoninio ligos ir bakterijų disbalansą. Tai reiškia, imuninė padidinti sustiprins, o ne padidinti savo imuninę sistemą, kuri yra raktas bet su autoimuninės reakcijos.

Aš rekomenduočiau šį papildą, kad tiems, kurie nori imtis prevencinių priemonių su jų sveikata ir išvengti sezoninių ligų. Ji gaunama iš pieno, tačiau jis yra be kazeino (in pieno, kad dauguma žmonių yra jautrūs baltymo), ir yra toks minimalus pieno, kad tai nesukels reakciją vidutinis žmogus.

Papildyti su glutationu, ciberžolė, ir vitamino C

Antioksidantai yra labai svarbi jūsų imuninės sistemos funkcijos. Glutationo yra vyriausiasis antioksidantas savo kūną, atsakingas už stiprinti savo imuninę sistemą ir padeda savo kepenis su detoksikacijos. Kurkuminas yra oranžinis pigmentas ciberžolė ir stiprus antioksidantas, kuris gerina sąnarių sveikatai bei širdies ir kraujagyslių funkciją. Vitaminas C suteikia stiprus antioksidantas apsaugą ir palaiko optimalų imuninę funkciją

Optimizuokite vitamino D

Vitaminas D yra galingas imuninės sistemos moduliatorius, tai reiškia, kad yra pagrindinė kovos su infekcijomis ir reguliavimo autoimuninės reakcijos. Optimalus lygis svyruoja nuo 50 iki 70 ng / ml, todėl aš rekomenduoju vartoti 5000 TV iš aukštos kokybės vitamino D papildų per dieną ir darbo su gydytoju reguliariai stebėti savo lygį. Jūs taip pat norite būti tikri, kad jūsų vitamino D papildai yra suporuotas su vitaminu K, siekiant užtikrinti, kad ji saugiai absorbuojamas ir neturi sukelti arterijų kalkėjimų.

Apsvarstyti Cinko papildas

Cinkas yra dar vienas galingas antioksidantas, kuris vaidina svarbų vaidmenį imuninės sveikatai. Per imuninę sistemą, cinkas reikalingas genų reguliavimo ir neutrofilų, gamtos žudikas ląstelių ir limfocitų, kurie yra visų baltųjų kraujo ląstelių tipų veikimo.

Gauti daug pratimų

Pratimai gali sustiprinti imuninę sistemą, padidinti savo apyvartą ir mažinant stresą. Padidėjęs cirkuliacija leidžia antikūnai keliauti visą savo kraują greičiau, lengviau savo imuninę sistemą kovoti su liga. Pratimai taip pat gali padidinti jūsų imuninę sistemą mažinant stresą ir lėtėja streso hormonų išsiskyrimą organizme.