Kaip greitai sutraukti riebaluotą pilvą

Riebus pilvas yra susijęs su įvairiomis ligomis, nes tai yra labiausiai kenksmingi riebalai jūsų kūne. Be treniruočių, nepageidaujamo maisto ir alkoholio vengimas yra vienas iš būdų, kaip gauti plokščią pilvą. Be to, peržiūrėkite šiuos patarimus, kaip sudeginti pilvo riebalus mažiau nei per savaitę.

1. Į savo dienotvarkę įtraukite aerobikos pratimus

Jei norite greitai deginti riebalus, kardiotreniruotė neišeina. Tyrimais nustatyta, kad tai yra efektyviausia mankšta mažinant pilvo riebalus. Sudeginus daug kalorijų, jūsų bendra sveikata pagerės. Taigi pradėkite intensyviai bėgimo, plaukimo ar aerobikos užsiėmimus, tačiau nepamirškite, kad dažnis ir trukmė yra būtini norint pasiekti rezultatų.

2. Sumažinkite rafinuotų angliavandenių kiekį

Reikėtų vengti rafinuotų angliavandenių, kad netektų riebalų pilvo srityje ir būtų gera medžiagų apykaitos būklė. Nebūtina laikytis griežtos mažai angliavandenių turinčios dietos, tačiau ją reikėtų pakeisti neperdirbtais angliavandeniais. Vietoj baltos duonos, baltųjų ryžių ir gazuotų gėrimų valgykite daugiau daržovių ir neskaldytų grūdų.

3. Į savo racioną įtraukite riebią žuvį

Riebi žuvis, pavyzdžiui, lašiša, sardinės ar tunas, yra aukštos kokybės baltymai ir turtingi omega-3 rūgštimis. Valgydami 2–3 porcijas per savaitę, galite sumažinti ligų, tokių kaip širdies ligos, riziką ir sudeginti pilvo riebalus. Tyrimai atskleidė, kad Omega-3 riebalai gali sumažinti visceralinius riebalus, esančius aplink jūsų pilvą.

4. Pradėkite dieną gausiais baltymų pusryčiais

Pradėkite savo dieną graikišku jogurtu, baltymų kokteiliais, kiaušinių plakiniu ar koše. Ryte suvalgę baltymų, jausitės sotūs iki pietų be jokio alkio. Baltymai padidina jūsų medžiagų apykaitą, išlaikant raumenų masę svorio metimo metu. Be to, į kiekvieną kitą valgį galite pridėti baltymų, tokių kaip kiaušiniai, žuvis, vištiena, pupelės ar pieno produktai.

5. Gerkite pakankamai vandens

Net jei nenorite sulieknėti, palaikyti hidrataciją yra svarbu jūsų bendrajai sveikatai. Kiekvieną dieną rekomenduojama išgerti 4–5 litrus vandens ir bus sudeginta daugiau kalorijų. Be to, geriant prieš pat valgant, sumažėja apetitas, taip pat sumažėja kalorijų kiekis. Būtinai venkite kitų gėrimų, kuriuose yra daug cukraus ir kalorijų. Ryte geriant šiltą vandenį su citrina tuščiu skrandžiu, taip pat prasideda medžiagų apykaita ir virškinimo sistema.

6. Sumažinkite suvartojamos druskos kiekį

Vartojama druska sulaiko vandenį ir priverčia jūsų pilvą išsipūsti. Prieš pirkdami visada įsitikinkite, kad maistingumo etiketėje neminimas didelis natrio kiekis, nes perdirbtą maistą sudaro druska, pridėtas cukrus ir nesveiki riebalai.

7. Vartokite tirpias skaidulas

Panašiai kaip ir baltymai, tirpūs pluoštai leidžia kelias valandas jaustis sočiai, kad nereikėtų valgyti nereikalingų papildomų kalorijų. Tirpios skaidulos sugeria vandenį ir sudaro gelį, kuris mažina riebalų absorbciją – tai geras dalykas norintiems sulieknėti. Jų galite rasti iš miežių, riešutų, sėklų, pupelių ir lęšių.