Kaip atsikratyti depresijos lengvai ir efektyviai

Depresija yra viena labiausiai pamiršti problemas, nes jos požymiai yra mažiau akivaizdus, ​​palyginti su dauguma kitų psichikos sveikatos sąlygų. Yra apie 300 milijonų žmonių visame pasaulyje kenčia nuo depresijos ir dauguma jų ARENT net nežino apie tai, patys. Kai kurie bendri simptomai yra nepraeinantis jausmus liūdesys, sunkumas sukaupti dėmesį, retesnis energijos lygį, ir entuziazmo apskritai trūksta. Jei turite šių simptomų ir įtariate depresija, čia yra, kaip jūs galite išgydyti depresiją natūraliai pamatyti, jei ji pagerina jūsų proto būseną.

Natūralūs būdai kovoti su depresija

Yra daug būdų, kaip atsikratyti depresijos simptomų natūraliai, o kai kurie iš jų gali būti derinami su gydymo, kad jums gali būti atliekama dėl būklės.

1. pratimas

Pratimai yra vienas iš geriausių depresijos gydymo namuose, kuris pagerina jūsų fizinę ir psichinę gerovę, tuo pačiu metu. tai geriausia pabandyti ir mankšta 20 min kiekvieną dieną, 5 dienas per savaitę. Tai gali būti bet kuris iš pratybų forma, kad jums patinka, pavyzdžiui, veikia, svorio kėlimo, Pilates, joga ir tt

Pratimai veikia kaip nuotaikos-stiprintuvas, atleidus endorfinų į savo kūną. Šie painkilling medžiagos gerina nuotaiką ir pareikšti apie gerovės įveikti depresiją, ypač kai ji derinama su gydymu kaip parodyta jausmas tyrimų . Todėl, pratimas yra natūrali terapija nuo depresijos ir reguliarios mankštos leis Jums jaustis geriau.

2. Kaip pakankamas miego

Miego trūkumas gali pabloginti daug problemų, įskaitant depresiją; tai dažnai atsitinka, kad depresija yra sujungtas su miego problemomis. Suaugusieji turi apie 6-9 valandas miegoti visiško poilsio, atsipalaidavimo ir remontas.

Miego nustato mūsų biologiniai laikrodžiai, kuris pasireiškia liaukų funkciją ir kontroliuoja energijos lygį ir nuotaiką visą dieną. Nustatyti konkretų laiką eiti miegoti yra ypač svarbu gerinti miego. Miegas yra kaip mūsų imuninė sistema gamina citokinus, baltymą būtinas organizmui palaikyti gerą imunitetą ir apsisaugoti nuo depresijos.

3. jonažolės

Jonažolės yra tarp geriausių žolelių depresija, jei nesate jau vaistus už jį. Jis buvo populiarus liaudies gynimo Europoje ir Afrikoje nerimauti, liūdesys, nerimas, ir miego. Jis buvo parodyta kai kurių klinikinių tyrimų metu, siekiant sumažinti lengvą depresiją.

Žolė yra junginių, tokių kaip hipericino ir hyperforin, kad darbas blokuoja serotonino grįžtamos absorbcijos inhibitorių, panašus į antidepresantų. Tai iš esmės padidina serotonino kiekį smegenyse. Serotonino yra neuromediatorius susijęs su mūsų gerovę ir yra nustatyta, kad mažai žmonių, turinčių depresijos. Vadinasi, ši žolė yra natūralus depresija lengvata vaistai. Tačiau, kreipkitės į gydytoją prieš pradėdami vartoti bet kokį vaistą natūra, net jei jis yra natūralus.

4. Šviesos terapija

Darker mėnesių, pavyzdžiui, lietaus sezonui arba ilgomis žiemomis, kur dažnai nematome saulės ilgą laiką gali sukelti sezoninius nuotaikų kaita ir depresija. Kai kuriems žmonėms, tai veda į serotonino lygį lašo, todėl jie jautrūs sezoninio afektinio sutrikimo.

Šviesos terapija apima saulės šviesos rytais ar naudojant dirbtinį šaltinį ryškioje šviesoje (3000 10000 lux) už 20- 30 minučių kasdien. Šviesos terapija padeda serotonino kiekį smegenyse reglamentą ir iš naujo bodys miego / būdravimo ciklą normalu.

5. Natūralūs Dieta

Atsižvelgdama tinkama mityba yra už ligų spektrą išgydyti. Prasta mityba trūksta gyvybiškai maistinių medžiagų, ir vietoj to, alsuoja rafinuotų angliavandenių ir riebalų, gali padaryti depresija blogiau. Kai dėl depresijos maisto reikia mažai riebalų ir daug vitamino B6, magnio, B-12, ir folio rūgšties. Maisto produktai, turintys daug omega-3 riebalų rūgštys ir folio rūgšties padėti palengvinti nuotaikų kaita ir sumažinti depresijos simptomus. Maisto produktai, pavyzdžiui, pūsti, riešutų, avižų, riešutų sviesto ir kiaušinių baltymus yra serotonino didinimo ir gera žmonėms su depresija.

6. Statybos sveikas ir stiprus santykiai

Socialinė izoliacija ir jausmai vienatvės gali sukelti depresiją ar padaryti būklė daug blogesnė. Atsižvelgdama draugų ir artimas pasitiki tinklas gali padėti skatinti jums sutelkti dėmesį į teigiamą pusę gyvenimo ir nustatyti tikslus, kurie gali pagerinti jūsų gerovei. Tyrimai parodė, kad kokybės santykių svarbą, kaip vieną iš svarbiausių veiksnių, kurie prisideda prie depresijos. Tie, kurie su tvirtesne socialine įtampa ir socialinės paramos trūkumo turi didžiausią riziką depresija. Sąryšis statusai taip pat reikšmingai prisidėti prie gerovės ir depresija.

7. kognityvinė elgesio terapija

Kognityvinė elgesio terapija (KET) yra kalbėti ir analizuoti savo emocijas, kad išlaikyti jums įstrigę depresija procesas. Jis leidžia jums įvertinti, kaip jūs galvojate ir suprasti dalykus, ypač kai jūsų mintys yra nerealu, pesimistinis ir priekabus. KET padeda išvalyti nepageidaujamų mąstymo modelių protą ir padeda jums sukurti daugiau optimistiškai perspektyvos. Išreikšti savo mintis ir jausmus priešais terapeutas padeda jums jaustis atsipalaidavęs ir atneša teigiamų pokyčių savo mintis ir elgesį.

8. Meditacija

Meditacija ir atidumas praktika gali pereiti ilgą kelią nustatant toną jūsų dieną. Pradedant savo dieną išjungti su nedideliu sesijos kvėpavimo pratimai ir meditacija gali padėti suderinti savo mintis link teigiamo. Iš atidumas praktika padeda išlaikyti jūsų mintis patikrinti visą dieną.

Depresijos jausmai dažnai trigerius į mintis, kad greitai spirale iš kontrolės ir sukelti todėl jaučiatės mažas ir nugalėjo forma. Meditacija ir atidumas padeda jums likti metu ir sutelkti dėmesį į išgalėmis spręsti šią užduotį, o ne nutolimas nepageidaujamų minčių.

9. Žalioji arbata

Geriamojo žalia arbata rytais su pusryčiais, yra žinoma, kad padėti palengvinti depresijos. Vienas iš žaliosios arbatos ingredientai vadinama L-teaninas turi galingą nuotaikos didinimo poveikį, kuris gali sumažinti depresiją. Geriamojo Žalioji arbata taip pat mažina po insulto depresiją ir sumažina oksidacinį stresą.

10. Žuvų taukai

Žuvų taukai yra nuostabi šaltinis Omega-3 riebalų rūgščių. Tai yra esminis tipo riebalų, reikalingų smegenų. Kadangi mūsų organai yra nepajėgūs padaryti omega-3 riebalų rūgštys, ji turi būti gauta iš mūsų dietos. Daugelis tyrimų susijęs mažas suvartojamų omega-3 riebalų rūgštys su depresija ir taip pat nustatė, kad šalys, turinčios aukštesnį lygį suvartojamos žuvies, pavyzdžiui, Japonijoje, turi mažesnius depresija normas.

Omega-3 riebalai yra būtini mūsų neuromediatorių funkciją, kuri eina ilgą kelią nustatant fiziologinį ir emocinį smegenų pusiausvyrą. Viename tyrime , lyginant su kitų trijų išsamių tyrimų rezultatų, buvo matyti, kad omega-3 riebalų rūgštys parodė reikšmingų rezultatų gerinant depresiją.

11. Probiotikai

Probiotinės papildai yra įrodyta moksliniais tyrimais žymiai pagerinti mentalitetas, kuris yra dėl to, kad tarp žarnų ir smegenų jungtimi. Probiotikai skatina mitybos ir pagalba absorbciją glikemijos kontrolės, kuri neleidžia spindulių ir lašus cukraus kiekį kraujyje. Tyrimas taip pat rodo, kad yra stiprūs, ryšių linijos tarp smegenų ir žarnų, kuris gali turėti įtakos mūsų nuotaikas ir smegenų chemija.

12. adaptogenas žolės

Adaptogenas žolės yra daug vaistinių augalų rūšis, kuri veikia nervų sistemą, siekiant sumažinti stresą, veikdamas bodys kortizolio koncentracija. Du gerai žinomi adaptogens apima Ashwagandha ir Rhodiola. Ashwagandha veikia mažindamas nerimą ir depresiją ir kovoja hormonų disbalansą ir stresą. Rhodiola padidina neuronų jautrumą neurotransmiteriams, dopamino ir serotonino.

13. folio rūgštis

Folio rūgštis yra būtina vitamino B rasta pupelių, vaisių, žalios lapinės daržovės, ir spirituoto grūdų. Folio rūgštis trūkumas yra bendra, dėl prastų mitybos ir tam tikrų vaistų vartojimo, pavyzdžiui, geriamųjų kontraceptikų ir aspirino. Jis nustatė, kad žmonės, sergantys depresija, kurie taip pat folio rūgšties trūkumas ne taip reaguoti į antidepresantų. Todėl labai svarbu vartoti folatų turtingą maistą.

Depresija gali būti valdomas per pasikeitus gyvenimo būdo, pavyzdžiui, geras pratimas, dietos ir poilsio įpročius ir priimant naujus mąstymo ir daryti dalykus kartu. Tie, kurie serga sunkiu depresijos reikia ir toliau vaistą taip, kaip nurodė gydytojas ir paprašykite savo nuomonę prieš naudojant vaistažoles.