Kaip atlikti rankinį siurbimą, kad padidintumėte pieno tiekimą

Rankinis siurbimas yra krūties masažo technika, kuri gali padidinti motinos pieno kiekį, kurį pumpuojate per kiekvieną siurbimo seansą. Kadangi rankinis pumpavimas padeda kiekvieną kartą pumpuojant visaverčiau ištuštinti krūtį, tai padeda padidinti pieno kiekį ir suteikti daugiau riebių pieno pieno, kurie padės jūsų kūdikiui augti.

Rankinis siurbimas padeda motinoms, kurios gali kovoti su kiekiu, kiekvienos pumpavimo sesijos metu pagaminti daugiau pieno. Jei turite naujagimių intensyviosios terapijos kūdikį, turėjote neišnešiotą kūdikį ar turite pumpuoti, įrodyta, kad ši rankos išraiškos ir krūtų masažo derinimo technika pieno kiekį padidina 48%.

Siurbdamas rankomis, krūtimi maitinantis asmuo, naudodamasis krūtinės pompa, naudojasi rankomis, kad padėtų pienui pašalinti. Krūtų masažas ir rankų išraiška kartu su pumpavimu padės ne tik padidinti pieno kiekį, kurį pumpuosite per kiekvieną seansą, bet ir padidins bendrą pieno kiekį.

Naudojant rankinį siurblį

Kai naudojate rankinį siurbimą, kad padidintumėte pieno kiekį, prieš pumpuodami ir pumpuodami, pamasažuokite abi krūtis. Štai siurbimo režimas, kurį galite naudoti:

  • Pradėkite nuo tinkamos įrangos. Naudokite visiškai elektrinį ligoninės lygio siurblį su dvigubu siurbimo rinkiniu. Kol pumpuojate, dėvėkite liemenėlę, laikančią flanšus, kad išlaisvintumėte rankas, kad pamasažuotumėte krūtis.
  • Prieš pumpuodami pamasažuokite krūtis. Masažuokite abi krūtis spiralės formos mažais apskritimais (panašiai kaip savęs krūties egzaminas), ypatingą dėmesį skiriant išorinėms krūtinės pakraščiams. Glostykite krūtis nuo išorinių kraštų spenelių link. Naudokite lengvą prisilietimą, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir paskatintumėte nusileisti.
  • Siurbkite abi krūtis, kol pienas pradės slūgti, paprastai apie 5–7 minutes. Sureguliuokite siurbimą iki aukščiausio jums patogaus lygio.
  • Pakartokite masažo procesą. Siurbkite kiekvieną krūtį masažuodami. Ypatingą dėmesį skirkite vietoms, kuriose jaučiate gabalėlius (tai yra pilni pieno latakai). Naudodami vidutinį slėgį, išimkite krūtinę nuo išorinio krašto link siurblio, kad ištuštintumėte kanalus.
  • Tęskite, kol pieno gamyba vėl sumažės (paprastai apie 3–5 minutes). Nuspauskite rankomis į siurblio flanšus. Paskutinis pienas (užpakalinis pienas) yra pats gausiausias jūsų gaminamas pienas.

Pieno gamybos maksimizavimas

Štai keletas kitų būdų, kaip padidinti ir padidinti pieno gamybą, kol jūsų kūdikis yra NICU.

  • Toliau reguliariai pumpuokite. Aštuoni kartai per 24 valandas idealiai tinka palaikyti pieno atsargas. Atminkite, kad tai pasiūla ir paklausa.
  • Jei siurbiate vietoje pilno maitinimo, pumpuokite 15 minučių, net jei pienas nustoja tekėti. Siurbimas skatina krūtis palaikyti pieno tiekimą.
  • Jei esate atsiskyręs nuo kūdikio, svarbu pradėti pieno išpilstymą per pirmąsias šešias valandas po gimdymo.
  • Praleiskite tiek laiko, kiek galite arti savo kūdikio. Laikydami kūdikio odą prie odos, jūs ne tik prisirišite prie jūsų ir jūsų kūdikio, bet ir padėsite organizmui gaminti prolaktiną ir oksitociną, kurie padeda padidinti pieno kiekį.
  • Pabandykite klausytis muzikos. Įrodyta, kad muzika didina pieno kiekį, išreikštą NICU.