Kaip gerti žaliąją arbatą svorio

Jei jums patinka arbata, ir norite sveikų gėrimų variantų, jūs prisijungė gretas kitų 158 milijonų žmonių, kurie naudojasi puodelį bet kurią dieną. Manoma, kad pernai daugiau nei 80 mlrd porcijos arbata buvo suvartojama arbatos mėgėjams visame pasaulyje. Tai verčia į maždaug 3,60 mlrd galonų.

Nors juodoji arbata yra populiariausias (tai sudaro apie 84 procentų visų suvartojamos arbatos), žaliosios arbatos Pranešama, kad auga daug didesnės apimties, nei juoda. Mūsų spėjimas yra, kad yra, nes žaliosios arbatos galimą vaidmenį svorio. Mes nusprendėme atidžiau pažvelgti, kaip galite gerti žaliosios arbatos svorio.

Kaip galima gerti žaliąją arbatą svorio

Žemiau yra keletas patarimų, jums reikia laikytis gerti žaliąją arbatą svorio:

Žalioji arbata gali padėti jums numesti svorio

Keli tyrimai parodė, kad flavonoidai ir kofeino žalia arbata gali padėti pakelti medžiagų apykaitą, didina riebalų oksidaciją ir net pagerinti insulino aktyvumą. Vienas tyrimas parodė, kad tie, kurie suvartojo žaliosios arbatos ir kofeino prarado 2,9 svarų vidutiniškai per 12 savaičių laikotarpį, o klijuoti į savo įprastą dietą. Kitas tyrimas pasiūlė kalorijų produkcijos augimas buvo lygus maždaug 100 kalorijų per 24 valandų laikotarpį.

Jums nereikia gerti žaliosios arbatos daug, siekiant padėti jums prarasti svorio

Nors svorio nauda gali skirtis priklausomai nuo įvairių dinamikos, jie buvo rasti geriamojo tiek mažai, kaip 2,5 puodelius žaliosios arbatos per dieną.

Kai žaliosios arbatos rūšių yra geriau svorio nei kiti

Jei yra visa informacija apie tą žalia ir ant svorio metimo misijos, galbūt norėsite pasirinkti Matcha žalioji arbata (turtingiausias žalioji arbata šaltinis maistinių medžiagų ir antioksidantų). Registruoti dietologas Isabel K Smith paaiškina kodėl: “Visa lapų yra žemės ir vartojami kaip gėrimo, o ne kitų (daugumos) tipų žaliosios arbatos, kurioje lapai įmerkta ir tada arbata suvartoti.”

Yra teisinga ir neteisinga būdas užvirinti žaliąją arbatą

Kai alaus žaliosios arbatos, šiek tiek papildomų atsargumo, nes verdančio vandens yra blogai tauriųjų katechinų (TEA sveiki chemikalų). Ar pareikšti savo vandenį virinti, bet leiskite jam pailsėti apie dešimt minučių. Tada užpilkite arbatos vandenį ir užvirinti maždaug vieną minutę prieš patiekiant. Žinoma, užvirinti laikas gali būti trumpesnis arba ilgesnis, priklausomai nuo jūsų skonio.

Žalioji arbata turi daug naudos sveikatai

“Tai yra daug maistinių medžiagų, įskaitant antioksidantų ir anti-vėžio ir smegenų sveiki junginių,” Smith primena mums. Vienas dalykas yra tikrai: nepriklausomai nuo to, ar jūs sąsiauris svarų su žaliosios arbatos, gerkite ją vistiek. “Visi arbata yra daug sveikas maistinių medžiagų, jis yra vienas iš sveikesnių pasirinkimų gėrimas!” Smithas sako. Bet, Tiesiog būkite atsargūs, ne krūva ant medaus arba cukraus!