Kaip išvengti kūno kvapas efektyviai

Prakaitavimas yra natūrali priemonė organizmo, kad negalima išvengti. Bet jei prakaitavimas atneša su juo blogą kvapą, tai tikrai kelia susirūpinimą. Yra įvairių priežasčių blogas kūno kvapas moterims ir vyrams. Reguliariai tikrinti jų ir sužinoti, kaip pašalinti šią problemą. Ar pastebėjote žmonių atsiribojimą nuo savęs be jokios konkrečios priežasties ne visi? Gal galite galbūt turite kūno kvapas problemą? Jei tai padarysite, nereikia nervintis per jį. Yra keletas paprastų būdų, kaip spręsti kūno kvapą ir joms kelią.

Kaip sumažinti kūno kvapas be daug Fuss

1. Atlikti pakeitimus į savo mitybą

Ar žinote, kad tai, ką jūs valgote veikia kaip jums kvapas? Taip, jūs girdėjote, kad teisinga. Nuo prakaitavimo yra jūsų kūno būdas išstumti toksinus, keičiant savo mitybą iš tikrųjų gali padėti atsikratyti kūno kvapą. Į karis ir aštrus maistas, kurį naikins gali būti kūno kvapo priežastis. Sumažinti savo suvartojamų svogūnais ir česnaku, taip pat gali sumažinti savo kūno kvapą.

2. Pasakykite TAIP palaidų montavimo Drabužiai ir natūralių pluoštų

Jei kenčia nuo kūno kvapo, tai yra gera idėja, kad griovys drabužius, pagamintus iš sintetinių pluoštų ir pasirinkti drabužius iš medvilnės, lino ir šilko vietoj. Jūs būsite nustebinti tuo, kiek mažiau jums prakaitas į juos. Jūs taip pat gali norėti eiti palaidų montavimo drabužius, nes jie leidžia orui praeiti, ir išlaikyti jūsų kūno vėdinama.

3. Pat sau Sausas

Jei ne rankšluostį sau tinkamai, likusi drėgmė gali tapti dirva bakterijoms. Tai dar vienas blogas kūno kvapas moterims ir vyrams priežastis. Naudokite absorbciniu rankšluostį ir nuvalykite visą drėgmę nuo kūno, ypač pagal jūsų ginklų ir privačių dalių.

4. eiti Kreminiai būdas

nepainiokite dezodorantai su antiperspirantai. Dezodorantai yra gardus, bet nesumažina prakaitavimą. Kita vertus, dauguma antiperspirantai yra gardus ir yra aliuminio chlorido, kuris padeda išvengti per didelio prakaitavimo. Spray arba patrinti du kartus per dieną, siekiant padėti jums sumažinti moterų kvapo problemų.

5. nusiskusti pažastų

Jei jūs manėte, kad jums reikia atsikratyti pažastų plaukai tik todėl, kad jūs norite nešioti be rankovių drabužius, pagalvokite dar kartą. Prakaitas gali gauti spąstais plaukus ir gali padidinti bakterijų augimą, todėl kūno kvapas tiek moterims, tiek vyrams. Nuolatinis epiliacija arba skutimosi gali padėti sumažinti besivystančių kūno kvapą riziką.

Gamtos Peržiūros už kūno kvapas

Taikyti actą ant pažastų, kai jūs prakaitas per daug ar apuostyti kūno kvapo pradžia. Peršokti į dušo kartus per parą. Trina natūralių aromatinių aliejų ir citrusinių vaisių, pavyzdžiui, citrinos sultys yra dar vienas būdas išvengti kūno kvapą. Tiesiog patrinti citrinos Jūsų pažastų gabaliuką; galiausiai gali pašviesinti odą per daug.

Žinios yra galia ir tas pats pasakytina, kai kalbama apie kūno kvapą. Kai yra ginkluoti su kūno kvapas faktus, Jūs esate žingsnis arčiau sprendžiant šią problemą. Dalytis patarimus jūs turite išmokti su savo draugais ir artimaisiais, kurie gali būti susiduria su ta pačia problema. Żegnać kūno kvapą ir pasakyti labas naujesnis, labiau pasitikintys jums.